2008 nisan anneleri sütten kesen var mı????

__zeynep__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2008
202
1
39
kızlar 2009 nisan anneleri geldi bizim sesimiz soluğumuz kesildi... aranızda sütten kesen var mı?? ben kesmeyi düşünüyorum ama kararsızım... aşlında 1.5 yaşından sonra kesmek istiyordum ancak beni çok etkilemeye başladı... çok zayıfladım ve direncim kalmadı arık... o yüzden bırakmayı düşünüyorum... peki ya siz ne yaptınız???

Ben emzirmeye devam ediyorum canım..aslında niyetim 2 yaşına kadar emzirmek,bakalım dayanabilirsem..şu yaz bir geçsin tekrar duruma bakıcam artık..

Bende emziriyorum. Benim kızzımda süt içmiyor. Geceleri süte başlasak belki düşünürüm ama süt içmediği için emzirmeyi düşünüyorum.

KIZLAR BENCE DEVAM EDİN DÜNYANIN EN GÜZEL DUYGUSU EMZİRMEK BEN VE KIZIM BU DUYGUYU MALESEF UZUN TADAMADIK :1no2: HAYATIMDA TEK UHDE OLARAK KALACAK ŞEY KIZIMI DOYASIYA EMZİRMEKTİ AMA OLMADI. KIZIMDA ŞİMDİ AYNI ŞEKİLDE İSTİYOR HERGÜN GELİP GÖGSÜMÜ AÇIP MEME MEME DİYE BOYNUMA SARILIYOR. AMA EMZİREMİYORUM ÇOK ÜZÜLÜYORUM. BENCE BEBEGİNİZ EN AZINDA 2 YAŞ OLANKADAR EMİZİRİN BEBEGİNİZ İÇİN PEK ESKİSİ GİBİ FAYDALI DEGİL AMA EMZİREBİLİRSİNİZ.BEN NÖBETLERE GİDİNCE BUZLUKTAKİ ANNE SÜTÜNÜ ISITIP VERDİKLERİ İÇİN EN FAZLA 7 AYLIK OLANA KADAR EMZİREBİLİDİM KENDİSİ SONRA EMMEK İSTEMEDİ ÇOK PİŞMANIM KEŞKE İŞİ BIRAKIP BEBEGİME ENAZ 1 YAŞINA KADAR KENDİM BAKSAYDIM. NEYSE KIZLAR BENDE KÖTÜ OLDUM SİZİNDE CANINIZI SIKMAK İSTEMEM. BENCE EMZİRİN EN GÜZEL ŞEY HEM BEBEK İÇİN HEM SİZİN İÇİN a.s.

ewet bana kalsa bende daha erken diyorum ama inanın kızlar halimi görsenizacırsınız dayanamıyorum artık..bencede dünyanın en güzel duygusu... kıyamıyorum bebişimede ama birgün hastalanacağımdan korkuyorum... siler emzirin bari ne diyeyim....

canım bende çok zayıfım 47 kiloyum ve iki çocuk annesi diyemezsin görsen ama hala emziriyorum.gün içinde çok yoruluyorum,bitkin düştüğüm oluyor yanlızım zaten burada annemler falanda yok ama yine de biraz daha diyorum,en azından 1,5 yaşına kadar emsin yavaş yavaş bırakırız sonra.benim oğlumda süt içmiyor zaten,birde sadece emerek uyuyor.ben gündüz uykularında bıraksın emmeden uyusun,gece emsin istiyorum ama ille meme diyor.

ben tam bir yaşındayken bıraktım zaten daha önceden aman aman sütüm olmadı olmadığı içinde kestim biberona düşmüştü o ara kolay oldu bırakmam zaten..ama sütüm olsaydı yetseydi şüpesiz 2 yaşına kadar verirdim...

kızlar kestim bebişimi süttensenağlamasenağlama... çok zor bir hafta geçirdim hatta zor değil işkence ama şuan rahatladık ikimizde kızımda yeme yemeye başladı sonunda... çok üzüldüm ikimiz beraber ağladık ama elimde deildi....

sutun kesınce bıttı mı ilac mı kullandın benım oglumda 14 aylık bende ezmıyorum hıc yemek yemıyor ama

hiç ilaç kullanmadım canım ama 3 kere falan sağdım çok ağrı oluyor bir hafta 10 gün kadar sonra cekiliyor canım... benimde kızım yemiyordu ama şimdi yemeye başladı çok şükür... ama cok ağrı olduğu için ağrı kesici kullandım...i

X