2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

cnm eşim almaya gitmişti sonucu ve birşey demediler dedi onunda kafası karışmış.ama referans deger 5ml bulunan deger ise2 ml aynbi negatif evet ilk başta 2 ml olması normal degl gibi gözüküyor ama..daha öncede böyle bir ihtimal olabilrcegi düşüncesiyle gitmiştim test yapmaya o zmanda aynı deger çıkmıştı ve negatif demişlerdi...regl bekliyorum artık..

Kızlar, fıstıklar,bacılarım günaydın hepinizi tek tek öpüyorum.Ben fazla yazacak bir şey bulamıyorum belki çok sık aranızda olamasam da,(şartlar bunu gerektiriyor evimde bilgisayar yok, iş yerinde de fırsat buldukça girebiliyorum nete) kalbim gönlüm dualarım hep sizlerle,bunu bilin.Hepinizi çok seviyorum,EVET BU AY İÇİMİZDEN BİRİ VEYA BİRKAÇI HAMİLE KALACAK RABBİMİN İZNİYLE...Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz içinkaydirigubbakcemile3
Sevgiler..........

Canım seni çok iyi anlıyorum ben de doktora gittiğim ilk ay ilaç da almıştım ve hemen oluverecek sandım çok ümitlendim, regl olunca çok ağladım. Hepsi geçti ama. Şimdi önümüzdeki ay ne yapmayı planlıyorsun? Ben ya doktora gidicem yada ovulasyon testi alıcam inşallah.

cnm evet öyle regl olsam en azından yumurtlama zamanı yeni bir ümidim olur ve yeniden filmi başa sararız umarım bundan sonra başa sarmaz ve öylece kaldıgı yerden devam ederiz allahın iniyle.cnm doktora gitmekle iyi yapıyorsun..bencede beklemenin anlamı yok..gelin artık minikler çok bekletmeyin yaaa...

evet cnm bende öyle düşünüyorum artık demekki nasip deglmiş üzüldüm ama fazla da dışa vurmak istemedim dün evlilik yıldönümümüzdü ve eşim benim sürpriler yapmış onu üzememzdim oda bebgimiz olsun çok istiyor ama bana belli etmez fazla ama daha öncede söylemişti bana.bu ay dglde önümüzdeki ay gebe kalacaksın diye hissediyorum içimden hep öyle geçiyor demişti nitekim bu ay tutmadı.hayırlısını nasip etsin rabbim..

cnm doktor bulmana sevindim kafana göre.hadi zoru başarıp gitmişsin darısı diger randevularına allah hayırlısını versin..

cnm yanlış anlama ilaç falan almadım ben sadece ben folik asit falan kullanıyorum doktora sordum yumurtlama için ilaç kullanayımdiye şimdi kullanma ilk zamanlara vermiyoruz dedi biraz daha geçsin inş gerek kalmazda tabii.yaklaşık 6 ay olmazsa sonra bakıyorlar tedaviye..ilaçla falan beklemedim yani bu ay herşey normal çok şükür sıkıntı yok ama uzun süre d.kontrol ilacı kullananda hemen beklememek gerekiyor diye biliyorum vucuttan atması bile 3 ayı buluyormuş tabii bünyeden bünyeye degişir rabbim nasip ederse zaten 3 ayıda beklemez..benim adet düzensiz ne zaman yumurtlama dönemi tam anlayamıyorum 12.14.16.18. gün deniliyor ama akıntıya bakılırsa o zamanlarda olması gereken akıntı bende uzun süre devam etti ve hala da akıntım var ama bu sefer şeffaf degildaha beyazımsı normal akıntı gibi .yani yumurtlama günü kesinlikle degişmezmi.regl gününde olsan da olmasanda.anlamadım ben ya..

