2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

bu arada hatmimi hamdolsun bitirdim tam sizden cüz alayım diyordumki adetim erken geldi umudum gelecek aya inşallah bayramdada dualarımıza devam edelim kızlar gönlüm sizlerle...

Sagol benssenbcim sanada hayirli bayramlar. Ayyy yarin arife ne guzel. Bu arada burda iftara daha 1.5 saat var. Ekmek yapiyorum, tarif cok guzel isteyene verebilirim. Cok guzel pastane pidesi oluyor:))

Nesemesem turlu yaptim. Burda mescitte toplaniyor muslumanlar, arap pakistanli vs..Kimisi kizartma getiriyo kimisi yemek kimis icecek, hep beraber oruc aciliyor.

Canim nasilsin inş güzel bi bayram geçiririz. Ekmeğin tarifini yazsana merakk ettim ....... Kendine iyi bakkkkkk.dua ile...............

Ates_parcasi hayirlisi olsun hakkinda.

Kizllaarr hepinizin ramazan bayramini kutluyorum.

Nesemese bu arada ben cuzlerimi bitirdim cok sukur.

seninde burcucuğum Allah nice bayramlar görmemizi nasip etsin inşallah...

kızlar nerdesiniz yaa gerçi malum bayram yoğun geçiyor kabir ziyaretleri el öpmeler derken haklısınız bende bu saatte uykumdan feda ederek size yazmak istedim yoksa yoğunluk bakımından sizden geri kalır yanım yok ama bayramın ayrı bir huzuru var bende hamdolsun çok şükür...

Nesemesem, benssenbem, mavi denizim, yasemincim, Rahelcim, Librariancim, Goknurcum, Fatima Zehracim, el-Muallimcim ve aklima su anki heyecanimdan dolayi gelmeyen tum sevgili arkadaslarim, burda aylarca dertlerimzii paylastik, sevindik, agladik.

Kizzzzzzzzzlllllllllllllaaarrr HAMILEYIMMMMMM!!!!!:CüvCüv: hihoyyyt kaydirigubbakcemile2

Bu resmen Rabbimin mucizesi. Ben bu ay olmaz diyordum ama Rabbim iste mucizeleri veren Heryseyi veren benim dedi ve verdi.

Rabbime hepimiz icin dua ediyordum ve etmeyede devam edicem. Kizlar Rabbim hepimize Salih Evlatlar nasip etsin.

Hepinizi coooooooookkkk seviyorum....:asigim:

Nesemesem, benssenbem, mavi denizim, yasemincim, Rahelcim, Librariancim, Goknurcum, Fatima Zehracim, el-Muallimcim ve aklima su anki heyecanimdan dolayi gelmeyen tum sevgili arkadaslarim, burda aylarca dertlerimzii paylastik, sevindik, agladik.

Kizzzzzzzzzlllllllllllllaaarrr HAMILEYIMMMMMM!!!!!:CüvCüv: hihoyyyt kaydirigubbakcemile2

Bu resmen Rabbimin mucizesi. Ben bu ay olmaz diyordum ama Rabbim iste mucizeleri veren Heryseyi veren benim dedi ve verdi.

Rabbime hepimiz icin dua ediyordum ve etmeyede devam edicem. Kizlar Rabbim hepimize Salih Evlatlar nasip etsin.

Canımmmmmmmmmm tekrar tekrar tebrik ediyorum seni. :hooray: Gördüğüm her yerde de edeceğim. :dance: Çok sevindirdin bizi. Bayramımız devam ediyor sayende. Allaha emanet olun. a.s. :Saruboceq:

eeb22rr4.jpg

canim sen aradiktan sonra mumkunati yok bir daha uyuyamadim. inan cok sevindim. gercekten Rabbim ol deyince oluveruiyor. hicbirsy engel degil.

