2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

Burcuuuu saat 9 muuuu ana daha yeni gün başlıyo sizeeeee afiyet olsuuuunnnn..
burda akşam oldu beaaaaaa :)
hiç benim gibi testle uğraşma bence canım düşünme yeter stresten gecikip sonra olunca daha kötü oluyo.. baktın geciktikçe gecikiyo silikte olsa ikinci çizgiyi gördün işte o zaman ne var ne yok bütüüüüün testleri yaparız.......... Allahım inşallahh müjdeler gelir.... Yemin ederim aynı heyecanla bekliyorum..

Canim benim sagol ohhh beee karnim doydu:)))

Benim adetime 5 gun falan var ama ben erken test yapicam insallah varsa muhakkak cikar diye dusunuyorum insallah.

"hayırlısı olsun canım Allah biliyor can-ı gönülden hamiş olmanı olmanızı diliyorum ve eminim kendim kalmış gibi sevineceğim çünkü bu topiğe her girişimde içim kıpır kıpır oluyor hamiş olan oldumu diye dilerim en kısa sürede hepimiz hayırlısıyla hamişlik duygusunu yaşarız beklemekten başka çare yok gibi bize burcu:)))ayın 3 üne kadar bekleyeceğim şayet kırmızılar gelmezse o zaman tahlil yaptırırım:)))çok sabırsızım dimi:)))

huuu huuu bacılarım nirdesiniz yaw bu saat olmuş liste almış başını 2.sayfaya gitmiş:)))

neyse akşama yine annemlerin tuttuğu yazlık eve gidiyorum pazartesi döneceğim kırmızıları hala görmedim kahverengi lekeler devam ediyor ama bugün sancım var yani muhtemelen akşama kırmızılar gelecek burcuu bende umut yok canım zaten benimde yoktu:))))geçen ay hiç çıkmadımki havuzdan oh oldu bana:))))

neyse canlarım hepinizi öpüyorum dilerim mavideniz ve burcu sizden mutlu haberler alırız

burcu,neşe,yasemin,mavi deniz,rahel,librarian ve aramıza katılan diğer arkadaşlar hayırlısıyla ramazana yaklaştık Rabbim bu mübarek 3 ayların yüzüsuyu hürmetine elinizi semaya açıp amin dediğiniz bütün duaları dergahı izzetinde kabul etsin inşallah

sizi önce Allaha sonra size emanet ediyorum görüşürüz canlarım
okuyan kesin veda ediyor dönmez bu kız sanacak:)))
neyse bak yine çenem düştü sizi sefiyorum...

Benssenbcim bende dayanamadim bu gece test yaptim tek cizgi:)) Bakalim adetime kadar beklicem artik nolcak gorcez. Dun zati bayagi belim kasigim agridi dedim bu kadar erken nasil gelir adetim ama gecen ayda boyle olmustu ve bu erken adet olayi corek otu bal tarcin yememden sonra olmaya basladi. Heralde yumurtalarim gelisti ve erken atilmaya basladilar diye tahmin ediyorum.

Kiz benssenb amma tatil yaptin ama sen daha havuza girme bence dikkatli ol. Gule gule git gel...

yok canım daha girmem havuza hele şu durumda mikrop kapabilirim bu arada hala lekeler devam ediyor sabah sancım vardı oda gitti ya olumsuz birşey olmasındansa adet olayım daha iyi inan tedirgin oldum ben:KK43:((neyse bundada vardır bir hayır adet gününü beklemekten başka çare yok akşama kadar evdeyim aslında ama site dünden beri yine kafayı yedi sayfalar açılmıyor bende sinirlenip kapatıyorum

senin teste gelince daha erken burcu bekle bakalım muhtemelen gününde yap yada 1 gün önce o zaman tekse işte o zaman umutları devret okiş şekerim:)))

bende listede olmak istiyorum arkadaşlar adetime 1 hafta var ayın altısında olmam gerekiyor ama belirtilerim var inşallah hamileyizdir

Kizlllaaaaaarr nerelerdesiniz ??

Benim adetim bugun gelecek gibi hissediyorum atesimde yerinde sayiyo ama dusuyo gibide bakalim hayirlisi..

jansela hosgeldin, nesemese seni listemize alir.

nesemese, Rahel, mavi deniz, librarian, yasemink, fatima zehra ve su an bu kadar aklima gelen tum arkadaslar sizlerde ne var ne yok??

