2008 Kasım Anneleri

bir ara kk ya girilmedi hata verdi hep bende kerem kzumu uyuttum canım iştahı yok ateşi var aman evde bizi buldu hastalık iyimi ya..:KK43:((

kaanda suyla oynuyor tasda su istedi mızıldayarak.. verdim küçük arabalarını yıkıyor...

polim ne ettin aman diyim 6 taneye bakabilmek için ahtapot gibi kolların olması lazım oda zor ama zenginsen ikişer ikişer bir bakıcıya emanet edilebilirdi..:))))))

meleğim hoşgelmişen sağol dün biraz öyle eserikliydim şimdi daha iyi alışıyor insan zaten...
iyi seninde 3 gün tatilin varmış.. kocinede 23 nisan hediyesi alıcan zaar ayakkabıyı güle güle giysin şimdiiden..:)))

acıktım gideyim bir çorba koyup kendimede mısır gevreği alayım ..:KK43:( bu ara çok kaçtı azcık frenleyim kendimi..

ooooo beyazmelek hanım gelmısler
kuzum gel garı de toplasalım kk da da

nazlımo gecmıs olsun canım
hepsıne bırden dıyeyım hepsı bırden gecmıs olsun

mucıze hanım cıkolatalar neden cope gıttı acaba
sevmıyormu hanımefendı cıkoyu

yasmınım ses ver azıcık

beyazmelek hoşgeldin

nazlı bende acıktım ne yiyeceğimi bilemedim kuru üzüm atıştırdım:KK43:(

lore aslında çikolata yiyor ama çok duşkun değil niye çöpe attı anlamadım

sağolun güzellerim hoşbuldum valla özlüyorum bende buradaki muhabbeti ama işte malum bakalım sabır sınavdan sonra rahatlarım belki biraz
o dediğiniz ütülerden bende de var,geçenlerde ütümü değiştirdim yeni bir ütü aldım hala denemek nasip olmadı eşim diyorki insan heves eder dener bari diyorum hevesim var ama gücüm yok
bugünkü çamaşırlarımda yıkansın kurusn bitsin hepsini aradan çıkarayım artık inşallah

heryeimde sivilceler pörtledi hani hep vardı ama böyle hepsi bir anda olmazdı bir dudağım uçukladı dayanamadım doktora gittim sen naptın dedi bana bağışıklık sistemin çok zayıflamış o yüzden böyle hepsi aynı anda çıkıyor dedi yorulyormusn dedi yoook canııım dedim ne yorulması akşama kadar yatıyorum halbki :KK9:

evet bugün pek bi sessiz sakin ben geldim diyr kaçtı mı herkes :)

bende kaçıyorum kursum başlayacak birazdan evimin işlerini bitirdim şükür ikinci posta çamaşırımı da koydum ben gelene kadar yıkansın

kendinize iyi bakın kuzular hiç bişey için üzmeyin tatlı canınızı ve sevildiğinizi unutmayın mucuks

beyazım meleğim güle güle iyi kurslar...
bende bol tavuk sulu şehriye yaptım çabucak ama suyunun çoğu tavuk suyuydu nanede attım 5-6 kaşık içti şükür.. yeme diye çırpınıyordu ateşi var halla şurubunu vericem şimdi..
kaan bey içmedi oda iki küçük dürüm peynir yedi sabah yemez böyle ben azcık kalmış tabakta onu koydum ekmeğin arasına tabağını yıkayım diye kıymetlendi neyseki güzel ce yedi...
akşam kociye yemek yapılacak iki gündür en kolay şeyleri yapıp koyuyorum önüne...
dolma biberim var o dolacak kerem bey kucağımdan pek inmiyor şimdi azcık oturttum sandalyesine kaanla kouşuyorlar daha doğrusu kızıyor kaana çok konuşuyon gbilerinden..:)))
benimde az ütüm var ama artık kocinin kıyafetlerinde ütü derdim kalmadı motorcu kıyafetlerine geçince yıka ver böyle daha iyi...
mucizem sana kolay gelsin...
üst komşum çaya çağırdı ama kuzm hasta gitmedim evimde daha rahat huzurlum...
çarşambada netden istanbuldaki doğum yapan arkadaşa çiçek yolladım bugün verilmek üzere önce çiçekiden mesaj gelid iletildi diye sonra arkadaşım aradı çok sevinmiş bende mutlu oldum ilk defa bişey yaptım netden...

Son düzenleme:
iyi olmuş nazlimo kadınlar sever çiçek almayı hele kapıda posta yoluyla alınınca daha tatlı oluyor kocikomda bana 6 yıl önce telefon almış kargoyla gelmişti hala kullanırım:)at şu antikayı diyolar ama ne biliyim kıymetlidir benim için

gunayınnnnnlarrrrr

herkese kolay bır hafta dılıyorum

yasmınım kolay gelsın canım
hıc dusunme kendını strese sokma

bız dolu dolu bır hafta sonu gecırdık
cumartesı gunu 23 nısan senlıklerıne katıldık
cok eglencelıydı
bende bayram yaptım
cocuk trenıne bıle bındım
maksat oglumu yalnız bındırmemektı tabıı :KK33:
aksama kadar o kadar yorulmusuz kı eve zor attık kendımızı

dun ıse oglen uykumuzu da uyduktan sonra cıktık dısarı
yemek yemeye
pek bır tembelım ben hazırlamayınca yemek hadı dedık dısarı cıkalım
alısverısımızı de yapıp geldık
ama hala agzımız kulaklarımızda