Allah'im insallah kolaylikla tamamina erdirri insallah. cok optum seni canim arkadasim.

menzilgulu cnm cok sevindimkaydirigubbakcemile5 tebrik ederim sende anne oluyosun a.s.mevlam saglikli sihhatli kucagina almayi nasip etsin bebegini hafiz olsun insallah:emir_bebek::ecrin_bebek::Saruboceq:banada dua et halime kadinin duasi kabul olur

Guzel arkadaslarim, burda beni agladigimdada hic yalniz birakmadiniz. Allah hepinizinde yuzunu guldursun insallah. Dualarim sizinle...

canım arkadaşım o kadar sevindim ve duygulandımki şuan ağlayarak yazıyorum mesajımı burayı okumadan sana özelden cevap yazmıştım ve sonrasında bu haberi almak beni çok ama çok duygulandırdı sanki içime doğmuş gibiydi ne demiştim verecek Mevla verir herşey vesiledir yazmıştım o yüreğinin güzelliği duaların...işte sonunda muradına kavuşmana vesile oldu seni çok seviyorum arkadaşım yürekten tebrik ediyorum Allahım hayırlısıyla tamamına erdirsin sağsalim dünyaya getirmeni nasip etsin dualarım artık yine isme ama bu sefer farklı yönde olacak sende benden bizden dualarını eksik etme ki şimdiye kadar etmediğine inanıyorum çok mutluyum Allahım hep böyle sevinçten ağlamak duygulanmak nasip etsin

hadi kızlar sıraya sizler içinde sevinmek ağlamak istiyorum ALLAHIM SANA SONSUZ VE NİHAYETSİZ ŞÜKÜRLER OLSUN BURCUMUZA BEBİŞİNİ HAYIRLISIYLA NASİP ETTİN TAMAMINADA ERDİR AMİNNNN VE HAYIRLISIYLA BİZLEREDE BU MUTLULUĞU TATMAYI NASİP EYLEE ŞÜPHESİZ SEN HERŞEYE KADİRSİN...

canım hiç durmadan yazmak yazmak yazmak istiyorum ama yinedeşuanki duygularıma kafi geleceğini sanmıyorum tek diyeceğim inanalım yürekten Mevlaya sığınalım dilimizden duayı eksik etmeyelim yeter çünkü bunları yaparsak imkansızı bile başarırız Allahın izniyle burcummm canım seni vede sizleri çok seviyorum bebişinle seni sizleri Allaha emanet ediyorum

Menzil Gülü kızzzzzz naptın sen??? Süper güzel bir haber bu, çok tebrik ediyoruz. Ay nasıl sevindim bir bilsen, oh be. Ramazanda verbileceğin en güzel hediye olmuştur eşine ve bize. Bize de dualarını eksik etme canım ve bizi burda yalnız bırakma. Canım ya preseed işe yaradı galiba. Bir de havuç suyu yapmıştın ve ballı tarçınlı çörekotu kullanmştın dimi? Ay hepsini yapmalıyım inşallah. Başka neler yapmıştın canım? Unuttum inanki, hatırlatır mısın?

Kızlar benim dün adetim başladı. Menzil Gülünün güzel haberi bana çok iyi geldi. Bugünlerde özel yaşamım biraz karışık. Ani kararlar vermek istemiyorum çünkü olağan bir dönemde değilim. Herşeyi hayırlısıyla atlatmayı umud ediyorum. İnşallah Rabbim hepimiz için en hayırlısını verir. Teyze oluyoruz, bu son günlerde aldığım en güzel haber. Bakalım başka kimler güzel haberler verecek. Yeni konu açma konusunda fikirlerinizi bekliyorum. Bu arada 4. cuzu okumuştum ramazanın son günlerinde. Kızlar Rabbim sağlığımızı ve huzurumuzu bozmasın, bozmak isteyenlere de fırsat vermesin. Yarından itibaren derslerim başlıyor. Sık sık giremezsem bana kızmayın. Hepinizi tüm içtenliğimle kucaklıyorum. Dualarınızı bekliyorum. Yaradan'a emanet olun.

Kizlar ben simdi eve girdim. Baska bir eyalette arkadaslarda iki gun kaldik.

Benssencim canim sende beni cok duygulandirdin. Cok tesekkur ederim guzel dileklerin icin. Ben inaniyorum sende cok yakinda bize Allahin izniyle mujde vereceksin.

Nesemesecim ben bu ay esime havuc suyu corek otu bal tarcin yedirdim ama bunlarin hemen faydasi olurmu bileme zaten bunlarin yedirip icirmeye basladiktan 15 gun kadar sonra hamile kalmisim. Zannedersem pre-seed faydali oldu. Belki Rabbim bunu sebep kilmistir hamile kalmam icin. Sizede tavsiye ederim.

Dualarim hepimiz icin guzel arkadaslarim benim... Rabbim sizelerede bu mujdeyi vermeyi nasip etsin.

