2008 Kasım Anneleri

sabah bi çıkın evden ben bidaha yatıyım dedim
hatiçe göşlerini kapama hımmm uyuma uyuma dedim diyor eşşek sıpası parmağını gözüme gözüme sallayarak:KK43:
bi hafta sonu şutlayayyım anneannesine iyi bir uyuyayım bozdum niyetimi.büyüdükçe zorlaşıyor herşey

off yaa kırkyılda bir erkenden girdiydim şuraya tam 2 satır yazdım kapı çaldı baktım benimki elinde simitle gelmmiş betülü bıraktıktan sonra vazgeçmiş işe gitmekkten kahvaltı yapıp öyle gitmek istemiş neyse kahvaltı hazırla et yaptı kahvaltısını şimdi gitti.saat 11buçuk oldu işlerim falan hep kaldı.neyse birlikte kahvaltı etmiş olduk.

ayy yasmin betülün de tutar bazen öyle inadı .dün de annemlerde yiğenimle bbir olup kafamı kazana çevirdiler.banyoya girmişler yiğenimm ellerini yıkıyormuş betül uzanamıyor diye sen tasla suyu koymuş önüne tepeden tırnağa sırılsıklam olmuş bi de banyodan çıkardık diye ağlamaktan helak oldu.yazık babamla annem biz gidince bir ohhhhhhhhh çekmişlerdir hherhalde.

hayırdır polip niye bu kadar sık ziyaret ediyonuz ?

nazlı oh gezmelere gitmişsiniz açılım yapmışsınız ne güzel.

polip sen böyle değildim kırgır şamata enerji dolu bi hatundun kııı seni bu aralar pek bi bunalım görüyorum kıı

yarın hıdırellezmi? bir dilek tutalım bari akşamdan...balkona yapayım resimlerden dilek öle yapıyoırlarmış ev araba bebek ne ararsan işde...:)))

gunaydın canlarımm
tesekkur ederım kızlar bugun daha ıyı eylul hanım ılacların baya bı etkısı olmus uykusu duzene gırdı ıstahımız halen yok
dun benım koca yontuluyor herhade yada benım aklıma baska bısılerde gelmıyor degıl ama bana anneler gunu hedıyesı almıslar kızımla pantalon ve bluzz bende cok sasırdımmmmmmm :KK53: emınmkı sızde cok sasırmıssınızdıırr
kızlar ce dıyıp cıkıcam ıslerım cogaldı yapmam gereken bır suru evrak dokuman cart curt var
yasmınım kolay gelsın uc boyutlu sarayın cok guzel cıceklı halıları var ben cok begenmıstım tavsıye ederım kullanısını bılmıyorum ama
ben cıkıyorum kacırdıgım okuyamadıgım seyler olabılır kusura bakmayın hepınızı opuyorummmm

hediyelerini güle güle kullan ıcır.

polip sabrın sonu selamettir diyip bekliyoruz.beklentimi kaldırdım ben yoksa hergün güneş arar oldum kalkınca şimdi kendimi ılık ama karanlık olacak diye hazırlıyorum geceden.bir umut haziran sonra ramazan derken yaz bitti zaten.boşveeeeeeeeer günü kurtaralım bari bi şekilde.doğadanın tarcın karanfil çayı var iç aceip rahatlıycan bana iyi geliyor özellikle yatmadan önce kafan dinlenir .

1 haftadır gene mide ağrılarım depreşti .endeeskopi ve bişey çıkack korkusuyla dr gitmeye korkuyorum.senelerdir endeskopiden kaçıyorum bakalım nezamana kadar:KK43:((

içiyim mucizem deniyim yoksa içkiye başlıycam:)
bizim okulun yarın pikniği varmış hiç iç.imden gelmiyo ama gitsem iyi olacak oğlum sevinir

iç bidene karanfilin sakinleştirici etkisi iyi geliyor.

bencede git bazen içimizden gelmeden yaptıığımız şeyler bi bakmişız bi rahatlatıyor .tebdili mekanda ferahlık vardır derler ya sende ev kaynana masa başı üçgeninden kurtulmuş olursun.valla istemeye istemeye gittim yalavoya adama binbir sinir yaptım anasına gidiyoruz diye ama güzel geçti gezdik tozduk bursaya falan gittik koloniler halindee gezsekte iyi geldi nedense .

kızlar dışarda halletmem gereken işlerim var.ben dönene kadar siz çil yavrusu gibi dağılmış olursunuz .şimdiden size iyi günler ve iyi akşamlar diliyorum.byyy

ıcırım hediyelerini güle güle kullan...
polim bir dene bakalım işe yarıyorsa bende alayım..:))çünki bende çoğunlukla sinir harbindeyim...:KK53:
mucize kadınnnn sanada eyi günler...:21:

tesekkurler yawrularımm daha ıılerıde sızlere olsunn
en sonunda işlerimi kolayladım sadece muhasebe işlerim kaldıı
artık cıkayımm ıı aksamlarrr

selam güzellerim işten çıktım geldim eve,bir duşa giricem gidip oğlumu alıcam o arada bi selam çakayım dedim

ay belki haftaya pazar Ankara'ya gidecek gibiyim yasminimle de konuştum bugün heycanlandım inşallah giderim,eymeni de götüreceğim ama yoldan tırsıyorum açıkçası babasız otobüste ikimiz nasıl olacak bilmiyorum,gerçi otobüste birkaç arkadaş olabilir,bana iki kişilik yer verecekler onu da ayarladım ama sıkılır eziyet ederse mıçtım :18:

gunaydın htun kısıler
artık sakın rutın yasantıma donmek ıstıyorum
hep degısıklık ısterız ama bu degısıklıklerde sıkabılıyor benım gıbı nankor ınsanoglunu

her sabah cee deyıp kayboluyorum cunku ozel ıslerım var halletmem gereken
ısyerındekı ıslerı yoluna koyup buradan da kayboluyorum
onun ıcın bu uzaklıgım

ayrıca da cok yorgunum nedense
uyumak ıstıyorum

Günaydın kızlar.Gece 1 de yattım.Anılın 7,30 da uyuyacağı tuttu.8,20 gibi uyandırdım.Yatışımız 12,10 u buldu. Sonrada ileriyi geriyi topla,kocaylan ilgilen 1 i bulduk.Uykusuzum:KK43:

Beyazım beklerim canım.Eymensiz gelme ama.Mutlaka olsun.Sakin bebe seninki, bişi olmaz.

Mucize bende alışmışım ziyaretçilere, bırakamıyoruz karşılıklı birbirimizi:)

Icırım senin kazma yağmur yağınca yumuşamış biraz, güle güle kullan sürpriz hediyelerini:)

günaydın günaydın.
üşüyorum donuyorum.sanki sonbahardayız

lore senin işler baya uzun sürdü kıı.bi otur artık .

yasmin bitmedi daha evde işlerin hala topluyon galiba.ama mis gibi olmuştur heryer.

kızım dün okulda bi başlamış kusmaya belirli aralıklarla çıkarıyor .halılar falan kalmadı topladım yıkamaya gönderecem bu gün hepsini.güya betülü çişe alıştırıp öyle yıkattıracaktım.neyse kızım iyi olsunda önemli değil artık.

ne yedirsem acaba betüle midesini bulandırmıycak:KK43:(

X