2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

merhaba nesemese sen bıze gencsın yazmısın eskı sayfalara bakmadım ama sen kac yasındasın yada kacyıldır bebek ıstıyorsunuz?kadının yası sorulmazmıs ama...

merhaba nesemese sen bıze gencsın yazmısın eskı sayfalara bakmadım ama sen kac yasındasın yada kacyıldır bebek ıstıyorsunuz?kadının yası sorulmazmıs ama...

:)) 32 yaşındayım canım. Biliyorsun 35'ten sonra genetik problemler başlıyor, bundan korkuyorum. 2 yıllık evliyim ve yaklaşık 14-15 aydır bebek istiyoruz ama olmadı. Doktora gittim geçen aylarda klomen ve pregnyl iğne kullandım olmadı, eşim test yaptırdı çok büyük problemlerimiz yok. Sıra rahim filmime geldi ve eşim artık doktora gitmeme izin vermedi ve ben de çok korkuyorum zaten. O doğal olsun istiyor. Bakalım hayırlısı, şimdi masraftan kaçıyor ama ileride daha fazlasını verecek haberi yok. Çok dertliyim çoookkk, bebek istediğinden bile emin değilim. Hakkımızda hayırlısı, geleceği hiçbirimiz bilemiyoruz.

kız neşe istemez olurmu istiyordur muhakkak ama doktorlara gitmek evet bizi yıpratıyor belki ama inan hem maddi hem manevi onlarıda yıprattığı kanısındayım bi kere erkekler doktora gitme psikolojisini kaldıramıyorlar eşi dahi gitse heleki sonuçta alamayınca tepki veriyorlar yani haklılar demiyorum ama onlarıda anlamak lazım bir yerde ama kesinlikle bebiş istiyordur sen böyle davrandığı için öyle yorumluyorsundur tatlım bence eşlerimiz bizim yıpranmamıza bile dayanamıyor ve etki tepki şeklinde karşılık veriyorlar

cok tessekür ederim benssenb allah razi olsun canim amin insallah bende anne adayi olurum haber vericem sana allah nasip ederse

Merhaba bacım, Benssenb'ciğim, yok bacım yok bebiş çok inatçı gelmiyor:) Şu aralar çalışma günlerim,yumurtluyorum,çalışıyorum,bekliyorum böyle geçiyor işte günler.Kendine iyi bak canım.Görüşürüz. Sevgiler...

Bu arada yeni gelen arkadaşlar ve benim sıkıntılarıma ortak olan kıdemli diyebileceğim diğer arkadaşlarım hepiniz kendinize iyi bakın.Stres yok tamam mı? Bebişlerimiz hayırlısıyla gelecek eninde sonunda.Sevgiler.Hepinizi öpüyoruuum....

nesemese sakın yası problem etme.bak benım onumde bana ornek olacak cok ıyı bır ınsan var.eltım.43 yasında ve sekız aylık bebegı var.tup bebek tedavısıyle oldu ve cok saglıklı.sakın pes etme.rahım fılmınıde mutlaka cektır.ben cektırdm bır anlık bısey.korkulcak gıbı degıl.ıste o fılmın sonucundan sonra karar verıcksınız ne tedavı uygulancagına.benım sol tupumde bıraz tıkanıklık vardı.doktor bu onemlı deıl dedı.bakalım hayırlısını versın rabbım hepımıze.kafana takma ok.:1hug:

elif aramıza hoşgeldin canım bende sabırla bekleyeceğim haberini

librarian canım vardır bir hayır bak bizde sıramızı bekliyoruz gerçi bekleye bekleye ağaç olduk yaa neyse:))))

neşeee bacımm sen değil 32-42 de olsan ben inanıyorumki senin burdan hamiş haberini alacağız sıkma canını yaşı taktıkça stres yaparsın daha yeni 58 yaşındaki teyze doğurduda senmi doğuramayacan kız

burcuuu gel artıkın(((hatta bebişle gel olarmı:)))))

yaseminnn gittinmi hastaneye sonucu bildir

rahelll ne alemlerdesin bacım gelince kapıyı 3 kez tıkla:)))))

fatıma zehra,bilvanisli sizde aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar hamiş çıkmanız dileğiyle

sevgili umut yolcuları umudumuzu perçinleyerek yola devam çünkü biliyoruzki birgün gelecek sıpalarımız:))))öpüyorum hepinizi mucukssssss:))))