Mavi Deniz canım inşallah bi sonuca bağlanırsın benimde öyle düzensizdi ne kadar sıkıntı yapıyo bilirim. Akıntı herzamanki gibi mi oluyo normalden farklımı? ben şu yumurtlama gününü hiç anlamıyorum zaten. Kafanı rahat tut üzülme balım sakın

Rüyamda nesemeseyi hamiş gördüm bennnnnnnnnnn
bide hapise girmişim yemek yiyorum
buaralar cidden yemekle kafayı bozdum
enteresan olan burnuma kokular geliyo rüyamda görüyorum ama yiyemiyorum
canım hiç istemiyo sadece su..
tabi zorla yiyorum

arkadaslar doktora gıtmekte fayda var.en azından sızı bılgılendırır ıcınız rahat olur.bende ramazandan sonra gıdıcem ınsallah.benım tempo yıne baslıyo.rahım fılmındede alttan muayenedede hıc bısey yok.okadar sıkmayın kendınızı.bır anlık bısey.demekkı bu ay kımse hamıs haberı veremıcek.olsun saglık olsun.bırdahakı ay demek yenı bebıs umutları ve yenı calısmalar demek.daha ıyı ıste kocalarımızada yarıyor bu yumurtlama muhabbetlerı falan:)))opuyorum hepınızı.sızın sayenızde motıve oluyorum kızlar.ben hamıs haberını vermeden burdan gıtmıcem ınsallah...

Canim valla maasallah bu tempoya iyi dayaniyorsun. Allah kolayliklar versin.

Ben dun geceden beridir agridan kivraniyorum dogru duzgun uyumadim bile. Acaip agrim var bu ay mahvoldum gecen beridir ama az once agri kesici aldim. Daha once almadim cunku adeti uzatiyor filan diyorlar ya ama napim ya artik dayanamadim.

neşeciğim ALlah yardımcın olsun canım evet en kötüsüde eşinle ilgilenememen olmuş ama Allah büyüktür du bakalım biraz tempoya alıştınmı rahat edersin gibime geliyor bizde dedikodu olmaz çünkü doğal yalansız dostluklar kurduk Allah bozmasın ben çok memnunum arkadaşlarımdan

burcu canım çok sevindim doktorunun güler yüzlü olmasına bende dün eşimle konuştuktan sonra nette uzun bir araştırma yaptım ver bir doktor buldum çok zor oldu ama bugüne randevü aldım 3 gibi evden çıkacağım artık zamanı gelmişti gitmenin en azından dediğin gibi bi sorun varsada zaman kaybetmemiş olurum

yasemin benide gör rüyanda benide banane işte :))))yemeklere takmış olman doğal canım çünkü aşerme durumlarındasın artık umarım kolay atlatırsın

neşeee kız bu ay senmi haber vereceksin acaba bizlere hadi hayırlısı

mavi deniz üzülme bacım vardırbundada bir hayır hemen kendini toparlayıp yeni aya dopinklenmen lazım:))))kız bizde aylar umutlar tükenirmi hiççç:))))tükenmez çünkü biliyoruzki Allah biz ne yaparsak yapalım vereceği zaman verecek o yüzden dua ederek bekleyeceğiz tamammı bacım

librarian canım sen bu durumda bile bizlerle oluyorsun ya bu bize yeter çünkü sen arada bile olsa iş yerinden olmasına rağmen daimi bizlerin sohetine katılıp paylaşımda bulunuyorsun önemli olanda bu zaten bizim tepkimiz selam verip daha sesi çıkmayanlara

fatıma canım sende bugünlerde bizlerle paylaşımlarda bulunan arkadaşımızsın dikkatimden kaçmadı değil dilerim sohbetlerimizde daim olursun aramıza tekrar hoşgeldin arkadaşım

sizleri sefiyorum işte o kadarrrr:))))varmı diyeceğiniz:))))

cnm fazla takmamaya çalışıyorum kafaya ve regl olmayı bekliyorum henüz gelen giden bir şey yok...dua ediyorum her namazda.rabbim bizlerin duasını kabul etsin..:Saruboceq:kız bizde seni sefiyoruz yok diyecegimiz bişe

