2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

canım koyu kahverengi..yalnız sadece wc ye girdiğimde...:jeyyar: Eğer bugünde olmazsam yarın test yapmayı düşünüyorum..Hoş ihtimal vermiyorum ama hakkımda hayırlısı neyse o olsun...
Ayyy rahel kiiizzz bu iyiye isaret. Hep oyle olmuyormu, tam tup bebek asilama derken birde bakiyorsun normal yolla hamile kalivermissin, bunun ornekleri bu sitede cok .Iste buda Rabbimin bizi sinamasi, sinavi gecersen hediyenide aliyorsun. Allahim insallah hayirlisi ile nasip eder.

Son düzenleme:
Kız bugün eşim pazara giderken özellikle havuç sipariş etmiştim, ooo süper olmuş desene. Ben de yedireyim o zaman. Bir de E vitamini kullandırın kızlar, benimki lafı yiyince öyle bir yutuyor ki şimdi maşallah. 6 ytl, eğer durumunuz varsa hemen alın başlatın. Benim doktorum çocuk olana kadar kullanacak demişti. Başka böyle yedirilecek bişi var mı? Ben bennsenb'nin anlattıklarıyla merak edip İbrahim Saraçoğlu'nun kitabını aldım. Aynen benssenb'nin yazdığı gibi, güzel arkadaşım kürü bizim için özetlemiş. Başka şeyler bulursak da birbirimizle paylaşalım.
Ben ramazanın çoğunu yiyince kaçındayız hiç dikkat bile etmedim:)) o kadar oldu mu ya?? Hadi bu akşamdan itibaren daha sıkı dua edelim inşallah. Ben hep ediyorum aklıma geldikçe ve cuzlarımız ne alemde? Daha yarısı duruyor hadi kızlar...
Canimcim evet var. Selenyum ve cinko da icir esine. Yine tablet alinde satiliyormus. Ayrica corek otu bal tarcin, ceviz findik fistik. Sitede bizim sperm degerlerine yakin degerlerle normal hamile kalanlar bunlari yedirip icirmisler eslerine. Ama kizlar bu keciboynuzu ile ilgili olarak bir bayan esinin sperm sayisini dusurdugunu yazmis hakikatende mucize bir sekilde hamile kalanlara bakiyorum ama iclerinde keciboynuzu kullanan yok .Yani sperm sayisi bizimki gibi olanlardan bahsediyorum, sitede kac kisi gordum bu degerlerle normal hamile kalmislar.Keciboynuzu aldiracaktim kardesime ama bu yuzden aldirmaktan vazgectim sadece tozunu siparis etmistik bir kullanalim bakalim nolcek.

evet canım hakkında hayırlısı neyse o olsun tabii dilerim o iğnelere elini sürmeden bu ay hamiş kalmış olman ama değilsende vardır bir hayır diyip umuda devam edeceksin

burcu ne haber bacım yaa sesin çıkmıyor

neşeeee ya sen sen nerdesin bakim

hepinizi öpüyorum canlarım yüreğimde vede dualarımdasınız

Kiz cevap yazdim yaa..

Kızlar bu geçen hafta çok iyi kilolar verdim maşallah. Doktora tekrar gitmedim ama gittiğimde sol yumurtalığımın pkosunun epeyce geçtiğini normal yumurtlamaya başladığımı ve 1 yumoşumun da olduğunu söylemişti. Bunları size anlattım mı? Sinirden ne anlattığımı da bilmiyorum ki. Eşim benden özür diledi. Aklı sıra intikam almış, halbuki ortada kızacak küsecek hiçbirşey yoktu. Şimdilerde iyiyiz maşallah ama birkaç gün çok kararsız kaldım herşey için. Tekrar doktora gidip gitmemek konusunda hala kararsızım, eşim gitmemi istemiyor. Bu drumda ben niye ekndimi kasıyorum ki diyorum. Adamın umru değil. Neyse hakkımızda en hayırlısı olsun.

Yeni konuyu ne zaman ve nasıl açalım kızlar??
Ya neyin intikamini almis??? Allah allah hayret bisi yav. Nesemesem mutlaka doktora git bu sadece bebekle ilgili degil bu senin sagliginla ilgili.

Canim bende yeni basligi ne zaman acicaz diye sorcaktim. Bence hemen acalim.

