2008 Kasım Anneleri

benımde vardı kucuk teybım mutfakta dururdu genellıkle ne guzeldı beaa wolkmanım vardı sarjlı pıl almıstım lısedeyken dınlerdımm off beeaa efkarlandım sımdııı

ohh neguzel yasemınım ustaların elıne saglıkk hemencecık yapıvermısler
bende dusunuyom valla yawrumu annemı kardeslerımı kayserıyı ıyı efkarlandım

benim kocinin lisede bi doğumgününden videoları var kızlarda saçlar kabarıkki ne kabarık,paça dar üst bol buz mavisi kotlar yüksek bel,kelebekli tokalar,bol kilim desenli kazaklar,genelde beyaz bot çorapları elva yaaat yaat ve vilivııl vilivıl diyen arabic müzikler eşliğinde kıvırıyorlar çok tatlılar yaaa:))

benim kocinin lisede bi doğumgününden videoları var kızlarda saçlar kabarıkki ne kabarık,paça dar üst bol buz mavisi kotlar yüksek bel,kelebekli tokalar,bol kilim desenli kazaklar,genelde beyaz bot çorapları elva yaaat yaat ve vilivııl vilivıl diyen arabic müzikler eşliğinde kıvırıyorlar çok tatlılar yaaa:))

Ne vardı o zamanlar, lambada vardı.Komşumuzun oğlu ilk sevgilimdi.Fatih Kısaparmaktan kilim türküsünü çalardı akşama kadar, müzik seti balkonda:) Teklifinide kasetin içinde bir mektupla yapmıştı.Birde parfüm göndermiş yengesinden "Bellisima" :KK23:

ay çok şükür ya kuzum bugün gözünü açtı kendi oynuyor dolanıyor..
az önce çorbalarınıda içirdim çok rahatladım yani...akşamada kaan beyden makarna isteği geldi çekmeceleri karıştırırken görmüş...nohutun yanına az pilav azda makarna yapıyım artık...
yasminim ustalar hızlı çıktı asonun ustalarındanmı...
aman bazı şeyler çok kafa yormaya gelmez oluruna bırakıcan...
lisede benimde kakülüm vardı ekndim keserdim hatta b irde kabartırdık onu krapemi diyorlar şimdi öyle müdür yardımcısı na yakalandınmı önce wcde saçını düzeltir ondan sonra içeri girebilirdin...

Ne vardı o zamanlar, lambada vardı.Komşumuzun oğlu ilk sevgilimdi.Fatih Kısaparmaktan kilim türküsünü çalardı akşama kadar, müzik seti balkonda:) Teklifinide kasetin içinde bir mektupla yapmıştı.Birde parfüm göndermiş yengesinden "Bellisima" :KK23:

bellisima hımm kokusu geldi burnuma vivacapio vardı bide onu severdim bende
ne orjinaldi herşey şunu hatırlıyomusunuz

$cikmateklifi.jpg

ay hiç güleceğim yoktu hahaha:KK9:

maytabım hayrolsun.
anam ne havalar düzeldi...
ne kuzuların hastalığı bitiyor..
senin birde ekstra evrak işlerin vardı heralde hepsi birden daralttı seni...

çok şükür biz çıkıyoruz yavaş yavaş o bunalımdan...

abim aradı gene kötü laflar geçti aramızda.onun sevgisiz sözlerine karşılık ağzımdan öyle şeyler çıkıyorki ben bile şaşırıyorum kendime onunla yarış ediyoruz resmen ona sıkıldım

anladım canım kardesının tercıhı senı yanlız bırakması sen ıstemezdın boyle olmasını dıgerı de hıc gelmesın senın duzenını altust eder artıkk

maytabım yine seni kızdırmışlar bugün...kısa zamanda kurtulursun inş. bu işlerden...

neyse kızlar ben çıkıyorum koci erken gelicek gece görevi var hemen yemeklere girişmem lazım yarın görüşürüz iyi akşamlar herkese...

gunaydın mıllett

ben geldım dun cok yogundum
ogleden sonra cıktım
hep dısarıdaydık alısverısın son demlerını tamamlamak ıcın
yegenlerıme ve kuzuma oyuncaklar aldım
benım oglum cok sevındı emınım yegenlerımde bayılacaktır.
halaları yesın onları cok ozledımmm

efendım dun ogluma bır tane asker bebek aldım
totosunu sallayarak yaylalar yaylalar dıye sarkı soyluyor
arac fılomuza buyuk bır motosıklet ekledık
hınnn hınnn dıye gıdıs sesınden bunalsak ta o cok mutluydu
yegenlerıme aldıklarımı gostermedım zıraaa akıbetlerı cok hayırlı olmayabılırdı
ama kuzum kendı oyuncaklarını gece bıle basucundakı komodınıne koyarak yattı
annem bunlar benım sabah oynarım dıyerek
sonracıma kuafore gıttım
sonracıma anneme yemege gıttım
pek bır aktıfdım dun yıne
bugun de erken cıkmaya calısıcam