2008 Kasım Anneleri

yav galetayla kokteyl istedi canım isteyen varsa sizede gönderim..:)))

polim zaten kalkacak halim yok bilg başındayım iki arada bir derede bende kuduruyorum bunlarla.. şimdide kucak kavgamız vardı ben yok ben bennn neyse yatışrdım sandalyelerine oturttum çizgiflm başlamış ona bakıyorlar... mutfak çoşmuş durumda akşamdan evi süpürdümdü daha değemedim değmiyeceğimde... :118: üçümüz döküp saçmadıkları sürece iiyi anlaşıyoruz..

Kızlar pazartesi evde inşaat başlıyo, kaynanamın evide aynı zamanda tadilata giriyo.Ne yapacaz ne edecez bilemiyorum.On gün rezillik görünüyo bize:KK43:

yasmin bende ıcırım gibi düşünüyorum ne edicen sen inşaatın içinde artık uzak felan azcık annende idare edin... kocide anasıyla işlerin başında dursun...sende kontrole gidersin arada..

lorem yenı gordum kusura bakma
kardesımle ılgılı bazı ozel seyler var da onunla ılgılı sınırler gergın herkeste benı de beklıyorlar konusmak ıcın cnm

bırak çocuk yawaş yawaş yesin yasmin nereye yetişecek bende öyle yerim çoğu kişide bu yüzden kilo almıyon diyolar bilemiycem ama zararı olmaz iyi çiğnemenin hem atatürkünde sofraları uzun ve keyifli olurmuş anıl paşada sofra keyfi yapıyordur

Bir kadın, evinden dışarı çıkar ve uzun beyaz sakallı üç tane yaşlı adamın evini...n önünde oturduklarını görür.
Onları tanımaz. “Ben sizi tanımıyorum ama aç olmalısınız” der. “Lütfen içeriye gelin ve bir şeyler yiyin.”

“Evin erkeği içerde mi?” diye sorarlar adamlar. “Hayır” der kadın. “O dışarıda.” “Öyleyse içeri gelemeyiz” diye cevap verirler. Akşam olup kadının kocası eve geldiğinde, kadın başından geçenleri kocasına anlatır. “Git onlara söyle ben evdeyim içeri gelebilirler” der.
Kadın dışarı çıkar ve onları içeri davet eder. “Hepimiz aynı anda içeri girmeyiz.” der yaşlı adamlar.

Kadın öğrenmek ister; “Niye giremezsiniz?” . Yaşlı adamlardan bir tanesi açıklar:

“Onun adı ZENGİN” der bir arkadaşını gösterir ve bir diğerini işaret eder ” O BAŞARI, ben ise SEVGİ.”
Sonra ekler; “Simdi, içeri gir ve kocanla konuş hangimizi evinizde istersiniz”.

Kadın içeri girip söylenenleri kocasına anlatır. Adam duyunca neşelenir. “Ne güzel!” der ,”Madem öyle, Zengini içeri çağıralım ve evimizi zenginlikle doldursun.” Karısı itiraz eder;

“Canım, niçin Başarıyı çağırmıyoruz?”
Bu sırada konuştuklarını evin diğer köşesinde bulunan gelinleri duyar. Zıplayarak gelir ve kendi fikrini söyler. “Sevgiyi çağırsak daha iyi olmaz mı? Evimiz sevgiyle dolar!”

“Gelinimizin önerisini dikkate alalım” der adam karısına. “Dışarı çık ve Sevgiyi bizim misafirimiz olması için davet et.” Kadın dışarı çıkar ve 3 yaşlı adama sorar ;
“Hanginiz Sevgi? Lütfen içeri gel ve misafirimiz ol”.
Sevgi ayağa kalkar ve eve doğru yürümeye başlar. Diğer iki yaşlı adamda onu takip ederler. Kadın şaşırmış bir şekilde Zengin ve Başarıya sorar ; “Ben sadece Sevgiyi davet ettim, siz niye geliyorsunuz?”
Zengin ve Başarı bir ağızdan cevap verirler;

“Eğer Zengin’i ya da Başarıyı davet etmiş olsaydın diğer ikisi dışarıda kalırdı, ama sen Sevgiyi davet ettin, O nereye giderse bizde oraya gideriz. Nerede Sevgi var ise, orada Başarı ve Zenginlik de vardır

facede hoşuma gitti sizlede paylaşım dedim..

elektrik gitti baktım dolanıyorlar balkonu yıkadık tabi daldılar çoraplar ıslandı... değiştim azcık ortalığıu topladım baktım yine çıkmış ıslatmışlar çorap dayanmıyor kızdım ikisinede.. açtık tv yi pocoları başlamış oturdular yine şükür...

ınternetımız gıttı cıkmak zorunda kaldım baglantıyla ılgılı bı problem var sanırım
neyse ben cıkıyorum hatunlar yarın gorusuruz opuyorum kuzularınızı

gunaydın hatun kısıler

bugun cuma ve yarın bayram
bız de sevınc ıcınde sabah yarın ınsa allah eglenceye gıdıcez dıye heveslendık
oglum anne gel yaaa dıye telefon actı sımdı
tuhaf oldum gıtmek ıstedım

ben alısverıse karısmıs durumdayım
buldugum her fırsatta alısverıse gıdıyorum
yengemın ve abımın sıparıslerı var onları tamamlamakla mesgulum
yarın da aksam uzrı arkadaslarımla bulusucam gun ıcınde kuzumu gezdırmeyı planlıyorum

walla bende fırsat buldukca bişeyler alıyorum oğluma yazlık baharlık almaya çalışıyorum bişeyi kalmadı herşey 3-4 parmak kısaldı eşofmanları falan çok komik duruyor ende sıkıntımız yokda boylar kısalmış:)
eksikler çoğaldı yaz geliyor diye ama nerde yazda gelmiyor
yarın hava iyi olur inşallah bende oğlumla plan yapıcam akşamda kreşin gösterisi var ama gidermiyim bilemiyorum

X