2008 Kasım Anneleri

loree pabucu yarım çık dışarıyaaa oynayalımmmm,dil çıkar çıkar sonra saklan dimiiii

kız polip anan seni kısır yerkene mi doğurdu bi günde başka bişiy iste mesala mercimek köftesi şöyleeee göbek morula sarıp sarıp yiyelim.

kıslar bizde buğun öğretmenle görüştük ve buğun itibariyle çiş eğitimi için start verdik .hadi hayırlısı,evde oturmam lazım bu süreçte ama ben oturamıycamı için okula tam gün gönderecem 1 hafta kadar.off hem heycanlıyım hemde korkuyorum bu kız alışmassa diye .geç kaldık geçç.

hakkaten pollip ya bunlar bizi cocuk yerine koyuyor dimi.bide benimki azarlıyor beni.kazara bişeyi düşürsem döksem anne naptın naptın diye ses tonunu değiştirip kaşlarını çatışı varki komiğime gidiyor.ben bunun gençç kızlığından korkuyorum valla.allah hayırlı etsin inş.

al bizdende o kadar mucizem.geçen bana dışarısı soğuk sen kal haşta olursun biz babamla gideriz diyor eşek:)bide şunu şöle yapalım deyince yoook öyle diiil deyip başlıyor bildiğini yapmaya çok fenalar çokkk:KK1:

Yaaa ama ne tatlılar.Dün Anıl bisküvilerin olduğu çekmeceyi karıştırmış, dökmüş tabi.Babası görünce kızdı.Babasına koca adam gibi huyşuşşun Bayış huyşuş diyo.Allah'ım mucize bunlar..:KK69:

haahaa huysüz bayış demek:KK60: .anneden mi öğrendi acaba

bütün evi çamaşır suyla yıkadım.benim huylu koca gelmeden elimden ve evden bu kokuyu yok etmem lazım.yine mi çamaşır suyu diye dellenir.

offf kızımı özledim.annemin dedğiği kaddar varım hee.atttım tırnak kadar çocuğu okul köselerine ahh yavrum ahh.annemden her betül okulda deyişimde bana demediğiini bırakmıyor valla

hep böyle konuşmalar geçince sizn kuzular burnunuzda tütüyor değilmi çalışan bacılar..
sizinkide başka türlü zor ama şimdi tam sevmellik dönemdeler haklısınız...ben çok bağrınıp çığrınsamda ondan daha fazla öpüp kokluyom valla..Allah bizlere büyüdüklerini güzel günlerini göstersin inş..

mucize senin işin zor benim arkadaşımın çocuğuda başladı geçen yıl ardadan 1 yaş büyük çalışmıyo annesi herkez niye gidiyor bu çocuk diyormuş herkeze anlatmak kolay olmuyor:97:

hep böyle konuşmalar geçince sizn kuzular burnunuzda tütüyor değilmi çalışan bacılar..
sizinkide başka türlü zor ama şimdi tam sevmellik dönemdeler haklısınız...ben çok bağrınıp çığrınsamda ondan daha fazla öpüp kokluyom valla..Allah bizlere büyüdüklerini güzel günlerini göstersin inş..

Hemde nasıl Nazlım.Dün eve gittim, annemlere gitmek için arabaya bindik.Anne elimi tutarmısın diyo:KK43:

geldım yaaa
valla ne yedım ne ıctım anlamadım
mıdeyı bozmusum fenalardayım

yasmınım bana da gec kaldık gıbı gelıyor
degıl yapmak klozete bıle oturmak ıstemıyor
adaptorunu cıkardık meydana salona getırıp oynamak ıstıyor
ızın vermıyorum dıye kusuyor bana

alıstırma kılodu gıydırdım anne bu benı cok sıktı dedı cıtcıtlarından cıkarıp attı onu da
nasıl yapıcaz sasırdım valla

in cin top oynuyor herkeze günaydın birazdan çıkıcam bende benim evi ben ve akuttan oluşan bir grubun toparlaması gerekiyor. dağlaşan ütüler, yıkanmayı bekleyen çamaşırlar, atılacakmı kalacakmı belirsiz giyilmeyen tonlarca üst baş walla kafam kazan bakalım nolacak

günaydın polip .sana işlerinle kolay gelsin diyorum seni çok iyi anlıyorum.benimde var aynı işlerden ama haftaya yapıcam bu hafta çok yoğunum.ondan sonra gelmek isteyen sırada birşürü misafirim var.
keske yanına yardımcı alsaydın sen düzen yapardın oda siler süpürürdü.

