2008 Kasım Anneleri

offf ya bbuğunku krizimizi atlattıkk geldik.hanfendiye hiç kızmıycaz neden yaptın demiycez öte git desek sert bişekilde ağlama krizine giriyor.gardolabımızın kapağı sürgülü bu kız sürgüyü açıp geri itmeye bayılıyor yapma dedim yaptı yapma dedim yaptı ensonunda kapağı hizla bırakınca içindeki elbiseleri astğıımız askı elbişelerle birlikte indi aşşağı bende kızdım azarladım ağladı ağladı ağlarken altına işedi sinir sistemimi iyice gevşetti dünden beri 3 oldu altına yaptığı galiba başa dönüyoruz ne güzel alışmıştı tıut kızım sakın kaçırma diyordum tutuyordu noldu anlamadım şimdi :KK43:((

offf ya bbuğunku krizimizi atlattıkk geldik.hanfendiye hiç kızmıycaz neden yaptın demiycez öte git desek sert bişekilde ağlama krizine giriyor.gardolabımızın kapağı sürgülü bu kız sürgüyü açıp geri itmeye bayılıyor yapma dedim yaptı yapma dedim yaptı ensonunda kapağı hizla bırakınca içindeki elbiseleri astğıımız askı elbişelerle birlikte indi aşşağı bende kızdım azarladım ağladı ağladı ağlarken altına işedi sinir sistemimi iyice gevşetti dünden beri 3 oldu altına yaptığı galiba başa dönüyoruz ne güzel alışmıştı tıut kızım sakın kaçırma diyordum tutuyordu noldu anlamadım şimdi :KK43:((

Korktu mu acaba Mucizecim.Valla kızmana hak veriyorum, ben olsam ben de kızardım.Anneyiz ama insanız aynı zamanda.Çok da rahat bırakmamak lazım:))Git otur ondan uzak biyerlere sakinleş.O gelir kuzu gibi peşine:)

Korktu mu acaba Mucizecim.Valla kızmana hak veriyorum, ben olsam ben de kızardım.Anneyiz ama insanız aynı zamanda.Çok da rahat bırakmamak lazım:))Git otur ondan uzak biyerlere sakinleş.O gelir kuzu gibi peşine:)

ahh ahh tatlım hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz.ben de tutamıyorum kendimi valla ne yalan söyliim.o da ben de zıvanadan çıkıyoruz bazen.altına kaçırması da 3 tür yaptığına göre inatlaşmadan dolayı olabilir canım.Allah kolaylık ve sabır versin hepimize

korktuğunu sanmıorum yasmin çünkü yanına gittiiğinmde tip tip bakıyordu kızınca baaşladı cırlamaya .ama zaten bizim kızın özelliği sert bişekilde bile birşey söylemeyceksin hanıma az sert söyle hemen anne bana kısmaaaa diye başlıyor ağlamaya daha kızmadan kızınca sen düşün artık.valla dişimi sıkıyorum sıkıyorum ama bazende patlıyorum yine sabırlııyım bizim gelin olsa hemen vurur orasına burasına 2 tane.bana diyorki abla sen ne sabırlısın ben olsam döverdim diye.bende ona kızıyorum çocuk dövulurmu diye ama böylede pek nazlı oluyor herhal

korktuğunu sanmıorum yasmin çünkü yanına gittiiğinmde tip tip bakıyordu kızınca baaşladı cırlamaya .ama zaten bizim kızın özelliği sert bişekilde bile birşey söylemeyceksin hanıma az sert söyle hemen anne bana kısmaaaa diye başlıyor ağlamaya daha kızmadan kızınca sen düşün artık.valla dişimi sıkıyorum sıkıyorum ama bazende patlıyorum yine sabırlııyım bizim gelin olsa hemen vurur orasına burasına 2 tane.bana diyorki abla sen ne sabırlısın ben olsam döverdim diye.bende ona kızıyorum çocuk dövulurmu diye ama böylede pek nazlı oluyor herhal

Anılla biz de ilk önce atışıyoruz karşılıklı.Cırlamalarımızda karşılıklı.Sonra benimkide bozuluyo ağlıyo.Bende ağla oğlum diyorum mutfağa kaçıyorum.Arkamdan koşa koşa gelip anne diyo kucağıma atlıyo, öpüyo.Gönlümü almaya çalışıyo.Yanlışlık oldu anne diyo_O an varya içimde bişiler eriyip gidiyo.Keşke daha sabırlı olabilsek ama bizde peygamber sabrı yokki:KK43:

Günaydın canlar.Herkes nasıl? Haftasonumuz yine temizlik ve gezmeyle geçti.Dün babamızın bahçesine gittik, sulama yaptık.Çok sıcak hava.Şükürler olsun.Bu arada 3-4 gündür Anılı çişe alıştırıyorum.Gece bağlıyorum uyuyunca altını ama gündüz açık.Israrım üzerine tuvalete gidiyo. Kolay olmayacak ama başladık bi kere.İnşallah çabuk hallederiz.

