2008 Kasım Anneleri

oyy oyy oyyy oyyy
bankada ıslerım vardı
bayagı uzun surdu
yemektı falan derken ahanda sımdı masama oturuyorum

tatlı aldım gelırken afıyetle ındırıyorum mıdeye

nazlımo kumpır gıbı olmuyor
ezılmıs patates unlu karısımla pısırılınce sankı kek gıbı oluyor goruntusu ve kıvamı

cılegım bazen oluyor boyle halsızlıkler sanırım
benımde alısverıse gıtmem lazım ama hıc canım cekmıyor
sureklı ertelıyorum
bu gıdısle hafta sonuna kadar erteleyecegım sanırım
bosver sende evın keyfını sur bugunde

yasmınım ısınacakmıs guyaa
beklıyoruz umıtle

lorem mecbur olmasam cikmiycamda surda tatilimize cok az kaldi,ufak tefek bitiremedim hala.

görümcem cig patatezi kremalayip firina atiyor nefis oluyor:))) aklima geldi birden.

çilek kadın yat dinlen bizim yerimizede walla belim boynum noterdamın kamburu gibi oldu 200e yakın faturayla akraba olduk:)çıkma vakti geldi yimeğimde yok herakşam olduğu gibi ama buzlukta tavuklar vardı sanırım onları yencek kıvama getirdimmi benim erler bugünde doyar:))yarına allah kerim hepinizi öpüyomm

iyi aksamlar polip..yatiyorum vallaa bahar fena vurdu beni,elimi kaldircak halim yok..

cok ilginctir yemek yapiyorum ben kac gündür,Tun eve girince yemek kokusunu aliyorya gözleri

aynen böyle oluyor :KK53::KK53: canimyaaa..

maasallah hamarat hatun cılek
alıstırıyorsun sımdıden adamı aksam eve gelınce yapılmıs guzel yemeklere kı
sız gıdınce yoklugunuzu daha fazla hıssetsın dıye dı mı

polıpe ıyı aksamlar cıcım

ben de toparlanmaya calısıyorum
ama basarılımıyım hayırrr

selam millett..Hata kuzulara emiralp ve anila gecmis olsun..

hayirdir insl.benim tosuncugumda 3 gecedir kendi yataginda yatiyor,sizin yataginiz eglenceli diil diyor.

ve hop gidiyor kendininkine orda uyuyor,o rahatta biz bi hos olduk ikide bir kalkip cocuga bakiyoruz.

bgün carsiya gitcektim,bi agirlik var üzerimde hep uykum var hic halim yok.yarina erteledim,yemek yapip yatiyorum:))

çilekim eymen ne zamandır öyle beğenmez bizim yatağı gece yatmadan önceveya sabah kalkınca gelir beraber yatarız oynaşırız koklaşırız ama uyku geldimi kendi yatağını ister hatta bırak aynı yatakta yatmayı aynı odayı bile istemez kırk yılın başında tatile gideriz otelde aynı odadayız mecburen oflar puflar durur sabaha kadar dönmeyin ses etmeyin falan :KK1:

gunaydın hatun kısıler

ıkı gecedır yavrum yatmadan evvel bezını degıstırmıs olmama ragmen
bezı sızdırmıs olarak uyanıyoruz
prıma premıum care kullanıyor oldugum halde
bıldıgım kadarıyla en emıcı olan bez o
sızdırmak derken yanlıs baglama degıl
cok dolmaktan sızıyor
acaba ben mı bır yerde yanlıs yapıyorum dıye dusunmeye basladım
her sabah bastan asagı yıka gıydır cok zor oldu
babasının yapmasını ıstemıyor
ben ıse gec kalıyorum derken gerıldım ıste

gunaydın hatun kısıler

ıkı gecedır yavrum yatmadan evvel bezını degıstırmıs olmama ragmen
bezı sızdırmıs olarak uyanıyoruz
prıma premıum care kullanıyor oldugum halde
bıldıgım kadarıyla en emıcı olan bez o
sızdırmak derken yanlıs baglama degıl
cok dolmaktan sızıyor
acaba ben mı bır yerde yanlıs yapıyorum dıye dusunmeye basladım
her sabah bastan asagı yıka gıydır cok zor oldu
babasının yapmasını ıstemıyor
ben ıse gec kalıyorum derken gerıldım ıste

