2008 Kasım Anneleri

günaydınnn,
lorem yasmin safiş ve gelecek kasım anaları ıcır poli maytapla dincer hanımda gelirmiki herkese günaydınnnnn........:))
bugüne güzel başladık biz...:21:
lorem 2 gün öncesine kadar bende hep tek gözüm açık dolanıyordum resmen kuzunun hastalığından dolayı atlattı sayılır ama bugün sanki hapşırmaya başladı inş. giripde olmaz..
sende yorgunluktan uykunu alamadın heralde yine alışveriş yaptıysan abinlede görüşecektin sanırım yordu seni tabii..
yasmin inş.istediğin gibi bir dolap bulursun.. demek anıl paşa özlemiş evini özlemezmi babasını oyuncaklarını yatağını evlerinde daha rahat kuduruyor bu kuzular..:)))

ankaraya çok geldimde hiç kısmet olmamıştı anıtkabir çocuklar olmadan önceki sene geldiğimde gittim ne bileyim rahatladım onuda gördüm ya..:))) sanki ölmeden önce yapılacaklar listesinde var olanlardan bir gibiydi anıtkabiri görmek..En Büyük TÜRKİYE

günaydınn tombalaklarrr yasmin nasıl bi dolap arıyosun sen anlat bakıyıim:))
çilek kadın alışverişe vermiş kendini aman iyi olunda varsın bizi ihmal edin:)
nazlimo ohh ne güzel dinlen iyice hakkettin
passinede dil çıkardımmı bitti:63:

gunaydın kızlar

benım bugun keyfım yok kız sabaha kadar mız mız dondu durdu hafıf atesı var oksuruyor sabahta benle bırlıkte uyandı pesımde gıtme ıcır yatak uyuyak dıyıp durdu gıderkende agladı

ıse aglak aglak geldım

ıCIRIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN..Mevsim geçişidir dicem, bi türlü geçemedi:KK43:

Polipe hatun beğendim model ama boyut tutmadı canım ya..Cumartesi bakacam başka yerlere:KK43:

cıleko gule gule gıt canım tatılıne darısı butun ısteyenleree
sapıs gel canım banada beklerım duru kızımla esınle bırlıkte ne guzel olur hep bırlıkte anıtkabıre gıderızEn Büyük TÜRKİYE
yasmınım ıkea acılsaydı ordan da bakardınn ıstanbul yolunda bıkac magaza acıldı aklında bulunsun cumartesı gelısen bu taraflara perde ıcın bakabılırsın

cıleko gule gule gıt canım tatılıne darısı butun ısteyenleree
sapıs gel canım banada beklerım duru kızımla esınle bırlıkte ne guzel olur hep bırlıkte anıtkabıre gıderızEn Büyük TÜRKİYE
yasmınım ıkea acılsaydı ordan da bakardınn ıstanbul yolunda bıkac magaza acıldı aklında bulunsun cumartesı gelısen bu taraflara perde ıcın bakabılırsın

Cmartesi bakacaz oraya canım.Rüzgarlıda bulamazsam bakarım:KK43:

çilekoyu unutmuşum tatil heyecanı sarmış alışveriş turlarındaymış.. kolay gelsin çilekoo..

ıcırım çoook geçmiş olsun kuzuna.. inş. ilerlemeden çabuk atlatır .. yavrum zayıf düşüyorlar hstalıkta...

yasminim inş. ya ben ilerde çocuklarımıda götürmek isterim atalarına...şimdi çocuklarla hep kısa süreli geldik ankaraya benimkinin izni olmayınca bir ateş alıp geliyoz ankaradan inş. bir gün angaralı arkidişlerimlede görüşmek isterim...koskoca istanbhulda kısmet olmadı arkidişleri görmek...
bu açıdan tek kuzulu olanlar şanslı rahat dışarı çıkıp gezebiliyorlar..
neyse ben seve seve 4-5 yılımı evde kuzularıma adamış durumdayım okul vakti geldimi kimse beni tutamaz..:)):KK55:

selam güzeller öğle arasındayım evdeyim üstümü çıkardım hemen pc ye oturdum,oğluşum olmadığından rahat rahat bakabiliyorum
onsz evinde tadı yok beee,allah yokluklarını göstermesin

birazdan yemek yiyip çıkıcam yine,tabi önce giyinmeliyim böyle cıbıldak geziyom evde hasta olucam yine

herkes iyidir inşallah

beyazım meleğim gelmiş gitmiş yine.. bu arada fazla gezinme öle kızım üşütürsün bir tarflarını..

çilekoo hoşgeldin nasılsın bugün evdesin heralde.. ne yaptın dün akşam kociki kandırıp gittinmi alışverişe...

selam güzel anneler

napıyorsunuz bakem .biz idare ediyoruz sabah kahvaltıda misafirim vardı yeni gitti.betülde sabaha kadar uyumadı mız mız ağladı durdu gece uykusuzluğu kahvaltı telaşı zor bir sabahtı.

şimdi de evi süpürcem yeniden.yemek yapıcam ,pağaca mayalıycam .komşuma yardıma gidecem.cam cem bir sürü işim var işte bi bakıyım sizlere de dedim bacılar

bizzimki evden başka bir yerde kakasını yapmak istemiyor dün tüm gün okuldaydı tutmuş akşamda yapamadı gece onun sıkıntısını çekti sanırım tam anlamadım ama...bu havaların yüzündende burnu gündüz çeşme ggecede tıkanıyor çooçuk nefes alamıyor oda etkili olunca gece bir felaketti.biz normal kış modunda yakıyoruz kombiyi yoksa donuyoruz bakalım nezaman ısınacağız

X