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim...Allah razı olsun..Eğer bugünde olmazsam yarın test yapacam..Pazartesi haber veririm artık size...Hepinize iyi tatiller..hepiniz kendinize iyi davranın...

rahelcim inşallah hamişsindirr....
ben 4 çeşit iğne kullanmıştim canım. uzun protokoldü. sanırım sende kısa protokol uygulanacak çünkü menegonla yumurtalar büyütülecek, pregnyl ile çatlatılacak ve işlem tamam. ben decapeptyl kullandım önce yumurtala baskılamak için, sonra gonal f ve menegon birlikte sonrad ovitrelle çatlatma için. çok yedim ben iğne ya.hamilelik sonucu başladığım progesteron iğneleri dahil 120yi buldu. delik deşik oldum.

Canimcim evet var. Selenyum ve cinko da icir esine. Yine tablet alinde satiliyormus. Ayrica corek otu bal tarcin, ceviz findik fistik. Sitede bizim sperm degerlerine yakin degerlerle normal hamile kalanlar bunlari yedirip icirmisler eslerine. Ama kizlar bu keciboynuzu ile ilgili olarak bir bayan esinin sperm sayisini dusurdugunu yazmis hakikatende mucize bir sekilde hamile kalanlara bakiyorum ama iclerinde keciboynuzu kullanan yok .Yani sperm sayisi bizimki gibi olanlardan bahsediyorum, sitede kac kisi gordum bu degerlerle normal hamile kalmislar.Keciboynuzu aldiracaktim kardesime ama bu yuzden aldirmaktan vazgectim sadece tozunu siparis etmistik bir kullanalim bakalim nolcek.

Ya şimdi kafam karıştı, tam da tarifi aldım bu akşam hatta az sonra keçiboynuzu kaynatacaktım. Yapmayayım mı yani? Bizim de hareketlilikte sorun vardı. Of gene kafam karıştı....Çörekotu-bal-tarçını denemedim. Onu nasıl ahzırlayacaktık canım ya ben gene unuttum :KK43:( tüm gün koşuşturmaktan kafa mı kaldı yaff..

Ya neyin intikamini almis??? Allah allah hayret bisi yav. Nesemesem mutlaka doktora git bu sadece bebekle ilgili degil bu senin sagliginla ilgili.

Canim bende yeni basligi ne zaman acicaz diye sorcaktim. Bence hemen acalim.

Canım adetim başalsın giderim belki, o klomeni de hiç kullanmak istemiyorum, gene kilo aldırıcak bana:KK43:(

Yeni başlığın adı neydi? Ne olur beni affedin, çok unutkan oldum bu sıralar. Hele eşimle problemlerimiz beni iyice yıprattı. Özür diledi bakalım inşallah bidaha beni sinir etmez. Ya kızlar sizin eşleriniz de böyle düşüncesiz ve umursamaz mı?

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim...Allah razı olsun..Eğer bugünde olmazsam yarın test yapacam..Pazartesi haber veririm artık size...Hepinize iyi tatiller..hepiniz kendinize iyi davranın...

Bugün sınavda hep aklıma geldin, acaba sonuç nasıl çıktı diye? Sabah erkenden yaz meraktan ölücem ya.. Hadi hayırlısı olsun canım.

arkadaşlar yasmini bırakınca adet gecikir mi

Canım yasmini ben 1-2 ay kullandım ve adetimi bozdu, gecikti, çok geldi,... Sonunda bir doktora gittim ve bana dokunduğunu söyledi bidaha sakın kullanma dedi. Dikkatli ol. Önce bir doktora danış, durumunu tam bilmiyorum çünkü.

rahelcim inşallah hamişsindirr....
ben 4 çeşit iğne kullanmıştim canım. uzun protokoldü. sanırım sende kısa protokol uygulanacak çünkü menegonla yumurtalar büyütülecek, pregnyl ile çatlatılacak ve işlem tamam. ben decapeptyl kullandım önce yumurtala baskılamak için, sonra gonal f ve menegon birlikte sonrad ovitrelle çatlatma için. çok yedim ben iğne ya.hamilelik sonucu başladığım progesteron iğneleri dahil 120yi buldu. delik deşik oldum.

Canım ya kıyamam sana ben. Şükür ki sonu güzel olmuş. Bir de hayırlısıyla kucağına aldın mı hiçbirini hatırlamazsın bile. Sakın bizi bırakma, senden öğreneceğimiz çok şey var bence.

arkadaşlar malesef adet oldum listeden çıkarın beni iyi geceler...

