2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

menemenimi yaptım yedim. iki yumurtalı. hem de yumurtalar jumbo. ama kesmedi. sanki bu kız içimi kemiriyor. galiba ben öğle yemeğimi de yiyerceğim şimdi.

Katılıyorum bebek sektöründe kriz olmayışına. Onlara kıyamıyoruz elimizde avucumuzda ne varsa onlara yatırıyoruz, şımarık veletler gelecek..Gerçi ben kararlıyım şımartmıycam (tabi tabi doğsun görürüz diyolar hep ama)
Bir de anne olan kadınların birçoğu meslek değiştirip bebek, çocuk sektörüne atılıyolarmış yaaaa.. Ben ezelden beri hep kreş açmak istemişimdir. Trabzon'da komşumuz mimar bir kadın vardı, kreşi vardı, hep keyifle anlatırdı, ondan etkilenmiş olabilirim..
))
tmm aç bi kreş oğlumu senşn kreşe yazdırmayan ne olsunnn :lepi:
esra sen bugun evdemisin tosun....kız rekor kırdın yahu.
yok çıkıcam duvarlar üstüme üstüme geliyo arkadşım gelicek onu bekliyorum çıkıcaz dışarııı
PİNKY, sadecev 8 kilo hı? bravo.... ben de bebişim kalp atışlarını NST ye bağlanınca dinledim. ne hoş bir duyguydu. ilk başlarda tekmeler savuruyordu sonlara doğru .....
nazannnn pztsi buluşuyomuyuzzz hatunnnn

şöle kıyısından köşesinden atlaya zıplaya geçmişi de okumaya çalışıyorum.
emzik vermekten konuşulmuş. kimileri zaralı olduğunu düşünüyor. keşke bebek ihtiyaç duymasa da vermesek. ama korkulacak bişey de değil bence. bizzat kendimden bilirim. 5 yaşıma kadar emzik emmişim ben. koca kızdım hatırlıyorum emdiğimi. ve ne diş yapımda bi bozukluk vardır ne de damak yapımda... bütün harflaeri de son derece güzel çıkartırım. diksiyonumda bir bozukluk yoktur. psikolojim de sağlamdır alimallah... memnunum halimden. korkmadan veririm kızıma da... isterse tabi...

kaldıki işe gitmemezlik yapmazdııı farkındaysanız yerine baklıcak kimse olmuyordu çarşıya bile inemezdi bence telaşlanmakta hepimiz haklıyız

GYPSY cim ESRAKO da sms atmış. çok geç okuyabildim. malum benim başımın kalabalığı evimin trafiği dinmiyor. ben de ona cevap yazmıştım. pzts günleri lokal kapalı oluyor. salı gidebiliriz. hem salı günleri mantı günü. yine mantı yeriz.

GYPSY hanım beni topiğin EN OLGUN u seçmişsin. teşekkürler canım. teveccühünüz... ama aynı zamanda EN DOLGUNU demişsin ya onu anlamadım. aşşşşkkkk olsun..... tamam en dolgun ayaklısı olabilirim .... ama 4 gün önceki düğüne 36 beden elbisemi giyerek gittiğimi yazmıştım kaçırmışsınız galiba hanfendi....

menemenimi yaptım yedim. iki yumurtalı. hem de yumurtalar jumbo. ama kesmedi. sanki bu kız içimi kemiriyor. galiba ben öğle yemeğimi de yiyerceğim şimdi.
aynı durumdayız.mıdem kazınıyor doymuyorummm ama işin kötüsü yiycek bişe bulamıyorum.ne yesem die düşünmekten vakıt gecıyor.suan cok acım bı muz bi şeftalı banamısın demedı.şimdi kalkıp ne yapmalı ne yemelı.birde kahvaltıyı 9.5da yaptım hee.sankı aksamdan berı ac gıbıyımcokacimcoook
kaldıki işe gitmemezlik yapmazdııı farkındaysanız yerine baklıcak kimse olmuyordu çarşıya bile inemezdi bence telaşlanmakta hepimiz haklıyız

evrişte yok kı sorsak numarası varmıydı.bı aradı enazından.hem işe gitmiyor galıba hemde mutlaka hersey yolunda falan yazmak için girerdi..ayy heycan yaptım şimdi dogurdumukineeee .
valla bız agustos annelerı olarak baya iyi gidiyoruz cok şükür.hazıran ve temmuz annlerı taa nezmaan patır patır dökülmeye başladılar.maşşalahımız var aman nazar degmesın.

tmm aç bi kreş oğlumu senşn kreşe yazdırmayan ne olsunnn :lepi:

param olsa bi dk. durmayacağım kardeş... ay ne güzel olur veletler etrafta, özel eğitim almış öğretmenler eşliğinde, geleceği parlak çocuklar yetiştirmek, onlarla eğlenmek..

milkshake yazmıo farkındamısınız bilmem haber varmı

kaç gündür girmedi evet..en son yarın sabah işi gidersem sizi haberdar ederim demişti..belki de dr.a gitti ve dr.yatak istirahati verdi..ben böyle düşünmek isitiyorum.

günaydın herkese...

