2008 Kasım Anneleri

[ı]hayır o baslattı o opsun once banane[/ı]
[ı][/ı]
[ı]hem polıp hanım polıpe hanım[/ı]
[ı]sen kendınle celısıyon zaar[/ı]
[ı]carolın dıyon sonra wılma dıyon[/ı]
[ı]bacım sen ne dıyon :KK33:[/ı]
[ı][/ı]
[ı]nazlım polısım koru benı ve tum haklarımı [/ı]
[ı][/ı]
[ı]zaten mucıze de geldı[/ı]
[ı]ıkı topragı gosterecek ona[/ı]
[ı]dov onu cılek nolur dov onu :emir_bebek:[/ı]

lore senin asabın bozulmuş mantıklı düşünemiyon bari nazlıya de döv poliyi diye kız ben çileği ekmeğin arasına sarar öğün arası atıştırmalık diye yerim gı:KK56:

lore senin asabın bozulmuş mantıklı düşünemiyon bari nazlıya de döv poliyi diye kız ben çileği ekmeğin arasına sarar öğün arası atıştırmalık diye yerim gı:KK56:

cılekkkkk bakkk sana ne dedıııı :KK55:

hem polıpe hanım sımdı dıyecegım kı cusse degıldır savası kazandıran taktıktır dıyeyım de otur barı yerıne :KK19:

Walla seni annen apartmanda saksı çiçeği gibi büyütmüş herşey öle amerikan filmlerindeki gibi olmuyor klementini:87: Biz kavgaya giriştiğimizde öne cüsselileri koyardık karşı taraf onları geçinceye kadar iflahları kesilirdi sonra arkadaki çirozlar girişirdi hoş buda bi taktikdi dediğin gibi ama o iri kıyımlar olmasa çirozları silkelerlerdi:)))

hayıır tabiki ne alacam çamaşırı parfümü .saanki tecrubelisinde bu konuda bana tavsiye ediyon sende görmeyince önerini dikkate almadım ki .

pehhhhh
taktık ıste canım hepsı akıl oyunları bunların
yoksa 1,80 lık adamı ben nasıl sererdım yere :KK19:

dıyene de bak sanırsın kendısı cılekten yapılı
kendınde bır salkım uzumsun ayol

not: zıyaretcı arkadaslar hadı bugun ıyısınız yınee :KK53:

saat gece yarısından sonra görün siz misafirleri burada.ben bi kaç gündür karşılaşıyorum

kızımı yıkadım pakladım giydirdim .çorbasını içti simdi uyuyacak.

akşama nişana gitcez hava soğuk belki götürmem kuzuyu kararsızım.

polip kız sen bilmediğin şeyi ne diye tavsiye ediyon madem kobay mıyım ben

lore benim yerimede döv polipi

Nebilimyaa bu ara kimyamdada bozukluk var,mutsuzum,hep yorgunum hep uykuluyum.mevsim gecislerinden galiba cok halsizim.yapmam gereken bi ton is var,valizleri hazirlamadim vs.vs..

gitsekte bite su stres.

X