Kibelecim neyi yazdim anlamadim ki? En son mesajimi diyorsan yola cikmadan hemen once yazmistim.

Bu arada neden benssenb ve nesemeseden baska kimse topigimize yazmiyor yani diger arkadaslara ne oldu??

Kizlar hep aklim burdaydi. Gittigim yerde internette yoktu cildirdim yani. Cok ozledim sizleri.

Size simdi rahat rahat yazabilirim.

Ben gecen gun ozelden benssenbyle yazismistim ve bana zannedersem kacinci gunumde oldugumu sormustu yada tam hatirlamiyorum ben soledim dedimki bugun 30. gunum ama sakin hamile olabilirsin deme bana dedim pesin pesin. Yani inanin bu ay beni biliyorsunuz agladim moralim bozuldu ama sonra duzeldim. Cunku bilmeden aglamisim ben. Durumumuz o kadarda kotu degilmis yani duzelme ihtimalimiz vardi ,Allah dermansiz dert vermesin. Iste benim bu aydan kesinlikle umudum yoktu yani hic mi hic beklemiyordum. Hatta ben her ay yumurtlama sonrasi gunleri sayardim ama bu ay oyle ihtimal vermemisimki hic saymadigimi sonradan farkettim. Kendi kendime dedim yahu ben gunleri saymiyorum diye. Amaaan burcu dedim kendini kandirma adet olucan iste. Hatta ben testi cuma gunu yaptim, o gunde yola cikacaktik dedim bari emin olayim, 31. gundu bi bakayim dedim ama hala adet kesin olucam diyorum kendi kendime. Testi yaptim ve "pregnant" yazisini gorunce sok oldum, Elim ayagim titremeye basladi. Sabah saat 5:30 du ve esim uyuyordu hemen ikinci bir test daha aldim baska marka evde vardi ve oda pozitif cikti. Hemen ilk is halami kardesimi ve annemi aradim. Cok sevindiler. Sonra pregnant yazili testide hediye paketi yapip esimi uyandirdim ve senin dogumgununde hediye alamamistim dedim ve verdim. Yavrum gozleri daha tam acilmadan, eline tutusturdum ama napim cok heyecanliydim ben cok tez canliyim sabirsizim. Oda acinca ve pregnant yazisini gorunce Saka yapiyorsun gercek mi dedi. Bende evet dedim. Tabi cok sevindi, ikimizde beklemiyorduk bu ay.

Size ne yaptim onlari anlatayim detayli. Aslinda birsey yapmadim arkadaslar. Zaten havuc suyu, corek otu bal tarcina yeni baslamistik. Hemen pat diye sperm sayisinin arttigini sanmiyorum. Inanin bu bir mucize. Allahin mesaji bence bizlere. Yani sperm sayisi, iste vs. seyler problemler yada bu problemlerin giderilmesi ile bebek sahibi olunmuyor. Allah veriyor vakti gelince. Rabbime sonsuz sukurler olsun.

Iste benim yumurtlama gunum adetimin 16. gunuydu. 15. gunun sabahi ovulasyon testi yaptim cift kirmizi cizgi cikti yani buna gore 16. gun yumurtlama gunumdu. Ben bir 13. gunun birde 15. gunun aksami iliski yaptim. Zaten 15. gunun 2 gun oncesinden kasiklarimda agri vardi yumurtlama yaklasiyordu diye bence. Ve 15. gun tum gun agridi durdu. Ama gece bir saat geldi tak diye kesildi aha dedim yumurtladim. Ama daha iliski olmamisti. Esime soyledim, ondan sonra oldu. Yani iliski ovulasyon testinin pozitif cikmasinda 10-12 saat sonra oldu. Ve ben pre-seed kullandim. 15. gunku iliskide ayaklarimi havaya kaldirmayi birakin bayagi amuda kalktim-tatlicadiarzu-. Iste bu kadar. Sonrasinda aklima bundan 4 gun sonra geldi ve aa dedim ben gunleri saymiyorum. Hic ihtimal vermedim. Hatta iliski esnasinda ve sonrasindada hic umidim yoktu.

Ama Rabbim tam umidimin kirildigi anda verdi bebisimizi. Rabbim insallah saglikli hayirli salih evlatlar nasip eder hepimize.

Sizleri cooookkk seviyorum...:asigim:

X