Merhaba arkadaşlar, ben listeye Şubat ayında katılmıştım, bu yedinci ayımdı çok şükür iki gün önce mutlu haberi aldık!...Yanlız daha keseyi göremedik o yüzden biraz korkuyorum, çok sevinince bir şey olur diye korkuyorum ama hep iyiyi düşünmeye çalışıyorum. İlk buraya haber vermek istedim çünkü mesaj yazmasamda hep takip ediyordum sizi. Arkadaşlar kendim için şunu söyleyebilirim. Daha önceleri ilişkiye girdikten sonra 10-15 dk yatıp sonra banyo yapardım, bu ay ilk defa ilişkiden sonra hiç kalkmadım, popomun altına yastık koydum yarım saat kadar. Tek yaptığım buydu. Gerçi biz ne yaparsak yapalım Rabbim istemedikten sonra olmuyor. Ben isteyen herkese dua ediyorum,siz de çok dua edin. Bu mübarek Ramazan ayında, hem Kadir gecesi de var çok dua edelim...

Göknur2006 canım çok tebrik ediyorum ve bizi unutmadığın haber verdiğin için çok teşekkür ediyorum. Rabbim sağlık sıhhatle bebişine kavuşturur inşallah. Bizim için Ramazanda da dua istiyoruz bak ona göre, hamişlik o kadar kolay değil, hepimiz için en hayırlsını isteyeceksin canım. Verdiğin tiyolar için de teşekkürler:))
Jansela aramıza hoşgeldin kısss, hadi hayırlısı bakalım. Bizim listemiz sana uğurlu gelir inşallah.
Benssenb benim yerime de dinlen arkadaşım, yarın bizim kayıtlar başlıyor akşamları hoşaf gibi gelirim bu hafta. Neyse sağlığımız yerind eolsun da. Yarın bıcır bıcır 1. sınıflar gelecek bana tüm enerjilerini aktaracaklar ve tüm 4 yıl boyunca hocadeyince hep akıllarına ben gelicem çünkü okulda gördükeri ilk hoca ben olucam. He he :)) bayılıyorum bu duruma. İnşallah kazasız belasız bir yıl daha başlar.
Menzil Gülü canım testi çok erken yapmadın mı? Ben senden ümitliyim ve benssenb'den bakalım beni kim şaşırtacak bu ay? Ayyyy ne güzel dimi kızlar Ramazan geldi, bereketi biz de yansır inşallah. Yasemink canım aklıma geliyor söylemeyi unutuyorum hep nete kablosuz bağlanıyorsan benim gibi aman hamişken kablosuzu kapat, çok zararlıymış, kıyamam teyzesinin minişine.
Kızlar beni dün kayınpederim geldi giremedim, bu Ramazan bizimle inşallah. Bakalım bizim işler sekteye uğayacak mı? Belkide Onun yüzüsuyuna gelir torunu:))
Aklıma bir fikir geldi; gündüz işlerim çok yoğun akşamları da epey yoğun geçeceğe benziyor ve ben hatim edemeyeceğim sanırım. İçinizde Kur'an okumayı bilenlerle bir hatim indirelim mi? 10 kişi olsak 3'er cüz düşer. Bu kadarını da okuruz inşallah, ne dersiniz kızlar? Bitirince de hepimiz için dua ederiz.
Ben varım diyenleri duyalım hadi? Elbirliği ile neler başarıcaz bak görün inşallah.

herkese slm bende hamiş olmak isteyenlerdenim adetime 2 gün var benide listeye eklermisiniz.buarada herkese hayırlı ramazanlar kızlar öncelikle hayırlısını isteyelim. inşallah dualarımız kabul olur.