Canım günaydın.6 nUMARA kullanıyorum sızdırmıyo:KK43: İshali nasıl oldu?

günaydın kızlar lorem olacak çocuklu insansın arada geçte kalacaksın.havalar ısınsaydı çocuklarda kurtulsaydı popolarında o plastik torbalarla gezmekten hayırlısı az kaldı
yasmin bacakların nasıl oldu

Daha iyiyim canım.Çok kötü ya hava:KK43:

aman ben bakmıyorum artık havaya bekledikçe naza çekti sanki:63:dün öğlen eve giderken güneşliydi hoplaya zıplaya gittim dönüşte kapamıştı nasıl gerildiysem kocayı durduk yere payladım niye bana şaka yaptı diye iyice sapıttım bu hava yüzünden dengesizleştim:97:

günaydın hanımlar,
lorem bende totoşa 5 numara prima kullanıyorum normallerden memnunum...bir iki kere sızdı oda o gün sulu şeyleri çok kaçırmıştı.. acaba senin kuzu meyveyi, meyve suyunu, suyu çokmu tüketiyor..
gece erken uyuduğunda ben yatana kadar duruyoır bez ben yatmadan önce uyuyor dahi olsa değiştiriyorum altını uyanmıyor kaan keremde öyle uyanır gibi oluyor ama kaldığı yerden devam ediyor...

yada istanbulda şansın çok 6 numara bulmada burada göremedim ben istanbulda bile zor denk gelirdi 6 numara...

bu gece bizmkiler 7 de uyudular kaldıramadım 10 gibi bu sefer gece oda oda gezdik yer beğendiremedik uyumak için..:KK43:(
birde sabah et kavgamız oldu..:)) bugün değişik bişeyler yapmaya üşendim aklıma bişeyde gelmeyince kerem bey için sucuk yaptım kaanda peynir yiyor süsledim tabağı koydum ortaya daha ortaya gelince et et ayıy diye kızdı kokusundan hoşlanmıyor ya.. beğenmedi peyniri kadi dedi çikolatanın üzerinde kayu resmi var ondan sürdük ama kerem yerken bebe ett diye uzuklaştırıyor onu kokusundan hoşlanmadı..:)) keremde et istiyor zannnetti çatala batırmış kaana uzuatıyor o bağrıyor ayıyy ettt ayıyy (hayır).. tam bir komediydi valla...

ehe nazlimo senin bu sıpalar çok farklı olacaklar :))birisi kokusuna bakmaz löp löp yer ama çıbık kraker kıvamında birisi totoş ama içi çıbık kraker yemek seçer kokuya dayanamaz falan filan:))ay çok ilginçler yaww yerim ben onları:KK9:

ehe nazlimo senin bu sıpalar çok farklı olacaklar :))birisi kokusuna bakmaz löp löp yer ama çıbık kraker kıvamında birisi totoş ama içi çıbık kraker yemek seçer kokuya dayanamaz falan filan:))ay çok ilginçler yaww yerim ben onları:KK9:

aynen öyle valla kerem bey etcil besleniyor akşam sürekli yemeklerdeki etleri seçer yer.. versem sucuğu çiğ bile yer yanii:KK43:( ama çiroz işde..
totş kaanda et yemezgillerden otculda beslenmez pek çorbalara otu eti katıyorum ancak... onun sevdiği sadece beyaz renkli çorbalar cacık makarna bu üçünden şaşmaz merciğmeğide içiyor arada inat etsede... oda doğuştan anasına çekmiş iri yapılı pamuğum benim... ama birlikte yatınca fosur fosur yumuşacık deyiyor ya yanacıkları bana oh miss gibi yattık ama öncesinde önce kendi yatağında yattık kalktı karanlıkta içeri gitti kanepeyi açtık yok oradada olmadı tekrar yastığını aldı odasına gitti yattı yatağına banada keremin yatağını gösteriyor kerem yatak odasında babasıyola yatıyordu.. yattım artık baktı olmadı yine yastığı kapmış yanıma geldi öyle uyuduk ..:))

sonra kerem anne deyince kalktım yanında ama beni çağıran çocuk bu sefer gelme diyor babayla bu sefer onlar içeri gitti onunda karın ağrısı tıuttu kaka yapmamıştı gündüz azcık içerde oyalandılar kanepeye yatmışlar bende kendi yatağımda yalnız uyudum sabah kadar 2-3 saat:)))

X