Bak :eek:klava: oklava gelecek ama, bidaha listeden çıkar lafını duymak istemediğimi söylemiştim. Seni uyarmadık mı yoksam. Bundan sonra takım kuralalrı koysak iyi olacak.

Mavi Deniz sınavın nasıl geçti fıstık? Hadi ehliyetini al, aramıza katıl :))

Kızlar hadi yeni konu açalım. Adı ne olsun? Eşim gelmeden yazın ki hemen bu gece açıverelim:)) görürse kıskanır gene sizi:)) "bütün gün karilar kulubunde yazacağına gel biraz da kocanla ilgilen" der :))

Ya şimdi kafam karıştı, tam da tarifi aldım bu akşam hatta az sonra keçiboynuzu kaynatacaktım. Yapmayayım mı yani? Bizim de hareketlilikte sorun vardı. Of gene kafam karıştı....Çörekotu-bal-tarçını denemedim. Onu nasıl ahzırlayacaktık canım ya ben gene unuttum :KK43:( tüm gün koşuşturmaktan kafa mı kaldı yaff..
Canim benim yap mutlaka. Biraz arastirdim herhalde onu soyleyen kisinin esinin varikoseli vardi ki sperm degeri dusmus bunu yaptigi halde., o da keciboynuzundan zannetti bence. Keciboynuzu her yerde yaziyor sperm sayisi ve hareketliligi icin. Ben kardesimden istedim bile. Morfoloji icin ise havuc suyu iyiymis. Ben artik her sabah esime taze sikip iciriyorum. Ayrica corek otu bal tarcinda yediriyorum bakin buda cok iyi sperm sayisini artirmak icin. Bunlar yaninda ceviz fistik yediriyorum. Ayrica keciboynuzu olmadigi icin burda kaciboynuzu tozu aldik ama has mi has. Onu aksam yatmadan sutune karistirip iciriyorum. Corek otu-bal-tarcini goz karari yapiyorum. Mesela 1 du bardagi balin icine iki yemek kasigi corek otu ve 1 yemek kasigida tarcin.

Son düzenleme:
Canım adetim başalsın giderim belki, o klomeni de hiç kullanmak istemiyorum, gene kilo aldırıcak bana:KK43:(

Yeni başlığın adı neydi? Ne olur beni affedin, çok unutkan oldum bu sıralar. Hele eşimle problemlerimiz beni iyice yıprattı. Özür diledi bakalım inşallah bidaha beni sinir etmez. Ya kızlar sizin eşleriniz de böyle düşüncesiz ve umursamaz mı?
Yeni baslik icin ben " En hayirli zamani bekleyen hamis adaylarinin listesi" ni onermistim. Yanlis hatirlamiyorsam librarianda esprili bir baslik onermisti.

Ohh aferin esine, hadi bakalim insallah hersey guzel olacak canim. Ya sen klomen kullanmak istemiyorsun ama doktorun daha iyi bilir onu. Yumurtladigindan emin olman lazim ve en onemlisi catladigindan. Bu sefer esine yumurtlama gunum, haftam filan deme, dogal olsun.

bebişlerinin yolunu gözleyen umutlu hamiş adayları birden içimden bu başlık geçti sadece bir seçenek kararı siz verian bana sizin olduğunuz her topik uyar canlarım

arkadaşlarım,canlarım,kardeşlerim dün yazmıştım hastalandım die olsun vardır bi hayır die düşünüyorum.ama sizin hamişlik haberlerinizi almak güzel keyifli benim için nesemese,rahel,menzilgülü,tuubay hepinizi öpüyorum dualarım sizinle hepinizle iyiki varsınız....

konu başlığı içinde önerim NİYETİ BOZDUM BENDE ANNE OLUCAM die bir fikir geçti aklımdan

bende hamis olmak istiyorum 3 aydir ugrasiyorum bu ayda yumurtlama gunum gecti hadi hayirlisi insalah hamis kalmisimdir arkadaslar optum hepinizi dua edin bana:Saruboceq::emir_bebek:

nmb2358 ve ates parcasi hosgeldiniz topigimize.. Rabbim hepimiz hakkinda hayirlisini versin, bu mubarek gunleri bos gecirmeyelim hep dua edelim.

Kizlar, benssenb, nesemese, Rahel, mavi deniz size birbirimize dua edelim demistim 21. gece yani dun gece, insallah bos gecirmemissinizdir. Cunku Kadir gecesi olmasi muhtemel bir geceydi. Ben hepinize dua ettim Rabbim dualarimizi kabul etsin.