Son düzenleme:

Kıssss, hayır olsun. Çalşmalar durdu bizde, hiç umudum yok, en değerli zamanlar boşa geçiyor. Hayırlısı. Rüya tabirlerine baktın mı? Birde sana malum oluyormuş. O zaman var ya geli seni öperim her nerdeysen:)) Kız aşermen bile bize çok sevimli geliyor şu anda. Az zaman sonra hiçbişeyin kalmayacak sadece göbişin şişcek:)) Dayan birazcık daha.

Ben de yumurtlama olayını çözemeyenlerdenim, sıcaklık ölçümü yaptım ama hiçbir işe yaramadı. Aslında en güzeli adetinin bitiminden itibaren günaşırı çalışma. Biraz zor oluyor ama en iyisi bu bence. Tabi bunu da denedim, olmadı :1no2:

Afeyin kışşşşş, ben de hamiş olsam da kurtulamazsınız benden, hepimiz hamiş olup çıkana kadar burdayım inşallah.

Yok diyeceğimiz, biz de seni çok sefiyoruzzzzz. Benden umut yok bu ay, hayırlısı olsun bakalım.

Amiiin Allah hepimize kolaylıklar versin. Canım sıcağa yakın ılık suya bolca şeker at ve iç, Allah'ın izniyle adet ağrısına iyi geliyor. Denenmiş, oaylanmıştır. Tüm ağrı çekenlere duyurulur.

vaavv bayagi hizlisin, hadi hayirli olsun tabi beklemenin kimseye bir faydasi yok..

Tesekkurler canim aldigim hapin etkisi hala devam ediyor ama gectiginde ki insallah bir daha agrim olmaz denicem mutlaka:)))

Canım ben hamileliğimi öğrenmeden önce yani adet günümden 1 hafta önce kan testi yaptırmıştım 0,1 çıkmıştı değer, adet günümde idrar testi yaptım negatif çıktı bende adet olacağım sanmıştım iki gün daha bekledim akşam idrar tesiti yaptım silik çizgi çıktı bir gün sonra sabah idrarıyla yaptım testi yine silik çizgi çıktı. Silik çıktıktan iki gün sonra doktora gittim kan testi yaptı ve hamile olduğumu söyledi hatta ben inanamadım doktor hanım ben eşime haber vereyim mi dediğimde, tabi ver müjdeyi dedi. Arkadaşlar o yüzden adet gecikmeniz olusa hemen ilaç içmeyin. Bazen geç yumutlama olabiliyor. İlk kan tesiti yaptırdığımda hamileysem çıkar diye düşünmüştüm ama çıkmadı ,adet gününde idrar testinde de çıkmadı meğer hamileymişim :)

Tamam Neşe cim.Ben 1 ve 2 yi okurum.İnşaallah hatim indirebiliriz beraberce.

Çok teşekkür ederim canım.Aslında ben de hamile olmadan önce senin gibi düşünüyordum ama, keseyi görmeden kalp atışlarını duymadan rahat edemeyeceğim sanırım. Çevremde düşüğü olan insanlar aklıma gelince etkileniyorum. Hepimiz hakkında hayırlısı olsun...

Yasemimcim ben de aynen senin yaşadıklarını yaşadım. Normalde adet olmadan bir iki gün önce sancılarım olur kuvvetli bir sancıyla da hemen adetim gelirdi ama bu sefer çok ağrı çekmeme rağmen adet olmadım ,meğer hamileymişim. Benim de ağrılarım hala devam ediyor ara ara. Ama normalmiş bu sanırım, internetten okuduğumda öyle yazıyordu.

Bu arada cevap yazamadığım tüm arkadaşlar hepinizi çook öpüyorum.Hatırlı Ramazanlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…