2008 Kasım Anneleri

hoşbulduk yasminn
nolsun nazlım fatura kaydediyorum bi ton yığıldılar:)bi taraftan kuzumu düşünüyorum cevap vermeden önce efendim anne diyor ne desem:)çok tatlandı ballandı bu ara bi o kadarda yaramazlaştı herakşam biyere gitmek istiyor yemeğe oturunca unutuyor çaydı şuydu buydu sonra uyuyor:)

kalmamış ziyaretçi yasmin dağılmışlar..:)))

polim kolay gelsin ..
gerçekten büyüdükçe dillndikçe tatlarından yinmiyor bu ballı lokmalar...:))
siznkiler baya bişey diyorduda bizmkiler yeni yeni açılmaya başladı..
pazar gün avmnin orda parkediyor babamız bunlar uıykudan uyandılar anne geldikk kak hadi diyor..:))
dün çamaşır seriyorum kerem tek tek veriyor bu babanın bu annnenin bu menim bu kaan diye sayarak veriyor.. önceden ekleri yoktu anne baba ver al o kadar düzelttiler azbuçuk..

sabahta küçük lokumlardan vardı renkli babamız almış kavanoza koydum bende veriyorum yok ben ben dedi kaan al hadi ama hepsini alma dedim kapağını almış içinden alırken bir bir 10 bildiği rakamları söylüyor güya sayıyor..:))
oy hergün yiyip yiyip bitiremiyorum bu kuzuları tabii cırladığımda çok oluyor..:)))

Anılla geçen gün konuşuyoruz, bişeye olmaz dedim.Çaçmalama anne diyo:) Deli bunlar ya...

ben evime gidip karnımı doyurup geliyim bıktım burda fast food bişeyler yemekten hem accık güneş lenmiş olurum gözüm göynüm açılır bekleyin emi

bizimkide bırt yapınca koşup geliyor anne bıyt yaptım diyo popoyuda havaya kaldırıyor bende kokluyordum.son 2-3 haftadır ben koklayınca ayy innenç diyor:))

noruyonuz bakem gacılar
ıs ıs ıs valla ıcım dısım ıs oldu
tatlı tatlı gezmenın acı acı calısması olurmus
yemegımı pc basında yer oldum

hehe o bizdede var anne bıtt yaptım sonrada kokuya kokunççç deyip kaçıyor...:))anılda gürültücüymüş he..:)))
tvde sevmedikleri bişey olursa değiştireyim diye anne bu kokunçç diyor ikiside ..(korkunç)
öyle polim biriktiriyoruz bir patlama yaşıycaz susturamıycam sonra..:)))

sanada afiyet olsun hadi mamanı ye güneşlen gel...
lorem senin tatil ne zamandı çok yoruldun bu aralar...

yasmınım gectıgımız haftalarda ısı cok astıgımdan dolayı bırıktırmıs oldugum ıslerımı tamamlamaya calısıyorum
gel senınle fıldısı sahıllerıne gıdelım sadece kuzularla

nazlımelek canım bız yuksek ıhtımal hazıran sonu gıdıcez ınsa allah
ama rezerve vs yaptırmadık henuz ısımızı toparlayınca bıletı alıp hemen gıdıcez gıbı gorunuyor

Gidelim yavrum.Bizim gücümüz yetmez oralara ama.Antalya neyimize yetmiyo

güzel yakın sizn tatiller..
biz ağustos sonunda çıkacağız muhtemelen ramazana denk gelicek..çünki kaynımın düğün tarihi 11 eylül.. düğünü yapıp geliriz.. birde bizm evlilikte eylülde 7 eylül orada kutluyacağız mecburen..
artık kuzuları samsunda denize sokarız kimse olmaz sadece biz olursak bende girerim belki..( oda çok zor...((yani akrabalar çoluk çocuk kalabalık gideriz plaja..dayısının yanında felan giremem ben)

Son düzenleme:
senı mı kırıcam hadı antalyaya gıdelım yasmınım

nazlım ramazan ayında hem seyahat hem de kuzularda kayınvalıdede kalmak zor olacak sanırım
bır de dugun arefesı
allah kolaylık versın sımdıden

vardı sanki yasmin nettende bakarsın online satış kısmından.aman burdan al ben geçen yıl ordan alıyım dedim köstüler mendil kadar mayoyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…