2008 Kasım Anneleri

sağolun canlarım hoşbuldum valla iyi oldu hepimize

gülize de hepinizden selam söyledim,o da sizlere selam söyledi,iş yeri değişiklikleri falan olmuş onun o yüzden girememiş şimdi de iş yerinden girilemiyormuş KK'ya

valla engellemiyorum özel bişey yapmıyorum ama sorunca söylüyorum hepsini yapacak bişey yok
eymende sayarken hep doğru saymıyor canım bazen doğru bazen 1-2-3-4 10-7 falan hatlar karışıyor :KK9:ama bazen aynen gidiyor

bende işlerim biraz hafiflese daha sık gelicemde işte sınava kadar böyle olacak sanırım

bızde gece yatmadan once ıctıgımız sutte yarıs yapıyoruz ben 1-2-3 dıye sayıyorum ıkımızde ıcmeye baslıoyoruz 1-3-5-6-7-9 dıyor ıcıyor onada guluyor bıde otüç var 11833 yanıı
daha sık gel melegım buralar cok sessııız

aa ben gelsem var ya canlandırırım burayı ah ah ama işte olmuyor bir türlü ay hiç bişeye yetişemiyorum bazen sinir oluyorum,sevişecek zaman bile bulamıyorum canım stemiyor gece yorgunlukta düşünün yani beni kadın nazara geldi zaar :KK60:

bu arada tv ilk defa ban kaldı gündüz..
kerem bey uyudu salıncağında..
kaan bey ise oynuyor kendi halinde..
bende karıştırırken derya baykalı buldum eski kanalından beri izlemiyordum...
bugün kocilerin giymediği tişörtlerden bayan tişörtü yapacaklar ..
bakalım benim kocininde var bir iki renkli daha ilk günki gibi duran eyi bişey olursa bir deneyim diyorum..cansıkıntısı işde vaktimide tişörtüde değerlendirmiş olurum...

senın gıbı bır ask kadını bıle yorulup ıstemıyor ya ben kendımı asagıya atıyım ozamannn:KK52:

valla istemiyor ıcırım düşün yani gündüzleri yada akşamları aralarda kaçak göçek görürsek birbirimizi bişeyler yapıyoruz yoksa gece eymen yattıktan sonra dünyayı görecek halim kalmıyor işte nadiren dinç oluyorum bazı geceler ancak o :KK50:

meleğim sen o 3 günlük taili süper değerlendirmişindir canım:KK74::94:

valla muğladan dönüşümüz çok geçti zaten hepimiz kendimizi yatağa attığımızı hatırlıyoruz,ondan sonraki geceyi evet güzel geçirdik:92::KK74: o kadar işte 3 gecede 1 yani :KK59: formdan düştüm formdan acil kendime gelmeliyim şu sınav bir bitsin sahalara geri döneceğ inşallah olmaz bu iş böyle

bu arada tv ilk defa ban kaldı gündüz..
kerem bey uyudu salıncağında..
kaan bey ise oynuyor kendi halinde..
bende karıştırırken derya baykalı buldum eski kanalından beri izlemiyordum...
bugün kocilerin giymediği tişörtlerden bayan tişörtü yapacaklar ..
bakalım benim kocininde var bir iki renkli daha ilk günki gibi duran eyi bişey olursa bir deneyim diyorum..cansıkıntısı işde vaktimide tişörtüde değerlendirmiş olurum...

aa yap bakalı nasıl olacak güzel olursa bende anneme anlatayım oda bana yapsın :KK52:

ben kaçar kuzular sizinle sohbet güzeldi hakkaten pek bi sessiz kalmış buralar olaz böyle yav:95:

selam millett gelemiyorum eskisi gibi..cünkü tatilimize az kaldi ve Bizim bir tane bile yazligimiz yok :KK43:

iki gündür sabahtan cikiyoruz disariya,neyseki üzmüyor pasam beni..habire ona bisiler aliyoruz,

tisört,sort,sapka,vs vs vs..off fenalik gelsede daha tam bitiremedim,kaldiki kendime bitane bile

bisi alamadim cünkü pasa ben deneme kabinie girdigim an basiyor cigligi,neyse artik kendim icin

yalniz cikicam.

iste bu kadar yemegimi yapimdeee kocikten aksam bizi biyere götürmesini istiycem:)) yüzüm olsun.

Günaydın ziyaretçiler, kimse girmeden bi bakam mı dediniz:))

Günaydın bizim ahali..Dün banyo dolabını halledemedim yine.Cumartesi gidicem bakıcam inşallah.Cumartesi temizlik hariç bitecek herşey sanırım.Temizliğe de canım annem yardım edecek.Koca bende yaparım dedi.Anıl bile özlemiş evi, babasını:KK43: Sabah anne babam nerde dedi.Evimizde oğlum dedim.Ne oldu özledin mi yoksa dedim.Çoooook diyo:KK43:

Günaydın yasom :)
sabah sabah güldürden gene beni :KK1:
elim taa Ankara'ya uzanmıyorki şöyle bir geleyim,seni ve diğer Angaralılarımı göreyim,senin evi temizleyelim e tabi bir de Atamı ziyaret edeyim :KK31: olmuyor işte olmuyor,napiim :KK59:

Günaydın yasom :)
sabah sabah güldürden gene beni :KK1:
elim taa Ankara'ya uzanmıyorki şöyle bir geleyim,seni ve diğer Angaralılarımı göreyim,senin evi temizleyelim e tabi bir de Atamı ziyaret edeyim :KK31: olmuyor işte olmuyor,napiim :KK59:

Söylemen yeterli be Saphişim.Bigün olur gelirsin.Beklerim ama yavrusuz olmaz.Kısçen ve eşinle:KK1:

X