Göknur2006 canım çok tebrik ediyorum ve bizi unutmadığın haber verdiğin için çok teşekkür ediyorum. Rabbim sağlık sıhhatle bebişine kavuşturur inşallah. Bizim için Ramazanda da dua istiyoruz bak ona göre, hamişlik o kadar kolay değil, hepimiz için en hayırlsını isteyeceksin canım. Verdiğin tiyolar için de teşekkürler:))
Jansela aramıza hoşgeldin kısss, hadi hayırlısı bakalım. Bizim listemiz sana uğurlu gelir inşallah.
Benssenb benim yerime de dinlen arkadaşım, yarın bizim kayıtlar başlıyor akşamları hoşaf gibi gelirim bu hafta. Neyse sağlığımız yerind eolsun da. Yarın bıcır bıcır 1. sınıflar gelecek bana tüm enerjilerini aktaracaklar ve tüm 4 yıl boyunca hocadeyince hep akıllarına ben gelicem çünkü okulda gördükeri ilk hoca ben olucam. He he :)) bayılıyorum bu duruma. İnşallah kazasız belasız bir yıl daha başlar.
Menzil Gülü canım testi çok erken yapmadın mı? Ben senden ümitliyim ve benssenb'den bakalım beni kim şaşırtacak bu ay? Ayyyy ne güzel dimi kızlar Ramazan geldi, bereketi biz de yansır inşallah. Yasemink canım aklıma geliyor söylemeyi unutuyorum hep nete kablosuz bağlanıyorsan benim gibi aman hamişken kablosuzu kapat, çok zararlıymış, kıyamam teyzesinin minişine.
Kızlar beni dün kayınpederim geldi giremedim, bu Ramazan bizimle inşallah. Bakalım bizim işler sekteye uğayacak mı? Belkide Onun yüzüsuyuna gelir torunu:))
Aklıma bir fikir geldi; gündüz işlerim çok yoğun akşamları da epey yoğun geçeceğe benziyor ve ben hatim edemeyeceğim sanırım. İçinizde Kur'an okumayı bilenlerle bir hatim indirelim mi? 10 kişi olsak 3'er cüz düşer. Bu kadarını da okuruz inşallah, ne dersiniz kızlar? Bitirince de hepimiz için dua ederiz.
Ben varım diyenleri duyalım hadi? Elbirliği ile neler başarıcaz bak görün inşallah.
Canım ben varım ama yavaş okuduğum ve gündüz evde olmadığım için belki bitiremem. Bana 2 cüz verebilir misiniz? Çok sevinirim hep beraberce hatim indirebilirsek...

Canım birşey daha, ben her zaman nete giremiyorum. Eğer cüzleri paylaşacak olursanız benim adıma da ayırırsınız. Ben sonra netten okuyup cüza hemen başlarım.

GökNur2006 canım sen hemen 1 ve 2. cuzlara başla. Eğer okuyabilirsen daha veririz. Yok mu başka isteyen kızlar? İsteme sırasına göre önce herkese 2 cuz verelim, Göknur'un fikri hoşuma gitti. Hadi bakalım bugün kimler sıraya girecek. Buradaki sıraya göre 3. ve 4. cuzlar için gönüllü duacılarımız aranıyor. Bakarsınız hatmi bitirir, içinde gizli İsm-i Azam'ı buluruz da dualarımız kabul olur. Hepimizin boy boy bebişleri olur. Ben gerçekten ümitliyim kızlar. Okumanız bittikten sonra hepimiz için en hayırlı,sağlıklı,mutlu bebekler isteyelim. Hepinizi çok seviyorum. Ben şimdi 1.sınıflarımızı kayda gidiyorum. Siz ayzın, vaktim oldukça okumaya çalışıcam. Bu hafta biraz yoğun. Herkese hayırlı Ramazanlar canım arkadaşlarımmmmmmmmm...

Kızlar gününüz aydın.......Ramazan ayınız mübarek olsun..Allahım hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.

herkese hayırlı ramazanlar... rabbim güç kuvvet versin hepimize..kızlar p.tesi salı günün olmam gerekiyordu regl ama ben hala olamadım size daha öncede söylemiştim genelde geçikiyor diye ama 7 - 8 gün geçikmiş oluyor bu durumda normalde 4-5 gün gecikirdi. ama belim agrıyor ara ara kasıklarım da agrı oluyor regl olacak gibiyimde ama bilmiyorum kendimi hiç birşeye kaptırmak istemiyorum eşim p.tesi ye kadar regl olmazsan kan verirsin diyordu ama ben bilmiyorum ne yapacagımı...kızlar bende kur'an biliyorum 3 ve 4 de ben alabilirim regl olmazsam okurum.neşecim sende bugün çocuklarla birlikte heyecanlısındır..hadi kolay gelsin sana.hepinizi öptm kızlar..

