2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

Kızlar bu akşam bir hata yaptım ve eşime bugün yumurtlama günüm olabileceğini söyledim, akıntı durumuma göre. Keşke demez olaydım. Alakasız bir şekilde bana küstü ve erkenden yattı. Gitgide eşimin çocuk istemediğine inanıyorum. Haftasonu da kayınpederim gelecek, bizde çalışmalar duracak en az 1 ay. Kızlar ben de hayata espriyle ve olumlu bakmak istiyorum ama beceremiyorum. Çok sinirliyim ve üzgünüm:KK43:
Biliyorum benim sorunlarımla sizi üzmeye hakkım yok ama paylaşmazsam hasta olucam düşünmekten. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Benden en az 2 ay daha güzel haber yok malesef bu durumda. İnşallah güzel haberlerinizi bekliyorum.

bende 3 ay yok diyordum umudumu yitirmiştim... Ama bak o Allahın bileceği işmiş. :Saruboceq:Hiçte bikere eşinin çocuk istememe derdi yoktur bence. Sadece senini kafaya taktığını düşünmüştür. Kafana takıp düşündüğün için kızmıştır. Yani çocuk için mi olcak diye bence.. Canım benimmm belki ben uzuuun beklemedim ben ama benim teyzem beklerken ben yoruldum ama şimdi 2 tane biri erkek biri kız ikizleriii vaaar. Allah bağışlasın. Herşey çok iyi olacak inşallah.. Kayınpederin gelse nolur hiçbirşey olmaz yeterki kafana takma.. Ummadığın anda gelecek mercimeğin emin ol... Hem biz diyoruz bekliyolarmış siz niye inanmıyosunuz bize yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.........:çok üzgünüm:

kızlar hepinizin günü aydın olsun...Hepinizi tek tek öpüyorum..
Neşecim öncelikle yaseminin dediği gibi eşinin bebek istemediğini sanmıyorum.Senin bir görevmiş gibi yaklaşmak istediğini sanarak öyle yapmıştır bence..Hem kayınpederin gelse ne olacak aynı yerde yatmıyorsunuz ya :))) biraz özel gibi oldu kusura bakma..Çizelgemdeki CD1 ve Cd5 e gelince onlar reglimin ilk gününü ve bugün kaçıncı günü olduğunu gösteriyor.yukarıdaki OD yumurtlama tarihim.Af due ise gelecek regl tarihim canım..Busefer bebek yapmadım takvimi düşünmeyim diye..:)) bu arada liste için ellerine sağlık..
benssenb aloooooo uyan hadi bak kapıyı devirdim sen hala uyuyorsun....))) Hişstttt ben geldim...
menzil gülü canım senin son durum ne regl tarihin geldimi geçtimi ne oldu?
Mavideniz sen ne yaptın? Senin kaç gün var?
Yasemincim senin mercimek nasıl?
diğer arkadaşlarım isminizi hatırlayamadım ama umarım hepiniz iyisinizdir...

benim sizi bırakmam mümkün mü benssenb?
bebek aklıma gelince sizde geliyosunuz ben korkularımı burda yendim...:nazar:
her daim söylüyorum sizi çok seviyorum.
Allah izin verdikçe ne yaşadımsa anlatıcam size..:1hug:

Menzil Gülü sonunda geldin şükür hoşgeldiiiiin :dance:
Mavi Deniz alınganım sen yalnız mı olduğunu düşünüyosunuz ya burdaki herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyo destek oluyo hiç böyle bişey düşünüp bizi üzmeeee:mymeka:
a.s. hep yanındayızz emin ol..
nesem liste gene mükemmel olmuş vallahi. ellerine sağlık...
rahelim sen nasılsın?
kıslaaar yeni gelenler hepiniz hoşgelmişsinizza.s.

bende şimdi mercimeğimi anlatacaktım teyzeleriiiiiiiiiiiiii:dance:
Ben dün doktora gittim pazar günü keseye bakmaya gitmiştik kadın bakmadan daha görünmez dedi. kan sonucuma göre:çok üzgünüm: çok sinirlenmiş ağlamıştım. bide korkuttular beni dış gebelik falan filan diye..:çok üzgünüm:

dün sabah gittim Nene Hatunda ilk muayene olduğum doktoru bulamıyordum diğerlerinide sevemedim. Sonunda doktorum NESLİHAN ALAN'ı buldum. Allah ondan bin kere razı olsun. Güler yüzü solmasın sayesinde korkularım gitti. :nazar: Doktora gitmekten korkuyordum hepsiiii geçti onu görünce..