ayyy dedğiğinn gibi polip herkesden laf dinliyorum daha çok küçük sen çalışmıyorsun bakamıyormusun falan filan dinle dur.ama benim koca ben gibi değil kimseyi takmaz.bazı ortak konularda da takmama da izin vermez

yine ortalığı karıştırıyorlar yine patlama olmuşş iistanbulda.

bende birazdan çıkacam.

lore zor bu iş napcaz bilmem.sende başladın dimek.inş bir anönce bezsizliğin rahatına anlarlar da alışırlar.bu arada geçmiş olsuun.

yasmin burada hava güzel kombi kapandı camlar açılıyor çok sükür

gunaydınlar hatunlar

bugun dısarıda ıslerım var gun ıcınde olmayacagım ofıste
bır ceee dıyeyım dedım

polıpe gecen hafta sonu yaptım aynı ıslerı
cumartesı aksamından basladı bızım hersey ortaya dokulmeye
pazar yardımcı abla geldı valla yoksa cıkamazdım ısın ıcınden
ben dolapları yerlestırıp kactım evden
koca otmeye baslamıstı zıra

mucızem evım mıs gıbı oldu
ay basında halı ve salon perdesını yollayacagım yıkamaya o kadar

kuzumun alısması ıcın de bır ıkı denemede bulunuyorum ama olmuyor
klozete bıle oturmak ıstemıyor hayıyy anne olmaz dıyor
annecım bez tak bana dıyor
dun aksam kaka yaptı bezıne babası da artık bez yok altını yıkayacagız ve bez takmayacagız dedı
agladı annecım sen tak bana bezı dıye
tamam dedım ama altını hemen degıstırmedık ısımız vardı o an
gıtmıs korıdora yatmıs hıc degıstırmeyecegız sandı galıba aglamaya basladı
yıkadım banyodan cıkarken annecım bez tak lutfennn dıyor
nasıl olacak bılmıyorum

günaydın hanımlar,
herkesin işi var sanırım.. poli bacı kolay gelsin..
mucu sende yoğunmuşun..
lorem sanda kolay gelsin...

çişe alıştırma konusunda haklısınız geçmi kaldık ne..karşı komşumun ve üst komşumun çocukları 4-5 aya büyük benimkilerden ama neredeyse 1 seneye yakındır söylüyorlar... gerçi onların abileri var onlarla birlikte alışmışlar.. benimkilerde sabah çiş çiş dediler gittik suyla oynamak hoşlarına gidiyor klozet için başlıkta almadım daha kaan da anne kakka dedi gelmedi ama sonra kaka çiş diyerek geldi baktım kakayı yapmış gelmiş.. nasıl alışacak bu kuzular bilmiyorum çok zor işimiz... suyu açıp kapayınca çiş bitti sanıyor benimkiler...:KK43:((

Merhaba kızlar.Acilden geliyorum, tüm gece acildeydik.Barsaklarına virüs gibi parazit bulaşmış Anılın.Rota virüsü benzeri.Sabah 9 a kadar idrarını alamadık.Bulantı,kusma, ishal, yüksek ateş, iştahsızlık var.İshali çok kötü.Ateşi ise 39,2 ölçtüm gelirken, ateş düşürücü verdim.Bilmiyorum ne halde. Biraz muz yedirip ilaçlarını verdim.Bir haftaya kadar geçmez dedi doktor ama hafifler dedi.Çok üzgünüm.

Merhaba kızlar.Acilden geliyorum, tüm gece acildeydik.Barsaklarına virüs gibi parazit bulaşmış Anılın.Rota virüsü benzeri.Sabah 9 a kadar idrarını alamadık.Bulantı,kusma, ishal, yüksek ateş, iştahsızlık var.İshali çok kötü.Ateşi ise 39,2 ölçtüm gelirken, ateş düşürücü verdim.Bilmiyorum ne halde. Biraz muz yedirip ilaçlarını verdim.Bir haftaya kadar geçmez dedi doktor ama hafifler dedi.Çok üzgünüm.

aa çok geçmiş olsun yasmin.. bir andamı oldu böyle .. kıyamam ben kuzuya ...:KK43:(
nerelerden kapılıyormuş o parazit bizde dikkat edelim bari ..
Allah acil şifalar versin anıl kuzuya ..tam tatile çıkacakken sizn içinde onun içinde kötü olmuş... bir haftaya kalmadan çabuk normale döner inş...

Haftasonu pikniğe gittik.Orda genel WC vardı.Babasıyla bi ara bağrıştılar orda.Heryere elini sürüyomuş, o da kızmış.Otlar çoktu etrafında basmak falan istiyodu.Eşim ordandır dedi.İnşallah geçer Nazlım..

X