2008 Kasım Anneleri

hangılerı yayınlayacaktım?
oyuncakları dıyorsan eger ınan hıc fırsat bulamadım cok yogun gecıyor zaman
baska seylerde aldım aslında ama serıp foto cekmek cok uzun ıs gelıyor

selam güzeller herkes iyi mi bugün evdeyim sanırım kursa gidemeyeceğim annem rahatsız eve gitti eymen bana kaldı
yatırdım şimdi onu iraz ders çalışacağım

yasminim aradaşı göremedim bugün dolayısıyla öğrenemedim

Beyazım hoşgeldin.Bizede mesaj geldi, cep tel.e ordan gördüm..

Lorem bi ara yeğenlerine de almıştın bişiler ya, onlarla birlikte kuzucuğunun cicilerini dedim:)

o zaman öyledir yasminim

ders çalışayım biraz dedim ama arkadaşları aradı biz geliyoruz sıkıldık diye yok diyemedim yok anam bende şans yok

selam kızlar napıyonuz

ben ölüp ölüp dirildiğim dünden sonra sabah solluğu hastanede aldım,ve yıllardır korktuğum endoskopiyi niyayet yaptırdım,damardan bir diiazem verdiler hiç bişey hatırlamıyorum güzel oldu yani,ayaklarım bir müddet yere değmedi :)) sonuç gastrit çıktı stres yok sigara yok üşütme yok yediğiğne içtiğine dikkat et dedi bide ilaç verdi ogeldik .ama düne göre çok şükür iyiym.

selam kızlar napıyonuz

ben ölüp ölüp dirildiğim dünden sonra sabah solluğu hastanede aldım,ve yıllardır korktuğum endoskopiyi niyayet yaptırdım,damardan bir diiazem verdiler hiç bişey hatırlamıyorum güzel oldu yani,ayaklarım bir müddet yere değmedi :)) sonuç gastrit çıktı stres yok sigara yok üşütme yok yediğiğne içtiğine dikkat et dedi bide ilaç verdi ogeldik .ama düne göre çok şükür iyiym.

geçmiş olsun tombik kız:)hala ağrın varsa bi zeytin çekirdeği yut ebe nineden tavsiye dün aklıma gelmedi kusura bakma

teşekkür ederim polip ben zati zeytinin çekkirdeklerini hiç israf etmeem hep yutarım ama tombikliğim artmasın diye nezamandır zeytin yemiyordum yine yutuyum bari

miğde hassas bi organ dr un elinde görmüştüm parmağını batırsan delersin ama içindeki mide özsuyu kireç çözücü gibi keskin bir sıvıymış döksen betonu deler diyordu işte allahın hikmeti o kadar hassas ama içindeki sıvı ne atsan eritecek keskinlikte az ye stresden uzak dur mucize nasıl yapcam dersen şu an herifi sandığa kitlemekten başa bi çözüm gelmiyo aklıma:))

teşekkür ederim yasmincim.

yasmin mesala neyapıyım kuzum bi örnek virsene kıı:))

kız polip simdilik kocamı değilde annemi sandığa kitlesem .akşamdan beri beni deli etti sen benim sözüm tutmuyon sunu yemiyon bunu yutmuyon diye.kocamda valla şaşırdı annesi kışın mide kanserinden ameliyat olduda baya korktu bendende bişey çıkacak diye,

çok tatlı konuşuyo kadın ya yiyin kuzum yiyin.benim gusuruma bakmayın,değmi kızım değmi:))))

yasmınım hatırladım canım tamam cekmeye calısayım

cılegım hosgeldım canım
cok yogunsun sen de sanırım

mucıze gecmıs olsun canım
annemde var aynı sorun
doktor sana zaten bır perhız lıstesı vermıstır uzak durman gereken
allah sıfa versın canım

ebe nıne hanım de bakayım bahar yorgunlugumu alacak bır formul de bana

teşekkür ederim yasmincim.

yasmin mesala neyapıyım kuzum bi örnek virsene kıı:))

kız polip simdilik kocamı değilde annemi sandığa kitlesem .akşamdan beri beni deli etti sen benim sözüm tutmuyon sunu yemiyon bunu yutmuyon diye.kocamda valla şaşırdı annesi kışın mide kanserinden ameliyat olduda baya korktu bendende bişey çıkacak diye,

çok tatlı konuşuyo kadın ya yiyin kuzum yiyin.benim gusuruma bakmayın,değmi kızım değmi:))))

Eşine bu konudan bahsetsen yeter:)))))

X