Şimdi sabah gittik çok kalabalıktı bekledik. Kart çıkardılar tansiyonumu kilomu ölçtüler. Neslihan Hanımın acil hastası varmış 2 de gelin dediler. Olur dedik gezdik. 2 de gittik yanına.

Asistanı karnımdan bakacağını söyledi şaşırdım. Çünkü diğerleri hep alttan bakmak istemişti. Ben izin vermemiştim işte o zaman kese görünmüyo bilmem ne demişlerdi karnıma bakmadan üstelik pazar günü..

Güler yüzüyle geldi doktorum ve ben dedim daha kese görünmezmiş bilmem ne diye... Bune buu? dedi bizim mercimeğin kesesini görünce başladım ağlamayaasenağlama
Allahıma şükürler olsun gördük keseyi teyzeleriiiii......:teytey::nazar::teytey::nazar:

Ayrıca kan tahliline göre 2 haftalık demişti öbüür dr. Ama bizim mercimek 5-6 haftalıkmışşşş:dance: Kocaman olmuşşşkaydirigubbakcemile3

Bide tabi mantar çıktı bende :çok üzgünüm: Çok kaşınıyoo krem ve fitil verdi. Sabah akşam krem sürücem ama kaşıntısı ve yanması mahvedicek beni şişi indi en azından onlarda geçer inşallah. Gebeliklerde sık rastlanırmış mantara:1ninca:

Yeme içme konusunda bol yoğurt,peynir SU vs bildiğimzi şeyleri söyledi.

Şimdilik bu kadar Eylülün 8 veya 9u bidaha gidicez inşalllah. O zamanda bebeği ve kalp atışlarını duycakmışız. Eğer o zaman göremzsek işte o zaman alttan bakacakmış.

İşte mercimeğimizin durumu bu teyzeleri... Kesenin resmini babası çerçeveye koydu kocaman dünden beri bakıp öpüp duruyo.

ALLAHIM İNŞALLAH TÜM İSTEYENLERE ÖNCE CANLARIMA NASİP KISMET ETSİN İNŞALLAHH. TÜM İÇTENLİĞİMDE DUA EDİYORUM HERGÜN. ALLAH SİZE DE EN HAYIRLISINDAN EVLATLAR VERSİN :Saruboceq::Saruboceq:

nesemese'cim merhaba..liste süperr olmuşşş :) ellerine sağlık.. dilerim hepimiz teker teker yıldızlanıp hamiş oluruz.

eşinin durumu hakkında da seni çok iyi anladığımı belirtmek isterim. Bizim daha çalışmalar yeni başladı sayılır ama geçen ay regl olduğumu eşime söylediğimde yüzü birden asılmıştı. bize farkettirmemeye çalışıyorlar ama onlar da içten içe kendilerinde mi bir sorun var diye dertleniyorlar bence :))) ahh bu kocalar...arada diyorum niye bebiş istiyorum benim zaten koca bir bebişim var diye eşime :)) benim sana tavsiyem yani benim yaptığım bu ay için, yumurtlama gününü söylemedim ama hani 12,14,16,18. günler var ya onları belirttim kendisine gülerek espriye vurarak. çok çalışmamız lazım yaaa falan diyip güldüm. şimdilik listeye uyuyor bakalım nasıl devam edecek. sevgiler..üzme canını...

nesemese'cim merhaba..liste süperr olmuşşş :) ellerine sağlık.. dilerim hepimiz teker teker yıldızlanıp hamiş oluruz.

eşinin durumu hakkında da seni çok iyi anladığımı belirtmek isterim. Bizim daha çalışmalar yeni başladı sayılır ama geçen ay regl olduğumu eşime söylediğimde yüzü birden asılmıştı. bize farkettirmemeye çalışıyorlar ama onlar da içten içe kendilerinde mi bir sorun var diye dertleniyorlar bence :))) ahh bu kocalar...arada diyorum niye bebiş istiyorum benim zaten koca bir bebişim var diye eşime :)) benim sana tavsiyem yani benim yaptığım bu ay için, yumurtlama gününü söylemedim ama hani 12,14,16,18. günler var ya onları belirttim kendisine gülerek espriye vurarak. çok çalışmamız lazım yaaa falan diyip güldüm. şimdilik listeye uyuyor bakalım nasıl devam edecek. sevgiler..üzme canını...