günaydın

yyasmin kolay gelsin

lore ohh negüzel eğlemişsin.nereye gittiniz 23 nisana

bizim babamız 23 nisan dolayısıyla öğlene kadar çalıştı.cuma akşamıda çok geç geldi.bizde gergin bir haftasonu geçirdik.öğlenden ssonra neomarine çocukları dolaştırmaya çıktık kardeşim gelinimiz yiğenim falan oyuncaklara falan bindiler.bende senini gibi betülle trene bindim ama belim kırıldı zannettim .betülde korktu ağladı ilk defa çok kötüydü.iyikide yalnız bindirmemişim.betül normalde yalnız biner hiç korkmaz ama oradaki gerçekten kötüydü,

bu gün bir davetimiz var ama gidip gitmemek konusunda kararsızım uzak geliyor taa karşıda.annem giderse giderim diyorum bakalım

Anılı babannesi cumartesi günü Anıtkabire götrüdü.Nasıl sevindi.Anne ben asker olacam arabalarım olacak diyo.Siyah arabası olacakmış.Müzeyi gezmiş, Atatürk'ün arabalarına hayran kalmış:)

günaydın hanımlar,
yasmin inşaat başlamış kolay gelsin çabucak biter güzel olur inşallah...
lorem ohhh sefan olsun 23 nisanı güz<el kutlamışınız...
mucizem sizde gezmişiniz ne güzel bir evde kapalı biz kaldık sanırım..
polim sana merhaba seninde kuıtlu olsun 23 nisan bayramın..:))))

bizimde babamız bayram nedeniyle cumartesi öğlee kadar çalıştı sonra evdeydi ama perşembeden beri kerem bey hasta ateşli ve geçiremedik bir türlü ve çok mızmız iyice nazlandı kucaktan ayaktan enmiyor gece bile... 3 geceyi kabus gibi geçirdik..:KK43:(
ne kendi uyudu ne bizi uyuttu ayakta sallıyorsun azcık uyuyor ilacın etkisiyle sonra yatağa yatırınca başlıyor bir saat mızırdanıyor sbaha kadar bir ben bir eşim sallaya sallaya uyku felan uyumadık 3 gün bugün kızdım artık sabrım kalmadıda ateşi yok bir yeri ağrımıyor ayağımda rahat yatağa koyuyorum yanıma yok inliyor mızıldıyor sabrım kalmadı yine koci aldı aman işde öyle 3 günün yorgunluğu nasıl ataıcam çok uykum var dün tüm gün evdeydi ama adamı hiç brakmadı sürekli ayağında baktık olmuyor salıncakları çıkardık onun hatırına ikiside uyudu 1 saat bir dinlendi koskoca pazarda...

keremşimdi uyuorda bende biraz kafamı dağıtayım diye girdim...ay her hastalık bu çocuğu iyice nazklı yapıyor... çok şükür ki kaan gündüz enerji patlaması yaşıyor ama gece güzel uyuyor ondan yana rahatız.. maşallah diyim oğluma:nazar:
kerem beyde inş. atlatır kısa zamanda yoksa karı koca yorgunluktan bayılıp kalıcaz o derece uykusuzu yani...artık büyüdü 13 kilo olmuştu zayıfladı çiroz gib oldu...ama yinede kucakta taşınmıyor belim felan kopacak derce ağrıyor ....

geçmiş olsun nazlım allah yardımcın olsun ne diyim.bi keyifleri kaçtımı il önce iştah gidiyor birde uykular çirozlaşıyorlar.olsun bakalım iyileşecekelr hasta olacaklar büyüyecekler böyle.yaw o taşıma muhabbeti çok kiloyla alakası yok bazı çocuk kucağında yığılığ kalıyor taşıyamıyorsun kimide maymun gibi yapışyor sen tutmasanda kucağından düşmeyecek gibi oluyor:))ama yinede bel için zararlılar almamak lazım

yasmin senin inşaat başlamış zor işler o işler yaw kolay gele

Son düzenleme:
nazlımo gecmıs olsun canım

mucıze canım bızım evımızın yakınında buyuk bır park var
beledıye ve ozel anaokullarının etkınlıklerı vardı
bız de onlara katıldık
hem evımıze yakın hem de etkınlıklıklerden sıkılırsak parkta takılırız dıye
pek keyıflıydı

yasmınım ne guzel anıtkabıre gıtmıs kuzu

polıpe :63:

selam şekerler
hrkesin ve kuzuların geçmiş bayramı kutlu olsun.Tam istediğim gibi olmasa da idare eder bir seviyede geirdik bayramı ve h.sonunu.seneye daha bir büyümüş olacaklar ve daha erken planlar yapıcam,şimdiden kararımı almış durumdayım.Herkesin bayramı aşağı yukarı iyi geçmiş sanırım :nazar: ne güzel :)
bizde kızımla hastayız,nazlımeleğim sizede geçmiş olsun.buraya taşınalı 1 ay olmadı çocuk 2 kez nezle oldu,2. sinde bana da geçti ve ben ondan daha ağır geçiriyorum,benimki baya grip.neyse şükür daha iyiyiz.inşallah bu sene bu hastalıklar son olsun.havalarda bir türlü ısınamadaki poff yani :KK59:
yasminim ne inşaatı bilmiyorum canım ama kolay gelsin hatta fazladan 1 kat daha kolay gelsin sana,anladın sen onu :KK34: :KK16:

X