2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:selam kızlar alın bir umutlu daha ben ama her ay hüsrana uğramaktan umutlarım yavaş yavaş kırılıyo
1 yılı aşkın süredir korunmuyırum perdeli bir rahimim var yumurtalıklarımda kanallarımda ve hormonlarımda hiç bir problem yok doktorum perdeli rahimin gebe kalmaya engel olmadığını düşük tehlikesinin çok yüksek olduğunu söylüyo ama hala hamiş kalamadım bu ay klomen verdi perşembe kontrolüm var morale ve desteğpe çok ihtiyacım var hepiniz gibi birbirimizi yalnız bırakmayalım lütfennnn:teselli::teselli:

evlendikten sonra bozuldu düzenim. Doktora gittim hastalanmadan önce kitlecikler oluşur dedi. Kistler varmış. Ama 3cm ve ilaç kullandım Bisorun yoktu. :nazar:Son 3 aydır 34. 41. günlerimde adet oldum ve bugünde 40. işte. Ama hala tık yok:1no2: üstelik bi belirtide yok. :1no2:Sadece acayip halsizim.:çok üzgünüm: Şimdide doktora gitmekten korkuyorum. Mahvettiler:çok üzgünüm:Koca kazık gibi şeyi.... tatlicadiarzuÖyle işte..senağlama

Arkadaşlar merhaba;
Uzun zamandır yazılarımla katılmıyordum. Biraz uzaklaşmak istemiştim annelik özlemi duygusundan.
Yeni hamişlere sağlıklı bir gebelik geçirmelerini dilerim.
Problemi olan arkadaşlar lütfen umutsuzluğa kapılmayın. Tedavilerinizi aksatmayın. Bende Eylül gibi tedaviye başlamayı planlıyorum (pkosluyum) Benimde yarın adet olmam gerekiyor. vücudumdaki her değişikliği gebeliğe yoruyorum neredeyse. Allahım inş. tez zamanda bu güzel annelik duygusunu biz bekleyenlere de tattırır.

günaydın kızlar bende 2 yıldır hamiş olamadım.. bu ay adetim gecikti dün test yapdım ama yine olmadı... umudum ağustosa kaldı her ay aynı hayal kırıklığını yaşamaktan yoruldummmmmmm. bu arada hepinizin miraç kandili mübarek olsun

kızlar günaydınn....Maalesef benımde umutlarım Ağustos a kaldı..Herkesin kandili mübarek duaları kabul olsun inşallahh.

Günaydınlarrr Herkesin Miraç Kandili mübarek olsun...
Bende gene tık yok... Ama cidden kafaya takmıyorum şu dakkadan sonra.. İnşallah minik meleğim geliyodurda ondan hastalanamıyorumdur.. Herşeyin hayırlısı. Sizi seviyorum kıslarrr muckk:1hug:a.s.

ya kıslaaaaaaaaaaar huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu niye yalnız bırakıyorsunuz burayı... :mymeka:Neşemeşe, Menzil Gülü, Karabiberim ve ismini yazamadıklarım yahuuu nerelerdesiniz kıslarrrrrrrrrrrrrr.... Ya niyeyalnız bırakıyorsunuz.:sm_confused: Bak ben hala hasta olmadımmmm testte yaptım dün TEK ÇİZGİ :eek:klava:

Mrb yasemink nasilsin cnm yalniz kalma diye ben cvp yazayim dedim . Tek çizgi görünce o an insan çok kötü oluyor ya allah hepimize hayirlisiyla bi evlat nasip etsin. Bende 2 gün önce test yapmiştim tek çizgi ama hala hastalanmadim

saol balımmmm evet dün yaptım kaçtım bakamadım sonra baktım ki tek çizgi ve ben halaaaaaa hastalanmadım sıyırabilir miyim????:bbo:senağlamasenağlamasenağlama

saol balımmmm evet dün yaptım kaçtım bakamadım sonra baktım ki tek çizgi ve ben halaaaaaa hastalanmadım sıyırabilir miyim????:bbo:senağlamasenağlamasenağlama

Bu ay benimde 3 gun gecikmisti 33. gun adetim geldi. Ve adetimin ilk gunu test yaptim tek cizgi olunca dedim zaten olsaydi cikardi.

