2008 Kasım Anneleri

hepsi değişik bunların yaw kardeş hatta ikiz bile olsalar herşeyleri değişiyor.belki ilerde farklı takım tutacak, farklı siyasi görüşleri, farklı zevkleri olacak:)))umarım okulda da farklı kızlara aşık olurlar yoksa işin zor nazlimo:KK9:

yasmınım 5 numara su an kullandıgımı ama sıkmıyor bolluk kalıyor yıne
totosu cok mınnak benım kuzunun
yıne de denerım
aslında elımde acılmamıs paket de var ama neyse artık

polıpe ben dakık ve programlı bır ınsanım
cocuk da olsa vakıt ongorumle yıne olmam gerektıgı saatte olurum her daım cok sukur
olamama ıhtımalı gerıyor benı

nazlım allah kolaylık versın
ıkız de olsa her ıkısı de ayrı bır karakter
bunu ızlemek bıle keyıflıdır yaww

polıpe ben dakık ve programlı bır ınsanım
cocuk da olsa vakıt ongorumle yıne olmam gerektıgı saatte olurum her daım cok sukur
olamama ıhtımalı gerıyor benı

WAAAYY dakiklik vakit öngörüsü falan
seni alaman mürebbiyeler falan mı büyüttü gı bazen hiii hitler diyecekmişin gibi oluyorum:KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
carolın mıııı :KK37:
yolasım gelıyor o kadını hayatta ısım olmaz o tıplerle

ogretmen aıleden gelıyorum kıı ben
ısım olmaz antık kuntıkle
turkcemı sevıyorum ve turkce konusuyorum ayrıca :63:

Canlarım yeri gelmişken söyleyim.Ben de Fransız mürebbiyelerle büyüdüm:) Ahahaa:))

Yemeğe çıkıyorum, sizde çıkın birazda misafirler rahat rahat okuyup kritik yapsınlar:)

Canlarım yeri gelmişken söyleyim.Ben de Fransız mürebbiyelerle büyüdüm:) Ahahaa:))

Yemeğe çıkıyorum, sizde çıkın birazda misafirler rahat rahat okuyup kritik yapsınlar:)

hiç çaktırmıyon bu arada :))

sana özel mesaj attıydım dı neysem yimekten sonra müspet menfi bi cevap verirsen sevinirim:))))şimdiden bonjourr madamm

lore türkçene bişey demedik cadılık ve titizlik konusunda dedik huyunu benzettik:)):KK51:

evet kızlar ikiside ayrı bir karakter ne kendileri birbirlerine benziyorlar ne zevkleri ne yedikleri... ama lorem valla bazen bakıp büyüdüler ya bunlar benimmi diyorum hala bu mucizeye inanamadığım oluyor yyiyp yiyp bitiremiyorum..:))))

okul zamanını şimdiden bile düşünüyorum ayrı sınıfamı aynı sınıfamı versem diye mantıklı bir düşüncesi olan varmı?
ayrıca polim inş. ilerde aynı kız derdimiz olmaz ama keremin peşinden çok kız koşar ona eminim şimdiden başladı bile geçen komşuda öyle oldu kociye anlattım çekseydin resimlerini diyor ne olacaksa..:))

yasmin afiyet olsun...

betugul tanıyamadım canım nerden tanışıyoruz? seninde 2008 doğumlu kuzun varsa tanıtıver kendini... yoksa forumlarımı karıştırdın..:)))

alooo yemekler yendimi kızlar,
bende acıktım kerem bir saattir uyuyor kaan dolanıyor portakal suyu yaptım içiyor...
çorbamız pişti anaoğul çorbamızı içicez bizde akşama yemek yok ama bugün menüde yeşil fasulye var...

kız polıpe
tamam cadıyım hadı tıtız olmasam da temız sayılırım
ama carolınle ne alaka kıııı
karolın cadısı kahvaltı masasını toplamadan cıkıyor dısarı
eltısını yemege cagırdıgı gunun sabahı alıggg bıle korktu mutfagı gorunce :KK37:

sen bana ne demek ıstıon bakayımm :KK4:

yemegımı yedım geldım nereyesunuz bakem

Dünden kalan nohut yemegi ve pilav var ama onalri pasam yiycek birazdan..tun`la ben disarda yiycez.

pasaya babaneye gitcek,biz alisverise:)

X