slm kızlar kimse merak etmiyor galiba beni.bak bana alınganlık yapma demeyin başka arkadaşlar yani sürekli buraya takılanlardan bahsediyorum bir gelmedigi zaman neden gelmedi diye soruyorsunuz(bu arada menzil gülünü kastetmiyorum o uzun süre ugramadıgından bişe mi oldu diye merak ettik en azından ben ettim)genel olarak söylüyorum kafamde bi kişi yok yanlış anlama olmasın ama bende merak eden olmadı neyse yaaa.kiimsenin kalbini kırmaya niyetim yok..sizlere iyi sohbetler.. bu arada yeni arkadaşlar var katılan umarım bu yolculukta sizlerde umudunuza kavuşursunuz..:a015:.

Selam kizlaaaarrr!!! Sizleri coookk ozlediiimmmm!!!

benssenb, nesemese, yasemink, mavi deniz beni merak ettiginiz icin cok mutlu oldum, cok tesekkur ederim.

Aslinda yanlis anlasilmak yuzunden engellenmedim. Konu dinimiz olunca ve bilgisizce ama sanki bilirmis gibi yazilara cevaplar gelince bende kendimi tutamiyorum. Yine olsa yine kendimi tutamayabilirim her ne kadar burcu dur bosver desemde kendi kendime.. cunku bilmeyen insanlarda o bilgisizlikle sanki bilgi sahibiymis gibi yazanlarin cevaplarini dogru zannedebilirler. Bir uyenin yazdiklari oyle kiskirticiydi ki, diger baska iyi niyyetli,ve cok olumlu yorumlar yazan bayanda bende cevap yazma geregi duyduk. Ve inanin bilgisizce cevap yazma bu sitede cok yapiliyor ozellikle dini konularda, e bende kendimi tutamiyorum ve cokda kiziyorum.

Neyse bole iste...Mavi denizcim kac gunun kaldi kiz, ne zaman test yapiyorsun.. Ben insallah pzt. gunu test yapmayi planliyorum. Allah hakkimizda hayirlisini versin. Bu ay bir abim var, benimle ilgili hissiyatlari olmus bu ay.. Bakalim insallah hayirlisi ile dogru cikar.

Rahelcim adet olmussun. Hayirlisi olsun canim. Kiz su pre-seed belki hepimizin isine yarar. Baktimda forumda bir pre-seed furyasidir gidiyor. Ilk ben size burda soylemistim:))) Turkiyedede varmis ama sinirliymis falan yaziyor.

Benssenb sende durumlar nasil? Seninle adetimiz ayni gun gelebilir ama insallah hayirlisi ile gelmezde cift cizgiyi belki bu ay goruruz:))

Kizlar bakiyorumda yine listeye adini yazdirip hic buraya ugramayan dolu kisi var. Bence yine bir eleme yapalim. Surda 10 kisimi ne topige katiliyor.

Son düzenleme:

Baciiimm insallah bu sefer bebisimle geldim hihoyyyt:CüvCüv:

Giizzzz sen yinemi alindin Allahim yarabbim, bak en bastaki yazimi dun hazirladim saat gelince hemen koyayim diye, bak bakalim seni en basta merak etmisim ne oldu diye:CüvCüv:

Selam librarian bacim... Bak bence sende pre-seed kullan inan bana bu urunu kullananlar oyle olumlu yorumlar birakmis ki, mesela 1 yili geckin hamislige ugrasanlar bunu kullandiklari ilk ay hamile kalmislar, boyle cok yorum var. Hakkimizda hayirlisi olsun kardesim...

kızlar hepinize selammmmmmmmmmm...ben geldim....benssenb TIK TIk Tık (anladın sen onu) Menzil gülü hoşgeldin...
umarım herkes iyidir..Yeni katılan arkadaşlarımızı hepiniz hoş geldiniz..
benım için yapılan tüm iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim:Allah en kısa zamanda kalbimizdeki mutluluğu yaşatsın inşallah..
bu arada mavi deniz canım niye alındın sen..Hayatım burda herkes hergün girip saatlerce konuşmuyor..O nedenle bence alınma..Herkes aklımızda inan buna sende dahilsin...

Rahelcim şu yeni koyduğun şerit çok hoşuma gitti ama CD1 CD 5 ne demek?? Merak ettim. Neyi anlatıyor? Çözemedim de yerimseniben

Saolasın canım. Dualarına amiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnn. Ramazan geçsin de hayırlısıyla eşimin babası gelsin gitsin çektrcem filmimi de inşallah. Sizin sayenizde kararımı verdim. Hepinize çok teşekkürler.

