2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canim bende hep öle düsündüm hatta daha azar falan dıe nemlendirici bile sürmedim.böyle 2haftadan fazla bi süre gecirdik.ama son 3_4gündür kasindaki döküntüler cok arti.o sivilceler alnini ve kafasini sardi arti birde sari sari akmaya basladi.yoksa kesinlikle ilac kullanmaya karsiyim.zaten bana verdigi krem bebeklerdede kullaniliyomus.
Biraz daha bekleseydim o konak dedikleri sey kafasini sarmak üzereydi.kepek kepek olmaya basladi kafasi

minis dedigin ayni sureclerden biz gectik o sari pullanmalar kafasinda simdi konaga donustu(caresine bakicam baya kabuk kabuk oldu(

minis dedigin ayni sureclerden biz gectik o sari pullanmalar kafasinda simdi konaga donustu(caresine bakicam baya kabuk kabuk oldu(

Hmmm, ee naapmak gerekiyomuş onları ? Yani azmaması için yapılabilecek bişi var mı? Bİzim de kulaklarımızda bile fiske fiske sivilceler var da önemsemiyorum pek..

EVROS paylaştığın yazı için çok teşekkürler, çok işime yaradı !!!

EVROS paylaştığın yazı için çok teşekkürler, çok işime yaradı !!!

evros saol cnm ..güsel bilgilerdi

bişey değil kızlar

kırkınızın çıkmış gözünüz aydııınn
saçında hayırlı olsun tazem bende istyorum ama hala karar veremedim
neyse görelim saçını
Hmmm, ee naapmak gerekiyomuş onları ? Yani azmaması için yapılabilecek bişi var mı? Bİzim de kulaklarımızda bile fiske fiske sivilceler var da önemsemiyorum pek..
bizdede saç derisinde dökülmeler vardı
umursamıyodum
az önce netten okudum kızları okuyunca
bebeyağıyla yumuşatıp daha sonra şampuanla yıkamak gerekiyomuş

Canim bende hep öle düsündüm hatta daha azar falan dıe nemlendirici bile sürmedim.böyle 2haftadan fazla bi süre gecirdik.ama son 3_4gündür kasindaki döküntüler cok arti.o sivilceler alnini ve kafasini sardi arti birde sari sari akmaya basladi.yoksa kesinlikle ilac kullanmaya karsiyim.zaten bana verdigi krem bebeklerdede kullaniliyomus.
Biraz daha bekleseydim o konak dedikleri sey kafasini sarmak üzereydi.kepek kepek olmaya basladi kafasi

tazeburcu teşekkür ederim..bende öle düşündüm zor söleniyo..bu arada evrimle tlf konuşmasnıza koptum..münasebetsiz zaman he:roflol:

taze anne sutunu dısarda biberonda kac saat tutabilioruz..ecede dısardayken cok yalanıo yalancı memeyle avutmaya calısıorum bi caresi varsa dayayım biberonu sutu sagıp.
yani dolaptan cıkardıgınımı verdin yoksa taze sagıp mı koydun cantana.?

kızlar ben son 2 haftada 2,5 kilo almışım. çok şaşırdım. hamileyken bile bu kadar hızlı kilo almamıştım ben. sütüm artsın diye malt içeceği içiyorum hem de saf arpa şırası... galiba o kilo aldırıyor. tabi öküz gibi yiyor olmamın da mutlaka etkisi vardır ama şıra müthiş kaloriliymiş, yani onu kesersem belki bir iki kilo verebilirim. eğer onu kesince sütüm azalırsa hemen yeniden başlarım içmeye. zaten içilesi bişey de değil. arpa şırası ya, aynı ahır gibi kokuyor. ama harbi mucizevi bir içecek bence... ona başlar başlamaz sütüm deli gibi arttı. tesadüf de olabilir tabi. belki de sütümün artacağı vardı zaten. neyse işte şırayı bırakınca anlayacağız durumu...