Senin tam olarak kac gun gecti? Ama adet gununu gectiyse cikmasi gerekirdi testte. Tabi birde nasil bir test kullandigina bagli. Ucuz bir testse cikmamisda olabilir.

Hakkinda hayirlisi olsun canim.

rahel sıkma canını arkadaşım gelecek aya inşallah bak biz bebekimle hiç sıklıyormuyuz:))))bizde aylar en önemlisi umutlar bitmiyor çünkü biliyoruzki afedersin bi yerimizi yırtsakta o geleceği vakit gelecektir dua ediyor ve bekliyoruz Rabbim bize bekleme sabrı metaneti versin yeterki dimi inşallah en kısa zamanda bebişlerimiz hakkında sohbet ederizz neden olmasınki kız olmadı ben bebeğiniz olurum siz beni sefersiniz olarmı:))))zaten kanım size çok kaynadı:))))

Kızlar yepyeni ismimizle yola devam. Bakalım bu yeni mekanımız bize uğur getirecek mi? :emir_bebek: Ben bazen karamsarlığa kapılsam da siz beni doğrultun :mymeka: :eek:klava:. Gerçekten birbirimizin desteğine ve duasına ihtiyacımız var. Hepinizi çoooooooookkk seviyorum, kocaman öpüyoruuuuuummmm.

adszpt3.jpg

bende yenı uyelerdenım.bu yaz anne olmak ıstıyorummmmm inşalaaaahhhhsırnaşık şey

kızlar tatilden döndüm sizleride çok özledim Şeniz uzun zamandır takip edemedim hayırlı haberler vardır inş.ümitinizi yitirmek yok:eek:klava:bebişler sırayla gelmeyi bekliyo...benim bebişte 8 haftalık oldu dr gitmem gerekiyo daha kalp atışlarını duymaya gidemedim hepinizi öpüyom..:1hug:

hoşgeldin canım bbeişinde seninde işyi olmana sevindim bide kalp atışını duydunumu senden iyisi yok

rahel sıkma canını arkadaşım gelecek aya inşallah bak biz bebekimle hiç sıklıyormuyuz:))))bizde aylar en önemlisi umutlar bitmiyor çünkü biliyoruzki afedersin bi yerimizi yırtsakta o geleceği vakit gelecektir dua ediyor ve bekliyoruz Rabbim bize bekleme sabrı metaneti versin yeterki dimi inşallah en kısa zamanda bebişlerimiz hakkında sohbet ederizz neden olmasınki kız olmadı ben bebeğiniz olurum siz beni sefersiniz olarmı:))))zaten kanım size çok kaynadı:))))

Olar tabi..:1hug: Benimde burdaki arkadaslara kanim kaynadi cok.

kızlar tatilden döndüm sizleride çok özledim Şeniz uzun zamandır takip edemedim hayırlı haberler vardır inş.ümitinizi yitirmek yok:eek:klava:bebişler sırayla gelmeyi bekliyo...benim bebişte 8 haftalık oldu dr gitmem gerekiyo daha kalp atışlarını duymaya gidemedim hepinizi öpüyom..:1hug:

Hosgeldin canim. Insallah hayirlisi ile bebisinin kalp atisinida duyarsin. Darisi bizlerin basina.

Döndüüüüüüüüüüüüüüüüüümmmmmmmmmm kıslaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrr :) hepinisi çok ösledimmm. Değişiklikler var mı? Bir bakayım eski sayfalara. Sizi çok seviyorum, hepinizi. Geçmiş kandilinizi de tebrik ediyorum. Hepimiz için dua ettim akşam.

X