2008 Kasım Anneleri

shaggy alabileceğim en iyi halıydı memnunum ama ters çevirip silkelemezsem arasındaki döküntüler çıkmıyor.ama 1yıl süpürme hep temiz görünüyor

selamlar,
bugün leyla gibiyim.. çok uykum var.......kerem kuzu uyurken azcık şekerlemede yaptım ama yetmedi...
sabah çok erekn 6,30da kalktık ...
akşam misafirlermizim çocuğuda eylül 2008 doğumlu.. çoğu şeyleri aynı çıktı iyi dedim rahatladım..
ha birde kuzuların odasında 3 minik kavga gürültü olmadan çok güzel oynadılar şaşırdık..bizde içerde güzel sohbet ettik...
onların kuzu kaak yapıp uykusu gelince erken kalktılar ortalığı toplayıp kuzuları uyuttum kocide uyumuş o ara onları yatırınca bir duş alıp rahat uydum ama sabah erekn kalkınca doyamadım uykuya....

sabah erken yediler akşamdan kalnlardan bende uyukladım biraz daha yeni çayımı içtim...
ama az sonra gezmeye gideceğiz kerem bey uyuyor kalkınca giyinip çıkıcaz komşuya...

yasmin işleri kolaylamışın maşallah.. mutfağa kullanışlı bişeyler al çok kirleniyor yeni halılar güzel ama bak kullanışlıda değilmiş sanırım...

ıcırım sizede geçmiş olsun çabuk atlatır inş. kuzun...

eee neredesınız daa
herkesın ıslerı yogun anlasılan

ben de bugun erken cıkıp gezmeye gıdecegım
bu kez aılecek gıdıcez kocı ve kuzumla
bır arkadasımızın bebesı oldu hos 3 aylık olacak neredeyse yaa
bız ancak gıdıcez gormeye
pek bır heyecan yaptım nedense
ozlemısım zaar arkadasımı

tatlı ıstıyor canım
gelınce kolayından ne yapsam sutlu bır tatlı dıye de hayal kuruyorum

Az önce cevizli baklava yedim:)

afıyet olsun canımmm

ben de bır sutlac yedım ama kesmedı
zaten aksama mısafırlıkte de yerım dıye avutuyorum kendımı
erken cıkıcam bugun

günaydın günaydııınnn,

yasmin senin anılda betül gibi uyku düzenini iyice sasırdı galiba:)) oturtu mu sseni sabaha kadar.

bizde dün 1 buğun 2 iyiydik 3 olamadan hop yine burun geniz tıkanmış öksürük başladı.daha eski hastalığının tozu gitmeden yenisi geliyor of off .
dünde anneannesine gitmiştik yiğenimle azdılar düştü suratını yere geldi halı burnunun üstünü sürtü kıpkırmızı oldu fena gözüküyor kremde sürdürmek istemiyor sabah hadi palyonco olalm sürelim dedim kendime de sürdüm ben palyoncadan korkuyorum dedi e ozaman silelim bari dedik sildik( okula giderken tembin ediyorum kızım sakın öğretmenini üzme arkadaşlarınla kavga etme diye ağzını doldura doldura tamam palyoncoo diyor bana.alem çoçuk yaa

yorgunum uykusuzum evi b.k götürüyor oooof off dün yin kaynanadaydık aşırı dozadan ölecem heralde hoş bu sefer sesi çıkmadı ama misafir kadınların genel muhabbeti sıkmaya yetti beni mümkünse 1yıl aile efradıyla görüşmek istemiyorum.

Bende akşam Anıla kızdım ya.Babasının da bir arkadaşı geldi şehir dışından, görüşmek istedi.O gidince başbaşa ve işlerle kaldık.Fırçayı almış banyodaki, salona getirmiş temizliyorum diyo.Zar zor ikna ettim götürdü, bu seferde mandalları saçmış ortalığa.Bu arada ben yemek yapıyorum.Köfte seviyo, pilav ve barbunta yaptım o kudururken.Onları beraber topladık, yüne fırçayı alıp balkona götürmüş, sağa sola pat pat vuruyo.Yapma etme desem kızıyo, hatta gerizekalı demeyi öğrenmiş, gerizekalı dedi Kızdım tabi..Tüm akşamım yapma etmelerle geçti.10 da yattı neyseki.Babasıda 11,30 da gelince iyice sinirlendim.Buluşacam dedi tamam ama mokunu çıkarmamak lazım.Birkaç gündür ağrılıydım.Ne geniş adam yaaa..

polim günlere gitmedin sıyırdın ama yinede kadınlara yakalandın heee..:))))
ne diyelim bu son olur inş...:)))

bizdede kerem uyumak bilmedi dün komşuda çok koşturdu oynadı hatta yine oğlum buldu birini kendine daha doğrusu bu sefer kızımız benim oğlanı buldu elinden tutmuş hadi gidelim diyor içeri oynama aralarında fark yoktu aynı yaştalardı sanırım...eve gelince ikiside yorgun düşüp uyudular kaan güzel vaktinde uyudu gece kerem 1 saati geçkin salladım yok en sonunda kociye dedim al götür ben sütleri hazırlayım dişimi fırçalım gelim.. bir gittim koci uyumuş bu kıvranıyor gülüyor yatktada salladım yok attım ortaya iki ağzım yüzmle oynadıu iki kalktı oturdu güldü kendi kendine oralı olmayınca ben sonra bayılıp gitti..:))) 2 yi geçiyordu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…