BABY,
sağdığın sütü dolapta 24 saat saklayabiliyorsun ama dışarda sadece 8 saat. ben dün gece 2 gibi süt sağıp dolaba koymuştum. sabah 9 gibi dışarı çıkarıp çantama koydum ve 4 saat çantamda kaldıktan sonra tekrar dolaba koydum. işte iş şimdi kompleksleşti. sorarım sana; bu süt en son ne zaman bebeğe verilebilir?

bugün evlenme yıldönümümüz
3 kişilik çekirdek aile olduk çok şükür
halen inanamıyorum : )))

nice mutlu senelere tüm sevdiklerinle inşallah

bende iznimle birlikte kasımda işe başlayacağım maalesef ama ne yapalım mecburiyet

canım d vitamini ilacı kusma yapıyor tok karna saınrım

kızlar göbeklerinizdeki çizgi kayboldu mu benim ki duruyor
ayrıca bebek emerken saç boyatabiliyor muyuz

Amanın:1shok:Sanki ben yazmışım bunları. Ayyynen bunları yaşadım dün akşamüstünden beriakannehirKaka tamam, altı temiz, gazı çıktı, üşüme ya da terleme yok ama sürekli bir tavşan uykusu. 10 dakika dalıyor, birden ağlayarak uyanıyor. Gece 1.30-4.30 arası hiç uyumadı. Kolik cdsi, her çeşit kültür fizik hareketi, beşikte-kucakta-battaniyede sallama...hiçbiri fayda etmedi. En son yorgunluktan sızdı ama saat başı yine uyandıkafamçokkarıştıBugün de kontrole gittik, kuzumun elinden 4 tüp:1shok:kan aldılar. Onun kanı alındı benim etlerim koparıldı resmen. Birlikte ağlaştık. Sapsarı sarardı yavrummafoldumbenHemen bol bol emzirdim, kucakladım, konuştum derken hastanede sızdı kaldı. Eve geldiğimizde bir uyandı, 1 saat önce ancak uyuttuk. İyice sardım kundak gibi. İyi geldi sankiCADIARZU

Canımcım memişler full idi, taze taze sağdım, attım çantaya. Nazan yanıtlamış gerçi ama, hava sıcaklığı 30 derece olursa 2 saat bile zor dayanır dışarda. Normal şartlarda dışarıda 4-5 saat diye biliyorum. Eğer Doruk emdiği halde bolca sütüm olursa sağıp buzluğa atıyorum, tarih yazıyorum üstüne. Dün mesela kuaförde işim uzadı, annem buzluktan sütü çözüp verdi Doruk'a. Rahatlık oluyor...

Kızlar bebişler bazen böyle huzursuzlanıyor. Bizim de oldu, ben kucağıma alıp uyutuyorum, kendim de uyuyorum. Şöyle ki; salondaki kanepede sırtımı yastklarla destekleyip neredeyse oturur pozisyona geliyorum. bacaklrımı uzatıyorum. doruk'u düşmeyecek tarafa alıyorum. boynuma sokulup uyumayı sevdiği için çocuğu boğmayayım diye kafamı diğer tarafa ceviriyorum. bu arada doruk yarım kundakta oluyor. uyandıkça ki bu pozisyondapek uyanmıyor, pışpışlıyorum, gene hemen uyuyor. ben de uyuyabiliyorum.

böyle zamanlarda nasıl rahatlyacaksa öyle yapıyorum. başka işim mi var, diye düşünüyor, Sibel için üzülüyorum

Ayrıca burkom, neden kan alındı Busemden? geçmiş olsun, kıyamam...

ama o normal sartlarda 8 saat suan disarisi 30 derece yani iyi muhafaza etmek gerek..Ben 2 3 saat diye biliyorum..

kizlar bulusma konusunda bizim mevlut 26si ctsi olucakti ama hoca bulamadik ya persembe ya cuma olucak eger persembe olursa cuma buyuk ihtimal yazliga gecicez..yani kesin degil ama bana uymuyor(ama belli de olmaz tabi..

9 Eylülün adetidir incik cincik herşeyi araştırmak. Rutin testlermiş; karaciğer fonksiyonları, hormonlar, kan sayımı, kan grubu falan. Yapılması iyi tabii de el kadar çocuk, insan kıyamıyor

Çok şükür kuzum derin bir uyku çekti. İki gündür sersemlemişti iyice. Gece de düzenli uyudu-uyandı. Huysuzluk yapmadı. Problem uykusuzlukmuş demek kiCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…