Rahelcim hayirli haberlerini bekliyoruz, lutfen bekletme bizi cok merak ediyorum. O guzel haberi senden duyalim.

Canim benim yap mutlaka. Biraz arastirdim herhalde onu soyleyen kisinin esinin varikoseli vardi ki sperm degeri dusmus bunu yaptigi halde., o da keciboynuzundan zannetti bence. Keciboynuzu her yerde yaziyor sperm sayisi ve hareketliligi icin. Ben kardesimden istedim bile. Morfoloji icin ise havuc suyu iyiymis. Ben artik her sabah esime taze sikip iciriyorum. Ayrica corek otu bal tarcinda yediriyorum bakin buda cok iyi sperm sayisini artirmak icin. Bunlar yaninda ceviz fistik yediriyorum. Ayrica keciboynuzu olmadigi icin burda kaciboynuzu tozu aldik ama has mi has. Onu aksam yatmadan sutune karistirip iciriyorum. Corek otu-bal-tarcini goz karari yapiyorum. Mesela 1 du bardagi balin icine iki yemek kasigi corek otu ve 1 yemek kasigida tarcin.

O zaman bu akşam keçiboynuzu ve bal-tarçın-çörekotunu yapayım ve içireyim. Çok zaman kaybettik, olmaz ki canım, nereye kadar sallayıp durcaz:))

Yeni baslik icin ben " En hayirli zamani bekleyen hamis adaylarinin listesi" ni onermistim. Yanlis hatirlamiyorsam librarianda esprili bir baslik onermisti.

Ohh aferin esine, hadi bakalim insallah hersey guzel olacak canim. Ya sen klomen kullanmak istemiyorsun ama doktorun daha iyi bilir onu. Yumurtladigindan emin olman lazim ve en onemlisi catladigindan. Bu sefer esine yumurtlama gunum, haftam filan deme, dogal olsun.

Haklısın canım, işte o benim hatamdı. İnşallah bu sefer bişey demeyeceğim ama doktora gidip iğne falan alınca zaten bilecek ne zaman olduğunu :KK43:( en azından ben demeyeyim. Belki bu sefer rahim filmi de çekilir. Dr bişi demedi ama. Hayırlısı.

bebişlerinin yolunu gözleyen umutlu hamiş adayları birden içimden bu başlık geçti sadece bir seçenek kararı siz verian bana sizin olduğunuz her topik uyar canlarım

Önemli olan başlık değil ki zaten hep birlikte yolumuza devam etmemiz. Bakalım yeni başlık altında kimler mezun olacak burdan:))

arkadaşlarım,canlarım,kardeşlerim dün yazmıştım hastalandım die olsun vardır bi hayır die düşünüyorum.ama sizin hamişlik haberlerinizi almak güzel keyifli benim için nesemese,rahel,menzilgülü,tuubay hepinizi öpüyorum dualarım sizinle hepinizle iyiki varsınız....

konu başlığı içinde önerim NİYETİ BOZDUM BENDE ANNE OLUCAM die bir fikir geçti aklımdan

Teşekkürler canım. Ben beğendim bu başlığı. Arkadaşlarla hep birlilkte oylama yaparak karar verelim. Bizde seni çok öpüyoruz.

bende hamis olmak istiyorum 3 aydir ugrasiyorum bu ayda yumurtlama gunum gecti hadi hayirlisi insalah hamis kalmisimdir arkadaslar optum hepinizi dua edin bana:Saruboceq::emir_bebek:

Hoşgeldin ateş parçası, inşallah ahyırlısıyla seni de mezun edicez kendimiz de mezun olucaz burdan. Yeni bir başlığa taşınmayı düşünüyoruz, bizi takip et, et ki neşeni, bebişini bulasın inşallah:)) nmb2358 sen de hoşgeldin canım. Aynı şeyler senin için de geçerli:))

nmb2358 ve ates parcasi hosgeldiniz topigimize.. Rabbim hepimiz hakkinda hayirlisini versin, bu mubarek gunleri bos gecirmeyelim hep dua edelim.
Kizlar, benssenb, nesemese, Rahel, mavi deniz size birbirimize dua edelim demistim 21. gece yani dun gece, insallah bos gecirmemissinizdir. Cunku Kadir gecesi olmasi muhtemel bir geceydi. Ben hepinize dua ettim Rabbim dualarimizi kabul etsin.

Rahelcim hayirli haberlerini bekliyoruz, lutfen bekletme bizi cok merak ediyorum. O guzel haberi senden duyalim.

