2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

Neşecim yeni konumuz hayırlı uğurlu olsun.Bize uğurlu gelir inşallah.Emeğine sağlık...

Kizlar yarin yola cikiyoruz ins. Allahin izniyle persembe gunu istanbuldayiz ve nete girebilirmiyim bilmiyorum. Ins. bir dahaki girisime bol bol hamis haberi almak nasip olur.

Selamlar...

Kizlar yarin yola cikiyoruz ins. Allahin izniyle persembe gunu istanbuldayiz ve nete girebilirmiyim bilmiyorum. Ins. bir dahaki girisime bol bol hamis haberi almak nasip olur.

Selamlar...

Güle güle get ve gel canım, bizim için dualarını eksik etme. Ne zaman döneceksin? Seni çok özleyeceğiz.

merhaba arkadaslar!!!! nesemese canım yazılarını hep takıp edıyorum allahım ınsallah gonlune gore versın hayırlı bır evlat ısteyen herkezede arada banada ınsallah bende calısmalara devam edıyorum buay 3.denememız benıde lısteye eklermısın.

bebekim 123 hayırlı yolculuklar umarım döndüğünde bizlerde sen de müjdeni verrniş olursun

merhaba arkadaşlar benim 4 yaşında kızım var ve bend ikinci bebeğimi istiyorum benide listeye eklerseniz sevinirim.Rabbim hepimizin gönlüne göre versin ve 2008 yazında hepimiz hamiş oluruz inş.

Allahdan umudunuzu kesmeyin arkadaşlar.sters sıkıntı etmeyin.düşünmemeye çalışın.emi benim güzel hamiş adayı arkadaşlarım.inş bu mayıs ayında hepimiz sonuç alırız.seviniriz mutlu oluruz.ama alamassak hayırlısını isteriz dimi canlarım benim kendinize iyi bakın.

bebekim Allah yolunuzu açık etsin arkadaşım Allaha emanet olkun hayırlısıyla gidin hayırlısıyla gelin inşallah kız bidaha girişimde hamiş haberi alırım diyosunda bakarsın sen ilk girişinde hamişim diye başlık açarsın olamazmı sanki inşallah inşallah canım hadi öpüyorum kocaman

hayırlı olsun yeni umut yıldızları listesi.. çook güzel olmuş .inş teker teker herkes çıkar bu listeden hayırlısıyla....

Bebekim iyi yolculuklar canım.Güle güle git güle güle gel.Seni özliycez canım.

Kizlarr Bişey Sorcamm Kasik çektirmeyii Duydunuzmu Yaptirdinizmii Yadaa Yaptiripp Faydaa Gören Birilerini Taniyormusunuzz

günaydın kızlar listemiz çook güzel olmuş ellerine sağlık neşecim umudumuzu hiç yitirmeyeceğiz
dualarım sizlerle kızlar

nesecim nerdesin ya? grubun diğer elemanları nerde? ayrıca kızlar kendimi çok garip hissediyorum, içim titriyo, üşüme geliyo, çok halsizim hasta mı oluyorum ne?

Suakci canım geçmiş olsun, kendine dikkat et, kızlar 2-3 gündür eve çok yorgun gidiyorum, yemekten sonra sızıp aklıyorum. Özür dilerim yeni arkadaşlardan da sizi ekleyemedim, inşallah akşama bir aksilik olmazsa hepinizi ekliyeceğim. Hepinizi çok seviyorum, öpüyoruuuuuuummmmm....

merhaba arkadaşlar benimde beş yaşında bir kızım var fakat üç senedir ikinci çocuğumuz olmuyor benide listeye eklerseniz sevinirim allahım inşallah hepimizin gönlünden geçenleri tez zamanda verir amin.

Suakci canım geçmiş olsun, kendine dikkat et, kızlar 2-3 gündür eve çok yorgun gidiyorum, yemekten sonra sızıp aklıyorum. Özür dilerim yeni arkadaşlardan da sizi ekleyemedim, inşallah akşama bir aksilik olmazsa hepinizi ekliyeceğim. Hepinizi çok seviyorum, öpüyoruuuuuuummmmm....

canım çok sağol, ayrıca liste için bu kadar uğraştığın için teşekkürler...

Kızlar geciktiğim için hepinizden özür diliyorum.

adszra6.jpg

slm işallah bende katılırım listene mayısın 15 bekliyorumyerimseniben

Son düzenleme:
X