Canım desteğiniz için çok teşekkür ediyorum. Hepsi birer bebiş aynen söylediğin gibi. Bunların herbirini anneleri el bebek gül bebek büyütüyor, hep öyle bekliyorlar, ufacık bir aksilikte hemen ters yüz oluyorlar.

bende şimdi mercimeğimi anlatacaktım teyzeleriiiiiiiiiiiiii:dance:
Ben dün doktora gittim pazar günü keseye bakmaya gitmiştik kadın bakmadan daha görünmez dedi. kan sonucuma göre:çok üzgünüm: çok sinirlenmiş ağlamıştım. bide korkuttular beni dış gebelik falan filan diye..:çok üzgünüm:

dün sabah gittim Nene Hatunda ilk muayene olduğum doktoru bulamıyordum diğerlerinide sevemedim. Sonunda doktorum NESLİHAN ALAN'ı buldum. Allah ondan bin kere razı olsun. Güler yüzü solmasın sayesinde korkularım gitti. :nazar: Doktora gitmekten korkuyordum hepsiiii geçti onu görünce..

Şimdi sabah gittik çok kalabalıktı bekledik. Kart çıkardılar tansiyonumu kilomu ölçtüler. Neslihan Hanımın acil hastası varmış 2 de gelin dediler. Olur dedik gezdik. 2 de gittik yanına.

Asistanı karnımdan bakacağını söyledi şaşırdım. Çünkü diğerleri hep alttan bakmak istemişti. Ben izin vermemiştim işte o zaman kese görünmüyo bilmem ne demişlerdi karnıma bakmadan üstelik pazar günü..

Güler yüzüyle geldi doktorum ve ben dedim daha kese görünmezmiş bilmem ne diye... Bune buu? dedi bizim mercimeğin kesesini görünce başladım ağlamayaasenağlama
Allahıma şükürler olsun gördük keseyi teyzeleriiiii......:teytey::nazar::teytey::nazar:

Kışşş teyzesi onu Yaradana kurban olur :nazar:. Ay yazdıklarını okudukça içime umut ve neşe doldu inan, tüm kırgınlığım geçiverdi eşime. Ben de bunları yaşamak istiyorum inşallah, Allah hepimize sağlık sıhhat versin. Minikini hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canım ya. Sen bizi sakın bırakma. Tutunduğum dalım oldunuz siz bana burda. Hepinize sonsuz teşekkürler.

Selam librarian bacim... Bak bence sende pre-seed kullan inan bana bu urunu kullananlar oyle olumlu yorumlar birakmis ki, mesela 1 yili geckin hamislige ugrasanlar bunu kullandiklari ilk ay hamile kalmislar, boyle cok yorum var. Hakkimizda hayirlisi olsun kardesim...

Selam ve sevgiler Menzil Gülü Bacım, tavsiyeni okudum ,bu ürünü ilk defa duydum.En kısa zamanda edineceğim canım.

Mavi Deniz, Nesemese, Bensenb, Yasemink ve ismini yazamadığım fakat hepinizi canı gönülden benimsediğim bacılarım,hepimiz umudumuzu, ümit olmaktan çıkarıp gerçekliğe dönüştüreceğiz bir gün...Hep vurguluyorum ama lütfen kızlar STRESE HAYIR demezsek olacak olan da olmuyormuş.Bu nedenle stressiz ve güzel günler diliyorum hepinize...
Ben bu günlerde yumurtluyorum sanırım:) Dua edin bir tanesi başarsın da gebe kalayım:)

Hepinizi seviyoruuuum....