Her aklıma geldiğinde hepimize dua ediyorum. Yoğunluktan sen demesen son 10güne girdiğimizin farkına bile varamayacaktım. Teşekkürler. Ha bu arada cuzlar ne alemde kızlar??

Rahel hadi çabuk, hayırlı haberini bekliyoruz. Meraktan çatladım be yaff kaydirigubbakcemile3
MaviDeniz sınav sonucun bugün belli olmuştur, ahdi geçtim de:))

Evet kızlar, gelelim yeni başlık alternatiflerine. Herkes oy kullansın. En çok oyu kim alacak. Ama çok fazla dağılmayalım geçen seferki gibi, o zaman işler karışıyor.

1. seçenek: "En hayirli zamani bekleyen hamis adaylarinin listesi"
2. seçenek: "Bebişlerinin yolunu gözleyen umutlu hamiş adayları"
3. seçenek: "Niyeti bozdum ben de anne olucam inşallah"
4. seçenek: "

Daha hatırlayamadığım, aradığım bulamadığım abşlıklar var. Hadi hatırlatın kızlar. Bizi sessizce takip edenler, hadi siz de katılın başlık seçimimize. Hadi yeni gelenler, neden çekinip duruyorsunuz, geri durmayın, girin lafa. 3-5 kişinin arasında geçmesin sohbetler. Ben biliyorum burda sessiz bir kalabalık var. Bir merhaba deyin, seçenek sunun, seçeneklerden beğendiklerinizi söyleyin. Nolcek, kendinizi anlatmayın, önemli değil, yeterki duyalım sizin de sesinizi. Eminim ki sessizce bizi takip edenlerde de çok süper fikirler var. Hadi kızlar, beklemedeyim:))

Son düzenleme:
Kızlar gününüz aydın olsun...Benı merak eden tüm arkadaşlarım özür dilerim haber veremedim..Ben maalesef cumartesi gece kırmızı kartı yedim..Ama üzülmedim çünkü pek ümitli değildim..Bugün öğleden sonra doktora gideceğim..İğnelere ne zaman başlayacağız bakalım..İnşallah hayırlısı ile ilk seferde tutar..Sizler nasılsınız? Hepinizi çok öpüyorum..desteğiniz için sonsuz teşekkür ediyorum..
bu arada Neşecim benım oyum 1.secenek için..:))) Benssenb gibi nerdeyseniz orada varım :))) Herkese bol şans...

Yaaaa
Nesemese Benim önerim yok unutmuşsun:KK43:

HAMİLE DEĞİLİM AMA AZİMLİYİM ANNE OLACAĞIM!!! benim önerdiğim konu başlığı da buydu ya da....ANNE OLMAK HAKKIMIZ, ÖNCE HAKTAN DİLEYİP SONRA SÖKE SÖKE ALIRIZ...

BU DA 2. ALTERNATİF ÖNERİM....

Unutmayın beni yaaaa, ben unutuyor muyum sizleri...

slm kızlar sayfalar ilerlemiş maaşallah hepinize tek tek tşk butonuna basmadım buradan tşk ediyorum hepinize..neşecim eşin neyin intikamını almış anlayamadım aranız sanırım daha iyi gibi sevindim allah muhabbetinizi artırsın minik minik yavrucuklar versin...bende bal çörek tarçın yapmıştım ama bunu kocalarımız mı yiyecekti ben yiyordum(sakın gülmeyin öyle diye okumuştum bir yerde)bunu biraz zor yediririm diye düşünüyorum çünkü ben bile yerken yüzünü buruşturuyor nasıl yiyordun diye.içinde çörek otu varya.
rahelcim hayırlısı olsun..inş.igneler işe yarar..
neşecim benimde bir başlık önerisi aklıma gelmedi aşagı yukarı aynı amaç arkadaşların önerisi gib başlıklar aklıma gelmişti özellikle en hayırlı zamanını bekleyen hamiş (anne) adayları. hep birlikte olduktan sonra başlık önemli dgl.burcucum siz küre bşladınız galiba hadi inş işe yarar tekrar ne zaman test yapacaksınız.kızlar bir bakmışsınız bayramdan sonra hepimiz tek tek müjde vermeye başlarız buradan.inş..
sınav sonucum henüz belli dgl ögleden sonra belli olacagını söylediler ögledne sonra ararım kursu..hayırlısıyla inş geçmişimdir sınavı..kendinize iyi bakın..

X