2008 Kasım Anneleri

iki posta camasir yikadim,astim kuruutttum katladim yerlestirdim.

5 gömlek 3 pantalon bi tonda ic camasiri ütüledim.misafirim geldi patatezli börek yaptim

cay yaptim yedirdim icirdim.pasayi uyuttum,bitttim...bu ne lennn dinlenmek istiyorum.

yemek yok,börek kalir dedim nefis olmus kalmadi,tun getirsin bisiler geberdim ben.

off bi uyumuşum ki sormayın kuzu da hala uyuyor uyansa da Aydın'a gitsek kocişi ikna ettim feneriumdan forma alıcam oğluma hatta arada bir tane de kendime
bende vardı ama eskidi tabi çok abartılı fiyatları yoksa,çünkü malları güzel biliyorum ama yine de o kadar paraya yazık olmasın :))

İyi akşamlar kızlar.Bugün giremedim kk ya, işyeri boyanıyo ve yarın laminant parke yapılacak.Bugün bizi boşu boşuna çağırdı.İş yok, tiner kokusundan öldük.Midem bulandı 4 gibi, gönderdi bizi.Tatil öncesi biraz alışveriş yaptım.Şimdi de yavrumu uyutacam.Hepinizi öpüyorum, girmeye çalışırım yarın.İyi geceler..

gunaydın herkese

kuzum dun aksam tras oldu
ardından bıcı bıcı yaptı
mıs gıbı pek keyıflı

yasmınım tatılden sonra mıs gıbı ortamlarda olacaksın ne guzel

lorenin kuzusuna sıhhatler olsun yaz başı iyi olmuş sırma saçlar gelsin ardından:))
yasmin ohh kurtuldun pislikten laminant süper olmuşşş tatile az kaldı he?
Nazlimo gelmemiş mucize eyidir inşallah kuzuluktan sonra:))
beyazmeleğede dekolte bi fener forması yakışır valla:76:

selamlar,
bugün çok koşturduk kuzularla glemedim.. dolabı açamıyorlardı buzdolabını artık açıyorlar sürekli dolabı açıp kapatıyoırlar bişey yemiyorlar yesinler diye peşlerindeyim... öyle böyle bu saat oldu birine çorba içirdim biride haşlanmış patatesim vardı kavurmasını yaptım onu yedi uyudu kaanda uyumak için dolanıyor bakalım ne zaman uyur...

yasmin işyeride temizliğe girişmiş he valla polipin dediği gibi tatil dönüşü ev iş miss gibi bir ortama gelecen kafan ruhun daha rahat olacak..:))
çileko gideceğin yere varmışınızdır hadi gözünüzaydın iyi tatiller..
mucizem sanada tatil yaramış ama daha çok yorulmuşun en azından hava değişikliği olmuştur..
polim sende olmasan buraların sesi soluğu çıkmayacak ya.. yazın bir ben varım forumda..(
lorem sıhhatler olsun paşaya benimkilerinkide düzelecek babamız yapıyor o işi bizim...
meleğim beyazım dekolte bir forma lafını tutttum polipin..:)))) hoş olur sanada yakışır valla...

ben diyetteyim iki gündür daha bilinçli yapıyorum ekmek çok az çoğunluk ekmek yerine etimekler varya kepekliinde yiyorum kıtır kıtır hoşuma gidityor daha tok tutuyor sanki... şimdide form çayımı aldım inş. bu azimle gidersem 5-6 kilo vermeyi hedefledim daha öncede aynı diyetle 6-7 kilo civarı vermiştim..önce az kilo sonra çok inş..:)))

noruyonuz bakem

nazlımo verırsın canım sen bu azımle dugune kadar fıt olursun canım

polıpe herkes face de canım
ben facede de katılamıyorum zıra ay sonu ve ıslerım yogun
zaten pek sadık dostum basagrım var

aksama yemegım yok
ne yesek acaba

Günaydın kasım kadınları.Ben geldim canlarım.Badana, laminant parke derken 2 günü bitirdik.Tertemiz oldu burada.Balerina cif gibi oldum.Ahahaha..Her girdiğim yeri temizliyorum:) Kötü komşu adamı mal sahibi yaparmış.Alerji dedik, hapşırıyoruz dedik, büroyu yeniledik:)) Dün alrji için doktora gittim.Tablet ve sprey verdi keltoşum doktorum:)Herkes nasıl bakem? Biz tatil hazırlıklarımızı bitirmek üzereyiz.Cumartesi sabah yolcuyuz.Konyalılara uğrayıp kahvaltı yapsammı diyorum cumartesi:)) Ordan ver elini Sideeeeee:)

Çileğim naber yavrum, sana özel

Polipcim gelen gelir, paylaşım yeri burası.İçinden geleni, söylemek istediğini söylersin.Boşver geleni gelmeyeni..Kim nasıl isterse öyle yapsın..

gunaydın hatun kısıler

yasmınım canım hadı hersey tıkırında ınsa allah
tatılını de yapıp dınlendın mı kımseler tutamaz senı
konyada polıpe ve cılek var sadece sanırım
valla yolumun uzerı olsa gormeden gecmezdım

ıslerım bıraz yogun yıne
evde de bır sepet utu benı bekler
ve benım o sepetı gordukce sınırlerım bozulur

cumartesi süper olur valla uğrayabilirsen beklerim yasminnn sonra ver elini sideee:)))aslında gönül isterki şöle konya antalya yolunda birlikte piknik yapa yapa sideye gitsek daha güzel olurda ah hazirana kadar yok bana tatil:)ayrıca çilekoda beyşehire geçtiyse oda yol üstü sayılır:))

Ciddi ciddi düşünüyoruz kocayla uğramayı.Merkezde misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…