nese canım arkadaşların dediğine katılıyorum eşinin bebek istediğine eminim yalnız adamcağız artık formalitelerden sıkılmış olmalı dün yumurtlama gününün olduğunu söylediğinde verdiği tepkide bunu ortaya koyuyor sen artık takmıyormuş gibi yapıp kendin ayarlayacaksın mesela yumurta günlerinde vahşi cazibeni kullanacaksın ama eşinin haberi olmayacak:)))yani eşlerede hak vermeli aslında:KK66:

yasemin canım çok sevindim yaa doktorunu değişmiş olmanda çok iyi olmuş baksana 2 hafta nerde 5-6 hafta nerde bu arada mercimekliklten çıkmıştır kız o yasemin neden bilmem şuan içimden direk kızın olacağı geçti Allah eli ayağı düzgün hayırlı evlat nasip etsin tabiiki ama birden geçti bende paylaşmak istedim mantar içinde canını sıkma ama ilaçları muntazam şekilde kullan:KK66:

rahell bacımmm sesini duydum koştum geldim kız dilim dışarda kaldı bi su versene ordan bön bön bakıyon:)))

menzil kibeleyi görmüşün rüyanda bende istiyom benide görr:))))

mavi deniz ne haber tatlım adet durumun ne alemde en son olmamıştın bizi haberdar et emi kız sen hamiş olmayasın belkide o yüzden alıngan oldun ha ne dersin kız hele bi evet de halay horon oryantal ne istersen oynayacam:)))

kızlar bu arada benimde adet tarihim 2 eylül adetime 5 gün kala kahverengi leke geldi 2-3 damla ve hala tık yok içimden hamiş olduğum şüphesi olsada ihtimal veremiyorum çünkü havuzdan hiç çıkmadım bu ay ve çok dalış atlama falan yaptım yani belkide oından bu lekelenme diye düşünüyorum neyse hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

hepinizi öpüyorum canlarım unuttuğum arkadaşlarım sizleride öpüyorum

merhaba arkadaslar cumanız mubarek olsun.rabbım bu guzel gunun hurmetıne kucaklarımızı bos bırakmasın veeeeeeeeeeeeeee ben hamıleeeyııımmmmmm dıye basbas bagırmayı burdakı herkese nasıp etsın ınsallah.bızde bugun calısmalara baslıcaz.adetım yenı bıttı.bu sefer dokuzgun adet oldum nedense.baltarcın ve corekotu ıctım bu ay onunla ılgısı olabılırmı acaba bılmıyorum.herzaman altı gun surardı.bakalım bu mubarek ayın hurmetıne ekımde adet olmam ınsallah.yoksa asılama yolu bıze acıldı demektır.ekımdede adet olursam eger ılk ıs doktora gıtmek.baya ara verdım uc aydır falan gıtmedım.kıstler ne durumda gorelım bakalım.hepınızı opuyorum ve hayırlı haberlerınızı beklıyorum.

Hanimlaaarr Cumaniz mubarek olsun. Rabbim dularimizi kabul etsin.

Nesemesem sen en iyisi yumurtlama zamani hic ona soyleme. Su gun yumurtlamam de ama aslinda olmasin, esas yumurtlama gunude caktirmadan isi bitir.

Kiz benssenb nerden biliyon kibeleyi gordugumu ruyamda. Tamam senide hemen gorurum:)) Ama seni gormeye gerek kalmamis cunku bence hamilesin sekeriimm:))

Fatima Zehracim guzel dualarina aminn...

Yasemin, doktor bulmana sevindim. Minik mercimegini gormenede cok sevindim. Allahim bizlerede nasip etsin...

Librariancim urunu alip kullandiginda bizleri haberdar edersen sevinirim.

Mavi denizcim son okudugum mesajinda veda ettigin kanisina vardim insallah oyle degildir eger oyleyse sen ayip etmis oluyorsun, bizim sana kirilmamiz gerekir o zaman:KK43:

bu ay bekledim çok umutsuz olsamda.
ama az önce hafifi koyu renkte akıntı görüdm ve başım ağrıyor,dönüyor bunalr benim adet anı belirtilerim aslında.galiba ben bu ay umudumu erteleyeceğim.şurda 2 gün varıd.ama erken gelecek galiba.
yine tam gelene kadar beklyeceğim.
göğüslerimde sızlıyor.
bacakalrımda uyuşma gibi ağrıalr arttı. geliyor benim kırmızı kart.göz göreeeeeeeeee göreeeeeeeeeeee