Son düzenleme:
GökNur2006 canım sen hemen 1 ve 2. cuzlara başla. Eğer okuyabilirsen daha veririz. Yok mu başka isteyen kızlar? İsteme sırasına göre önce herkese 2 cuz verelim, Göknur'un fikri hoşuma gitti. Hadi bakalım bugün kimler sıraya girecek. Buradaki sıraya göre 3. ve 4. cuzlar için gönüllü duacılarımız aranıyor. Bakarsınız hatmi bitirir, içinde gizli İsm-i Azam'ı buluruz da dualarımız kabul olur. Hepimizin boy boy bebişleri olur. Ben gerçekten ümitliyim kızlar. Okumanız bittikten sonra hepimiz için en hayırlı,sağlıklı,mutlu bebekler isteyelim. Hepinizi çok seviyorum. Ben şimdi 1.sınıflarımızı kayda gidiyorum. Siz ayzın, vaktim oldukça okumaya çalışıcam. Bu hafta biraz yoğun. Herkese hayırlı Ramazanlar canım arkadaşlarımmmmmmmmm...

merhaba nesemese.bende cuz almak ısterım ama benım bır hatımım daha var.ama soyle yaparsak sevınırım.son ıkı cuzu ben alayım.bıraz cabuk ılerler olurmu.herkese burdan duyuru son ıkı cuz benımmm.tamam arkadaslar.herkese hayırlı ramazanlar.ben hep burdayım.sızı takıpteyım yaaaaaaaaaannnnnnnııııııı...kaydirigubbakcemile

Merhaba arkadaşlar, ben listeye Şubat ayında katılmıştım, bu yedinci ayımdı çok şükür iki gün önce mutlu haberi aldık!...Yanlız daha keseyi göremedik o yüzden biraz korkuyorum, çok sevinince bir şey olur diye korkuyorum ama hep iyiyi düşünmeye çalışıyorum. İlk buraya haber vermek istedim çünkü mesaj yazmasamda hep takip ediyordum sizi. Arkadaşlar kendim için şunu söyleyebilirim. Daha önceleri ilişkiye girdikten sonra 10-15 dk yatıp sonra banyo yapardım, bu ay ilk defa ilişkiden sonra hiç kalkmadım, popomun altına yastık koydum yarım saat kadar. Tek yaptığım buydu. Gerçi biz ne yaparsak yapalım Rabbim istemedikten sonra olmuyor. Ben isteyen herkese dua ediyorum,siz de çok dua edin. Bu mübarek Ramazan ayında, hem Kadir gecesi de var çok dua edelim...

canım hayırlı olsun.allah saglıklı bır sekılde kucagınıza almayı nasıp etsın.korkma bolbol dua et canım bu mubarek gunde bebegıne hıc bısey olmaz ınsallah.vallahı ben senın bu mesajına sasırdım dogrusu.kız ben hamıle olsam varya bu sıteyı ayagı kaldırırım.hihoyyytkaydirigubbakcemile2allah hepımıze bu mutlu haberı duymayı nasıp etsın.hadı ben kactım.aksama kaynanamlar bendeler.optum hepınızııııı...

Merhabalar ve hayırlı ramazanlar arkadaşlarım...İçimden bir ses bensenb'in hamile olduğunu söylüyor,umarım tahminlerimiz bizi yanıltmaz.Göknur 2006, canım tebrikler gözünaydın. darısı hepimizin başına...
Bu aralar benim yumurtlama günlerim çalışmaya devam ediyoruz.Hayırlısı artık...Eskiye göre daha sakin, daha umutlu geçiyor günlerim.Rabbim hepimizin dualarını kabul eder inşallah...Hepinize sevgiler...:1hug:

CANLARIM HAYIRLI RAMAZANLARRRRRRRR.......:dance:
GÖKNUR HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAH TEBRİKLERRRR:teytey:
BİZ BUGÜN ORUÇLUYUZ ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN..
DOKTORA FALAN SORMADIM KENDİMİ İYİ HİSSEDİYORUM TUTAYIM DEDİM. YALNIZ ÇOK MİDEM BULANIYOR ŞU ANDA.:nazar: ACIKMA SUSAMA YOK AMA SANKİ KUSCAM . BURNUMA GARİP GARİP KOKULAR GELİYOR. cokacimcoookİLK GÜNDEN OLSA GEREK.. BEN RAMAZANLARI ÇOK SEVİYORUMMM.. İFTAR BAMBAŞKA OLUYOR. BUARADA AYIN 9UNU BEKLİYORUM HEYECANLA BEBİŞİ GÖRMEK İÇİN. İNŞALLAH ONU GÖRÜR VE KALP ATIŞLARINI DA DUYARIZ.

X