2008 Kasım Anneleri

sağol yasmin kalksın bitane kremimiiz var onla sırtını göğsunu ayaklarının altını kremliyim bari .

bol sarımsaklı keloğlanın tarhana çorbasından yaptım şimdi ona kahvaltı niyetine inş yer.halen uyuyor kuzu.

lore sen dedin ya kalkınca başım dönmezse diye ; ya benimde gece birden betüle falan kalkınca hem başım dönüyor hemde midem acaip bulanıyor tansiyonlamı alakalı sence..

bende denge sorunu var vertigomu ne diyolarya baya ilaç kullanmıştım bunun için ama geçmedi bende bıraktım .ani bi harekette ,yataktan kalkarken falan başım dönüyo midem bulanıyo.eşim her ne kadr kulağımdaki 3 küpeden kaynaklandığını söylesede (ağırlık yapıyo tek taraflı diyo)sanki tek benim küpesi fazla olan .
geçmiş olsun betüşüme

mucizem geçmiş olsun kızçene.. fena üşütmüş kuzu...

maytabım vertigoyu arkadaşım geçirdide zor oluyor ya işitme kaybı bile yaşadı sonra biraz düzeldi bu seferde kulak çınlaması sürekli az gürültüye bile gelemezdi kulağımdaki çınlama yetiyor zaten diye ama şimdi düzeld iyi yani...aman sende ilerletmeden bence tekrar bir kontrolden geç...

teşekkür ederiz polipecim şimdi çorba içiyor şifa olsun kızıma diyorum oda bişa olsun bana diyor.

senin hastalık da zor polip denge merkezin bozuldu ama bak olabilir ağırlık yapıyor kupeler:))))

akşama annemler kardeşim karısı coçuğu ve teysemin oğlu gelecek yemeğe ve bbenm hiç bi hazırlığım yok(( kafamda hazır o yüzden biraz rahatım herhal

ohh yaasmin annen döktürür sana,bende döktürecem annemlere dermişim:))

yaaa ben sabah görümcemin teline uyandım betülü özlemiş bi sesini duyayım demişmiş bende dedim gece rahatsızlandı uyuyor şimdi bana dediki kalk sen şimdi ona mükemmel bir kahvaltı hazırla bende dedimki midesi karışık çorba yapacam hee evet benim midem bulanınca hep yayla çorbası içerim başka çorba içemem dedi sonrada sakın salcalı çorba yapma tamam mı dedi bende tarhana yapacam dedim.

eee ne var bunda diyeceksiniz ama ben çok sinir oldum gıcık oldum yaaa bana kalk sunu yap bunu yap demesine sürekli akıl vererek konuşmasına .sabah beri yok saymaya iyi tarafından düşünmeye çalışıyorum ama seytan girdi bikere gıçıklandım işte.uslubu beni sinir etti herhalll alllah allah kötü kalpli fesatmıyım ne

mucıze gecmıs olsun canım kuzuna
usutuyorlar sıpacanlar
benımkı de hemen ayagındakı corapları cıkarma derdınde
babası kızıyor ama babası yokken bakmısım kı ayaklar cıplak yıne

benım genel olarak bas donmesı mıde bulantısı sorunum var
kansızlık kaynaklı benımkı
ama tansıyon, denge merkezı hatta seker dusmesı gıbı sebeblerden de olabılıyor sanırım bu semptomlar
ben yataktan bır anda kalkamam hıc
hatta egılmıssem bıle yavas yavas dogrulmaya calısırım
ama yıne de oluyor tabıı

mucize hoşgeldin geçmiş olsun kuzuna sen polip demişin ama sanırım maytapa dedin vertigo ile ilgili olanları yaşlanıyon walla benden demesi:))))

bosver mucıze
ıs gıcıklanmaya geldıgınde yetıyor edaları bıle sınır olmaya
ama salla dedıklerını sen yıne bıldıgını oku

her evın bır hasta corbası var sanırım
ben kuzum hasta olunca tavuk corbası ya da nadıren tarhana corbası yaparım
ama ben hastaysam anamın evınde yatarım asagı

ben seninkini biliyorum uzunca bi kan tedavisi gördüm ben ayağa kalkttığımda gözüm kararıyordu suratım uyuşuyordu ve muthiş başım dönüyordu,bunu atlattım sayılır ara ara oluyor ama eskisi gibi değil şukur.ama bu gece yaşadığım daha farklı bir araştırıyıım bakim

bizimde genelde tavuk suyuna çorba ve tarhana
tarhana yı tercih etmemim sebebi betüle sarımsak yedirmektii gerçi yine zor içki sarımsağı hissedince ama içirdim

herşeyi ben bilirim yap et edaları beni gıcıklandırıyor aslında takmam ama buğun uykulu anıma geldi herhal daha bi takıldım

mucize hoşgeldin geçmiş olsun kuzuna sen polip demişin ama sanırım maytapa dedin vertigo ile ilgili olanları yaşlanıyon walla benden demesi:))))

hahaaaaaaha ay çok güldum gendüme valla yaşlanıyom anneannem gibi saymaya başllarım yakında söyleyeceğim isme kadar .polipp,lore,,yasmiin,,diye gider hahha

maytap kusura bakma canım yaa

hahhah önemli değil mucizem
annem 3ümüzün ismini sayardı gülerdik ben şimdiden başladım memoya fatih fatihe memo demeye
cevriye hastaymış şuna çorba götüriim gelirim gene

betüşüme ve anılıma da gecmıs olsun
betusu kalın gıydır mucu ben eylule halen kulotlu corap gıydırıyorum cunkı uykusunda ustunu acıyor
hemde daha onların etı ne budu ne
maytap bende bı kac gundur azda olsa dıkkat etmeye calısıyorum 1 mayısa kadar vucudumu aclıga hafıften alıstırıyım ıstıyorum
offf o kansızlık bendede var ozellıkle reglı donemlerınde bayılmalarım olurdu cok sukur kı bu aralar hıc olmuyor kan tahlıllerım ıyı
eylule su cıcegı asısı yaptırıcam mayıs bası gıbı alındıgında hemen vurulması gerekıyormus hastaneye telde bıldırıp randevuyla vuruncaz eylulunde rutın konstolunu yaptırım ınsallahhh

tatlımın muhallebisini yaptım geldim o soğuya dursun şimdi çorba yapacam

ıcır niye açlığa alıştırıyon kendini niye aç kalıyon ki

selam millett anila ve btüse gecmis olsun..bahar hastaliklari kisatan daha beter bence..

ee burdada bi betüs var ve cok hasta,aksam bi tanidigin kinasi varmis düsünün ona bile gitmiycem o kadar kötüyüm yani(

sesim tamamen iptal oldu,Tun`un sesinden daha kalin:))) dikkat edin kendinizee baharda yakalanilan hastalik ck kötü yapiyor insani.

bu arada bizim asilarimizin hepsi bitti,burda teket teker diil bi anda yaptilar ve enson gecen yildi galiba tarihini bile unutmusum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…