kibele bi topikte yazmıştı ondan biliyorum canım ya bu arada bugün hepten sinir oldum artık olacakdsam olayım adet diyorum günüm geçmeden tahlil falan işinede girmek istemiyorum ama anlamadım gitti sanırım havuza çok girdiğimden oldu yoksa böyle olmazdı lekeyi gördümmü en geç o günün akşamı arkası gelirdi ama şimdi tık yok bende doğal olarak sinirleniyorum inan adet olmakta çok güzel bir duyguymuş Rabbim düzensiz olanlara sabır versin neyse hayırlısı artık

kibele bi topikte yazmıştı ondan biliyorum canım ya bu arada bugün hepten sinir oldum artık olacakdsam olayım adet diyorum günüm geçmeden tahlil falan işinede girmek istemiyorum ama anlamadım gitti sanırım havuza çok girdiğimden oldu yoksa böyle olmazdı lekeyi gördümmü en geç o günün akşamı arkası gelirdi ama şimdi tık yok bende doğal olarak sinirleniyorum inan adet olmakta çok güzel bir duyguymuş Rabbim düzensiz olanlara sabır versin neyse hayırlısı artık

sen de ki yerleşme leksi olmasın.
yani belki de adet kanı değil.
sakin ol kırmızıalrı çağırma onlar gelemye hevesli zaten birde buyur etme bu kadar ısrarla:)

Yaaaa niye sinir oluyorsun ki, bu iyiye isaret. Ben olsam sevinirdim. Ve inan hic de bekleyemez gider test yapardim. Aylardan beridir ilk defa bir bebis isareti cikiyor sevinsene kizzz:)))

bu ay bekledim çok umutsuz olsamda.
ama az önce hafifi koyu renkte akıntı görüdm ve başım ağrıyor,dönüyor bunalr benim adet anı belirtilerim aslında.galiba ben bu ay umudumu erteleyeceğim.şurda 2 gün varıd.ama erken gelecek galiba.
yine tam gelene kadar beklyeceğim.
göğüslerimde sızlıyor.
bacakalrımda uyuşma gibi ağrıalr arttı. geliyor benim kırmızı kart.göz göreeeeeeeeee göreeeeeeeeeeee

Canim belkide seninkide yerlesmedir. Umudumuzu yitirmek yok. Rabbim hayirlisi ile tum isteyen mumin kardeslerime nasip etsin bebis ozlemlerimiz bitsin.

peki kızlar ama inanın sinirlerim çok bozuk ben hiç alışlık değilim böyle adetin yolunu gözlemeye o her ay alışıktı zamanında gelirdi :)))neyse hakkımızda hayırlısı neyse o olsun kızmayın ama ben hala hamişim hissiyatında değilim ve çok havuza girdiğime bağlıyorum daha kötüsü olmasında buna razıyım umarım mikrop kist falan olaylarını yaşamam:KK43:((

peki kızlar ama inanın sinirlerim çok bozuk ben hiç alışlık değilim böyle adetin yolunu gözlemeye o her ay alışıktı zamanında gelirdi :)))neyse hakkımızda hayırlısı neyse o olsun kızmayın ama ben hala hamişim hissiyatında değilim ve çok havuza girdiğime bağlıyorum daha kötüsü olmasında buna razıyım umarım mikrop kist falan olaylarını yaşamam:KK43:((

Allah korusun canim.

Benimde belim karnimin alti agriyor. Adet hissiyatim var benimde. Hakkimizda hayirlisi olsun canim.

Allah korusun canim.

Benimde belim karnimin alti agriyor. Adet hissiyatim var benimde. Hakkimizda hayirlisi olsun canim.

BENDEDE ADET HİSSİYATI VAR KESİNLİKLE.AMA TAM ANLAMI İLE GÖRMEDEN DE UMUDUMU KESMEYECEĞİM.
umut benim,adet benim ,bebek benim kime ne .............:lepi:kaydirigubbakcemile2
belkide allah verecek de sabrımız deniyor.gerçi yaş oldu 34 :))))))
yakında menepozada girerim -tatlicadiarzu-
ama hala umudum var.çünkü yeni evliyimmmmmmm
evde kalmıştımda ne yapayım ........geç. evlendim umudum da böyle uzadı işte:lepi:

X