2008 Kasim Bebekleri Cinsiyet

minik81

cennet kokulum
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2007
186
0
43
KIZLAR BEBİŞLERİNİN CİNSİYETİNİ ÖĞRENEN VARMI KAÇINCI HAFTADA ÖĞRENDİNİZ VE KIZ MI ERKEKMİ OLCAKLAR BURAYA YAZALIMMIa.s.:nazar::nazar::nazar::nazar:

ya ben varya sabırsızlıkla bu günü bekliyorum arkadaşım 12 haftalık hamile doktoru eğer erkekse 12 13 haftalarda kendini gösterir göstermezse büyük ihtimalle kızdır demiş ben 11. haftamdayım bakalım haftaya doktor ne diyecek

okadar erken öğrenilebiliniyormuymuş bende çok merak ediyorum onun için hala hiç bir şey almadık okadar heyecanlıyım ki bebeğim için alışveriş yapmaya ..........

gunaydın kızlar bende cok merak edıyorum ozellıkle kıyafet almak ıcın cıldırıyorum :) 3
Mayısta ıkılı test ıcın gıdıcez acaba doktor tahmınını soyler mi dıye dusunuyorum ama herseyden onemlısı de saglıklı hayırlı bır evlat olması

gunaydın kızlar bende cok merak edıyorum ozellıkle kıyafet almak ıcın cıldırıyorum :) 3
Mayısta ıkılı test ıcın gıdıcez acaba doktor tahmınını soyler mi dıye dusunuyorum ama herseyden onemlısı de saglıklı hayırlı bır evlat olması

Büyük ihtimalle erkek se gözükür kız için bişey diyemem benim oğlum 12 haftalıkken gösterdi kızlar daha terbiyeli:roflol:süprizzzzz

benim 11 hafta 2günlüklerdi dün ikizlerim ve kontrole gittik.birisi büyük ihtimalle erkek dedi doktorum.diğeri belli değil....

bende çok merak ediyorum kızlar
her gün rüyalarımda bir gün kız
bir başka gün erkek görüyorum
Rabbim sağlıklı mutlu hayırlı evlat olmasını nasip etsin
ben 10+5 hamileyim 12. haftada ikili test için gidiyorum dr.a
hayırlısı Allah'tan

hamişler hepiniz gibi bende cook merak ediyorum.ben suan 12 haftalık hamileyim ama bu kadar erken belli oldugunu gercekten bilmiyordum.bende soranlara hep 1 ay sonra belli olcak diyorum nerden öyle aklımda kalmışsa :) ilk hamile oldugumu öğrendiğim günlerde iki kere rüya gördüm ve ikisinde de bebeğim erkekmiş ve her iki rüyada da aynı bebği gördüm :) heralde benim bebeğimin suratı diye yordum.o ruyadan sonra hep erkek olcak diye tahmin ediyordum.geçen aksam da rüyamda kız bebeğim olduğunu gördüm :) allah hayır etsin bakalım bebğimin cinsiyeti ne olcak :) bu arada 4 gün sonra kontrolüm var o zman ikili test yaptıracağım daum sendromu var mı die.çok tuhafım inşallah herşey yoluncadır.herkese kucak dolusu sevgiler hepimizin sağlıklı ve hayırlı birer evladı olur inşallah...

hadi o zaman liste yapalım

Deryaöykü-----------------------erkek
Ddm--------------------------------1'i erkek diğeri?
Deryahakan----------------------
Hale87-----------------------------
Apple-------------------------------
Ballım53---------------------------
Fater--------------------------------
Beklemek-------------------------
Gülçiçek---------------------------
Karagözlü-------------------------
Minik81----------------------------

kızlar belli olan bu listeye eklesin aslında yanına kaçıncı haftada öğrendiğimizide yazarsak bizden sonrakilerede fikir olur. Biz nasıl merak ediyorsak bir sonraki ayda aynı olacak onlarada ışık tutmuş oluruz:=)))

kızlar ben de p.tesi gidecem dra. yani 11+3 te. dr bi şey söyler mi cinsiyet hakında çok merak ediyorum. tabi şöyle elini kolunu tam sağlıklı görmeyi daha çok istiyorum. 4 haftadır bu günü bekliyoruz.hepinizi öpüyorum

Bende çarşamba günü gideceğim bakalım belli olacak mı az da olsa :KK66:))

Bzimkide 11+3 olacak tabi doktorun hesabında farklı çıkmazsa..