GYPSY hanım beni topiğin EN OLGUN u seçmişsin. teşekkürler canım. teveccühünüz... ama aynı zamanda EN DOLGUNU demişsin ya onu anlamadım. aşşşşkkkk olsun..... tamam en dolgun ayaklısı olabilirim .... ama 4 gün önceki düğüne 36 beden elbisemi giyerek gittiğimi yazmıştım kaçırmışsınız galiba hanfendi....

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 o en dolgun derken memişleri kastetmiştir kaydirigubbakcemile3.cüssene göre baya dolgunlastılar ya ondan.daşşşşşşşş gibinn hatunsun maşşalah

Meltem....kraliçelere layık bir oda olmuş, kızın çok şanslı valla..elinize sağlık..

param olsa bi dk. durmayacağım kardeş... ay ne güzel olur veletler etrafta, özel eğitim almış öğretmenler eşliğinde, geleceği parlak çocuklar yetiştirmek, onlarla eğlenmek..

ben hayatta kreş öğretmeni olamazdım. o kadar sabırlı değilim galiba. çok güzel bir meslek ama bana pek uymuyor. sana kolay gelsin şeker....

kaç gündür girmedi evet..en son yarın sabah işi gidersem sizi haberdar ederim demişti..belki de dr.a gitti ve dr.yatak istirahati verdi..ben böyle düşünmek isitiyorum.

günaydın herkese...

eminim hersey yolundadır dogurmus olsa bile.zaten 9.ayındaydı sanırım milk te dımı.hakkında hayırlısı olsun inşallah onun için.evriişşş nerdesın kuzu yaaa,bı arayıver şu hatunu meraktan çatladık hepimiz.en iyisi 1 saat daha gelmezse evrıs, msj atayım da arasın milk in numarası varsa.belkim uyuyodur rahatsıuz etmıyım evriş kuzuyu,

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 o en dolgun derken memişleri kastetmiştir kaydirigubbakcemile3.cüssene göre baya dolgunlastılar ya ondan.daşşşşşşşş gibinn hatunsun maşşalah

teşekkür ederim MİNİĞİM. orası öle. galiba göğüs ölçüsü en çok büyüyen ben oldum. 2 beden birden büyüdük ki zaten normalde bedenime göre büyüktüler.... yoksa göbeğim öleeee ENLER e girecek kadar büyümedi. hatta hemen bi foto koyup GYPSY hanımın gözüne sokmalı.....

slm herkesseeeee....
fasulyekocum odanız çok şık çok güsel. güle güle kullansın ecen.

bugün doktora gidiceklere de hayırlı haberlerrrrrr....

Evet gündüzleri Diler Hn ve Arzu Hn. bakıyorlar. Ben akşamları gittiğim için Servet hn ilgileniyor. Diler hn da iyiymiş diye duymuştum.

Medilife bebek dostu hastane diye biliniyor. Bir tanıdık 1 ay önce orda sezeryanla doğum yaptı. Herşey yolunda gitmiş. Dr'unu falan bilmiyorum..

Kafan hiç karışmasın, benim de çok karıştığı oluyor ama baştan beri takibimi yapan dr. en iyi doktordur mantığıyla değiştirmiyorum. Hele normal doğum olacaksa iplerin çoğu senin elinde diye düşün.. Ben de başta öylesine gittiğim bir hastane ve doktorda hala devam ediyorum. Bana en doğrusu da o gibi geliyor..
Hastane çok yeni, temiz bu avantaj tabi, yeni doğan yoğun bakım ünitesi falan da var..

yenidoğan yoğun bakımı varmış sormuştum bende. hem fiyatları medilife'a göre daha uygun. bende dr.um için değiştirmedim ama şimdi de doktorum izne gitti. bakalım bekleyebilecekmiyiz dr.umu.

kreş açma düşüncesi desüpermiş. hemen bir öğrencin daha olur:emir_bebek:

eminim hersey yolundadır dogurmus olsa bile.zaten 9.ayındaydı sanırım milk te dımı.hakkında hayırlısı olsun inşallah onun için.evriişşş nerdesın kuzu yaaa,bı arayıver şu hatunu meraktan çatladık hepimiz.en iyisi 1 saat daha gelmezse evrıs, msj atayım da arasın milk in numarası varsa.belkim uyuyodur rahatsıuz etmıyım evriş kuzuyu,

doğru diyosun..artık kendini kurtaracak durumdaydı..hayırlısı olsun ne diyelim bi haber alaydık iyi olurdu ama..

kızlar, sizin için albümüme yeni bir göbek fotosu ekledim. üstelik de göbeğim çıplak. yağlarken çektik.

X