selamlar,
yasmin ne olsun bizde sıcaklarla geçiriyoruz günümüzü.. haftasonu cumtsi bir turladık alışverişe gittik... pazarda temizlikle geçti... aynı şeyler işde...
inş. anıl çok zorlamadan alışır.. bende artık pes etsinler diye bezlerini değiştirdim primadan evy baby' e geçiş yaptık....prima ince elastik rahattı bu bez kalın, bantlarıda esnek değil... bakalım kaan kaka yapınca kaçardı şimdi değiştir diye geliyor... ama yinede alışmamız düğün sonrası başlayacak...
bu arada kaan zatem seçiciydi şimdi hiç bişey yemez oldu.. dün sabah iki lokma tost yedi sade peynirli aralarda meyve oda sadece elma yiyor akşamda 5-6 kaşık yoğurtla günü kapadı..:KK43:(( biberondan dolayı ilk çürüğümüzde oluşmuş ön dişi bir ara düşünce ucundan azcık kırılmıştı o diş arkası çürümüş belli olmuyor.. keremde de diplerde kalan tortulardan başlamış.. diş fırçalamaya tekrar start verdik hergün iki kere inş. devam edecek...

kaanınki bitişik kereminki biraz ayrıklık var şimdi sen deyince diğer dişleree sıçrar bu çürük vavvv biz hergün devam edelim aslında kaan çok güzel fırçalıyor köpürtüyor resmen sonra ağzını su ile çalkalayıp tükürüyorda fırçaları heryere değirdikleri için epeydir fırçalamamıştık..:KK43:((

Nazlım ANıl fırçaladıktan sonra yalan yanlış hemen bende devam edip iyice temizliyorum.Diş işi zor iş.Yaşları küçük, idare etsin 6-7 ye kadar.Ama bildiğim kadarıyla anesteziyle çekiyolar, dolgu yapıyolar:KK43:

Nazlım ANıl fırçaladıktan sonra yalan yanlış hemen bende devam edip iyice temizliyorum.Diş işi zor iş.Yaşları küçük, idare etsin 6-7 ye kadar.Ama bildiğim kadarıyla anesteziyle çekiyolar, dolgu yapıyolar:KK43:
inş. iş o boyutlara varmaz... hele kaan'ı kimse zaptedemez tosunum... dr. lardan nefret ediyor hastaneyi bile anlıyor değişik bir hastane olursa olsun girerken başlıyor ağlamaya...:KK43:(

merhaba güzeller nasılsınııızzzzzzz..
eee beni soracak olursanız yuvarlanıp gidiyom işte...
eylül, ev, iş, koca, köy, bahçe, domates, biber, patlıcan, reçel, kışlık hazırlıkları.....::)))) bu aşk bitmezzz...:)))
cuma günü 30 günlük izne ayrılıyorum.
cuma, cumartesi ankara, pazar , pazartesi sivas, 10 gün elazığ , dönüşte diyarbakır, urfa, adıyaman, maraş,adana 10 günde adanadayız, kalan 10 günde bodrumm..adı tatil ama bu yıl biraz yorucu olacak gibi..ahretimmmmm cumartesi yada pazar günü bi kahve içmeye uğrayacam beni bekleee...
eylül hanıma gelince konuşmayı , çişi çözdüüükkkkk onlardan bi sıkıntımız yokk.:)) yataklarını konuşmuşsunuz bizim dana halen bizimle yatıyo bizim yatakla , eylül beşiğini birleştirdik koyun koyuna yatıyoz işte..:))
yanlız bizimde ayrı bi derdimiz var..eylül geceleri ağlayarak uyanıyo nedense..ve yatak odasından salona gitmek istiyo. tv açtırıp orada uyuyo artık bunu huy edindi desem olacak son 1 aydır öylee..bu gece kızdım artıkkk dedim gidilmeyecek ağladı ağladı uyudu kaldı ama bi yarım saat kesin ağladı..ne yapacam bilmiyorummm..sizin kuzularda da varmı böyle bi durumm...

gülizim selamlar, baya yorucu bir maratona devam ediyormuşun kolay gelsin..:))
30 günlük izninde de çok yer gezecekmişin ooo leyleği havadamı gördün kızm...:KK66:))
neyse aynı sorun bizde de var canım...bizde de kaan öyle... eğer gündüz uyumaz akşamda 9-9,30 gibi yatarsa sabaha 6 ya kadar diyim yatağında sonra yastığını pikesini sürkleyerek yanımıza geliyor ille içeri tv seyretmiyoruz ama kerem çoğunluk bizim yatakta yatınca odada yalnız uyumak istemiyor artık babamız 6 da içeri geçiyor kaanla birllikte sabahı ediyorlar süt içip uyuyor hemen ama...

işde bu sorun sorunluktan çıktı kerem bey azıttı bizde de 2de 3 de uyanıp baba diye bağırıyor ben gidiyorum beni istemiyor babası alıp yatağa getiriyor çoğu zaman yatakta deli yattığı için sıkılıp beni kovuyor babaya kıyamıyor kuduruk... hatta bazen kaanıda uyandıyor çok bağırınca oda kalkınca içeri gitmek istiyor babasını göndereyim kaanla diyorum kerem bey bırakmıyor beni istemiyor ben içeri kaanın yanına gidiyorum çok kızıyorum gece izin vermem kızıcam ama kaanıda uykusundan etmek istemiyorum nasıl aşıcaz bunu bilmiyorum.. gündüz benden iyisi yok kerem için gece babacı.. (gündüzde oyun açmam için iyi şirinleri oynuyor)

Son düzenleme:
X