2008 Kasım Anneleri

yine 4 -4luk bir topik olmuuşuz maşallah

benim midemin ağrısı çok arttı ya napcam bilemedim ne yesem ne içsem rahatlatır bilmiyorum

eşim yarın için randevü almış ama ben çok korkuyorum..endeskopiden kaça kaça bu günlere geldim

napcam bilmiyorum ya...

onun bi şirketi var haftanın bikaç gününü orda geçiriyor ama fizanda da olsak işte yaptığımız iş aynı ekranın başındayız.ne biliyim benim evde geçirdiğim 20 ay onu alıştırmışım herhalde alışmak çok kötü mucize bekarken kızkardeşleri ev delerdi onlara ütü yaptırmazmış beğenmezmiş şimdi ohh jilet gibi gezer sanki makinadan ütülü çıkıyor

kesinlikle katılıyorum sana lore yetiştirilme tarzı özellikle.erkek çoccuğa sürekli hizmet edersen hizmet ettirmezsen büyüyüncede aynı öyle hizmet bekler.nedense kız çocuklarınada daha baba evinde hizmet ettirmeye çalışırlar erkek kardeşlere hizmet ettirirler.çevre de ayrı dert eğer karısına yardım ediyorsa kılıbık karı kılıklı yakıştırması hhazır bekler.bide huy ve karakter bileşince ortaya çıkıyor tipi tipler

benim kayınvaldede aynı .bütün erkekler evde oturur 66 yaşında kadın kendi gider ekmek almaya çop atmaya bende eşime söylerim annen gidiyo kalk diye kaynanam bana kızar bırak elleme çoçuğa otursun diye.geçe yatarken bakarsın süt getirir oğluna bebk gibi hiç kıyamaz oğluna.

bakla yemeği yapıyorum başka ne yapsam yanına .şu durumumda bunu yapptığıma bile şukredecemde bilmiyorum bakalım.

mucizem geçmiş olsun.. inş. endişelenecek bişey değildir..
daha önce mideden sorunun varmıydı bilmiyorum ama çoğu stresden oluyor takma kafana ..bende gastrit atlattım.. açıkcası şu an ne halde bilmiyorum..(
dediğim gibi inşi endoskopiyi gerektirecek bişey değildir...

bu arada menümüz aynı bende bakla pişireceğim yanına pirinç pilavı düşündüm...yoğurtlu yeriz ..
çocuklarada şimdi sebzeli şehriye çorbası içirdim.. kaan bey yine makarna istedi pişirdim bir iki saat sonrada makarna yerler.. eskisi gibi pilav felan yemiyorlar ..(

bız de makarna ve sınıtzel var sadece
zaten evde bır suru ısım var sonra da kuzumla oynamak ıstıyorum
burnumda tuttu bugun aksam olmak bılmedı cok ozledım yavrumu

selam güzeller nasılsınız herkesler iyi mi bakalım bben bugün de tatilim ama baş ağrısından ölücem sinüzit var 5 gündür ağrıdan mahvoldum neyseki bugün gittim doktora da ilaç aldım geçer artık yavaş yavaş

anneler gününüz tekrar kutlu olsun sıradan geçti bizim için,babamız çalışıyordu biz evdeydik oğluumla izmirden arkadaşım gelecekti gece bizde kaldı o yüzden bir yere çıkamadık
hediyemi de siparişle öncesinden aldırmıştım çünkü rahattım
eşim yine çiçek almış kırmızı güller sağolsun böyle geçti işte

akşam da eşimle oğlumu evde bıraktık arkadaşla dışarı çıktık fenerbahçe maçını izlemeye gittik,iyi oldu stres attım baya :))

bugün de pikniğe götürecektim benim küçük sıpayı öğrencilerimle ama uyanmıyor,uyanmakta istemiyor isyan çıkarıyor neyse bende ufak tefek işlerle uğraşayım bari

Beyazım maşallah diyelim kırmızı güllere:)

Canım bu ankaradaki yürüyüş iptal mi olmuş?

nazlı bende 10 senedir var ama bazen uyuyor uyanıncada çok fena oluyorum.ama busefer hepsinden şiddetli oldu nedense,ilk teshis gastritti sonra endeskopi istedi dr endeskopi işinn içine girince son görüşmemiz oldu dr bu konuda.ama bügün baya kıvrandırdı bulantı cabası yarına almış eşim randevü bakalım iyi olur iniş,

bende baklanın yarrısını yakmışım yanına zoraki bir şehriye pişirdim başkada bişey yok yapamıycam,

Mucizecim bu arada geçmiş olsun.Endoskopi zormuş ama her zaman yaptırılmaz.Bi kere olacak canım. Paket ağda gibi düşün

Canlar ben kaçar.Öptüm, byy..

Beyazım maşallah diyelim kırmızı güllere:)

Canım bu ankaradaki yürüyüş iptal mi olmuş?

bilmiyorum canım cumartesiden beri gitmiyorum yaa dershaneye arkadaşı görmedim dolayısıyla haberim olmadı yarın öğrenirim sanırım sana da bildiririm,yarınddan itibaren burda da yağmur varmış yine yaa perşembeye kadar sinir oldum bugün çok güzeldi yaz gelmişti ama yine bozacak hava durumuna göre
poff pazara kadar güzelleşmezse gelmem de zor olur zaten eymenle o havada hasta oluruz valla
yürüyüşü yarın öğrenir buraya yazarım tatlım
öpüldünüz herkese iyi akşamlar

Günaydın yavrular.Burda güneş açtı, 23 derece sanırım ama gün aşırı yağmurlu olacak diyorlar.Yaz gelmedi gitti.Bi arkadaş dün artık 2 mevsim yaşanacak, yaz ve kış diyodu.TV den duymuş.Yazlar da kısa sürecekmiş((((

günaydın kızlar yaz gelmesin baharada razıyız yasmin ama oda gelmeyecek herhalde 2gündür burasıda fena değil ama ev buzz akşam üşüdük ailecek 10da yattık uyuduk hatta oğlan 9:30 gibi yattı iyi oldu dinlenmişim walla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…