Son düzenleme:
Deryaöykü-----------------------erkek
Ddm--------------------------------1'i erkek diğeri?
Deryahakan----------------------
Hale87-----------------------------
Apple-------------------------------
Ballım53---------------------------
Fater--------------------------------
Beklemek-------------------------
Gülçiçek---------------------------
Karagözlü-------------------------
Minik81----------------------------
Darkinlife--------------------------

Bende çarşamba günü gideceğim bakalım belli olacak mı az da olsa :KK66:))

Bzimkide 11+3 olacak tabi doktorun hesabında farklı çıkmazsa..

canım ya bi görsen kıpır kıpır hiç durmuyorlar.elleri bacakları hep oynuyor:nazar: insan daha bi başka oluyor.baya büyümüşler..11cm boyları.56grda kendileri.bana 2li test yapmadı doktorum ikizlerde 3lü daha güvenilirmiş.1ay sonra onu yapacağız nasip olursa..çok kıpırdaklar.aynı karede fotolarını şekmeye çalıştı zor yakaladı.sende daha bi mutlu olacaksın canım görünce...

dark bizim takvimler ne olmuş şimdi fark ettim.......

canım ya bi görsen kıpır kıpır hiç durmuyorlar.elleri bacakları hep oynuyor:nazar: insan daha bi başka oluyor.baya büyümüşler..11cm boyları.56grda kendileri.bana 2li test yapmadı doktorum ikizlerde 3lü daha güvenilirmiş.1ay sonra onu yapacağız nasip olursa..çok kıpırdaklar.aynı karede fotolarını şekmeye çalıştı zor yakaladı.sende daha bi mutlu olacaksın canım görünce...

dark bizim takvimler ne olmuş şimdi fark ettim.......

Çok sevindim canım ya.İnşallah bende kıpır kıpır görürüm senin gibi.Maşalalh bebişlerimize.

Epey büyümüşler benimki en son 2 cm idi.Bakalım ne kadar olmuş.çarşambaya öğreneceğim bende.Yazarım artık size.
2li ikizlere yapılmıyormuş,duymuştum bunu.İnşallah 3li testin iyi çıkar canım.

Sitede bir sorun var galiba canım.editör her bölüm başına yapışkan bir ilan bırakmış.Belki onla alakası vardır takvimlerin gidişinin.
Gelir inşallah birkaç güne,iyi oluyordu..

canım maşallah bebişlerine:nazar:
bende ikizlerim için 9 mayısta ikili test için gideceğim... tüp bebek olduğu için ünivç hastanesinde herşeye bakıyorlar heralde o yüzden benim bebişlere yapılacak..
şimdi bende heyecanlandım şimdi 9+4 olduk biz ozaman 11. hafta içinde olacağız şimdi bende merak ettim acaba benimde belli olurmu diye.. sağlıklı olsunlarda hayırlısı diyelim..

canım maşallah bebişlerine:nazar:
bende ikizlerim için 9 mayısta ikili test için gideceğim... tüp bebek olduğu için ünivç hastanesinde herşeye bakıyorlar heralde o yüzden benim bebişlere yapılacak..
şimdi bende heyecanlandım şimdi 9+4 olduk biz ozaman 11. hafta içinde olacağız şimdi bende merak ettim acaba benimde belli olurmu diye.. sağlıklı olsunlarda hayırlısı diyelim..

benimde ilk aşılamamdı.ya belki yapılmasına yapılır fakat çok doğru olmuyormuş sanırım 3lü kadar...doğru demişsin canım sağlıklı olsunlarda erkek kız hiç problem değil.şans belkide aslında daha çok erken cinsiyet belirlenmesi için.allah hepimizinkilere sağlık sıhhat versin.rabbim onları korusun....:emir_bebek::emir_bebek:

X