Dimi kısssss, hiç biz de anne olucaz hayırlısıyla, sıpalarımızı da fıstık gibi yetiştiricez inşallah. Senin bu esprili yaklaşımların çok hoşuma gidiyor tatlım. Saolasın. Allah gönlüne göre hayırlısıyla versin her dilediğini.

Kıssssssssss klava: sana demedim mi alınganlık yok diye. Canım beni ne kadar önemsiyorlar diye boşuna o güzel kafanı meşgul etme. Şunu sor kendine. Ben kimi ne kadar önemsiyorum, kimin neye nasıl ihtiyacı var, kiminle neyi paylaşabilirim, nasıl faydalı olabilirim? Daha sonra göreceksin ki herkesi sen önemsersen sen daha çok önemseniyorsun. Dene bak.Seni çok iyi anlıyorum. Ben de ilgiye çok muhtaç bir kadınım tıpkı tüm kadınlar gibi

Menzil Gülü aramıza hoşgeldin. Oh be takım tamamlandı gene. İçim açılıyor sizi böyle cıvıl cıvıl görünce kaydirigubbakcemile5 hihoyyyt a.s.
Aman değmesin

Mesajım 2 sefer gitmiş, üzgünüm kızlar, net berbat burda. Bize hepsi vız geliyor ama evvelAllah

Son düzenleme:
Kızlar Menzilgülünün yaptığı son listeden beri bizlerin kaçar paylaşım yaptığını merak ettim, üşenmeden oturup saydım. Karnelerimiz çıktı ortaya. Bu arada Menzilgülünün siteye girme yasağını da gözardı etmeyelim. Öyle olmasaydı hepimize nal toplatırdı ya:)) şaka hemen kızma kısss. Ayrıca bize merhaba deyip de hamiş olduğunu yaptığı çizelgeden öğrendiğimiz arkadaşlarımızın isminin yanına da (*) koydum. Onları da tebrik ediyoruz. Keşke tluluklarını bizimle paylaşsalardı. Eğer hatam yada eksiğim varsa düzeltin kızlar. Eşim kızıyor, kapatıyorum. Hepiizi öpüyoruuuuuuummm

neşe canım liste için tşk ellerine sağlık ayrıca hayata esprili bakacaksınki yıprattığında fazla yara almayasın emeğin için tekrar sağol bacım

burcu dilerim bebişinle gelmnişsindirde bana Allah söyletmiştir aramıza tekrar hoşgeldin bacım dediğin gibi belkide bakarsın aynı anda hamiş oluruz kız ben birimizin olmasınada razıyım:)))

mavi deniz seni bikaç yazımda unutmuş yazmamışım kusura bakma arkkadaşım bir daha tekrarlamayacağım kırılmanda benim açımdan haklısın neyse seni çok sefiyom ben barıştıkmı

rahel kız ne kadar sessiz tıkladın yoksa kesin duyardım neyse bi dahakine gerekirse kır kapıyıki seni karşılayabileyim:)))canım umarım herşey yolundadır temizlendinmi sen başladınmı çalışmalara bakim bak az iş çok çalışma bu ay ona göre :)))teyze olmak istiyorum hadi gayret edin biraz yoksa bu çenemi biraz zor durdurursunuz:)))

yasemin bizim daimi hamişimiz sende bırakma bari bizi her hamişin sesi kesiliyor doktora gittinmi diye sormuştum ama sanırım bugün hiç girmedin siteye geldiğinde cevap yaz bacım merak ediyorum

sizi sefiyorum umut bacılarım -buda nerden çıktıysa:)))))

Kızlar bu akşam bir hata yaptım ve eşime bugün yumurtlama günüm olabileceğini söyledim, akıntı durumuma göre. Keşke demez olaydım. Alakasız bir şekilde bana küstü ve erkenden yattı. Gitgide eşimin çocuk istemediğine inanıyorum. Haftasonu da kayınpederim gelecek, bizde çalışmalar duracak en az 1 ay. Kızlar ben de hayata espriyle ve olumlu bakmak istiyorum ama beceremiyorum. Çok sinirliyim ve üzgünüm
Biliyorum benim sorunlarımla sizi üzmeye hakkım yok ama paylaşmazsam hasta olucam düşünmekten. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Benden en az 2 ay daha güzel haber yok malesef bu durumda. İnşallah güzel haberlerinizi bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…