2008 Kasım Anneleri

canım benım kuzu da oksurmuyor ama aynı seylerı yapıyor
gece uyandıgında bazen aglayarak bazen de seslenerek cagırıyor bızı
babası onun yatagında rahat edemedıgı ıcın bızım yataga getırıyor
ya da benım basım donmuyorsa ben gıdıyorum yanına

günaydın hanımlar,
yasmin geçmiş olsun yinede kuzuna...anıl kerem gibi olmuş.. bizimki sürekli gece uyanır illaki bizim yatağa gelecek sabahı bizim yatakta bulacak yani...

günaydın kızlar yasmin geçmiş olsun
dönem dönem değişiyor çocuklar belki öyle bir eşiktedir anılda. bunun arkası kesintisiz uykular bekliyordur sizi kimbilir.birde gün içinde elektriğini boşaltır yorulurlarsa daha iyi uyur derler yorulmuyormu acep

Sağolun canlarım.Uyumuyorum ama Anıla da doyuyorum biraz.Sabaha kadar öpe koklaya:) Sabah uynamış miyavlayıp duruyo_Onun keyfi yerinde:)

o miyavlama bizde sofranın sonuna doğru oluyor kalkıp gidiyor sonra bakıyor biz tatlı falan yiyyorsak miyowww kedinin göbüş acıkmış annne miyoww diyor bende besliyorum artık:)

sabahları uyanmak ıstemezken bız onu uyandırmak zorundaysak eger mıyavlayarak uyandırmaya calısıyoruz
yavas yavas mıyavlayarak yanına yatıp keyıflı uyandırma taktıgımızdır
o da bunu bıze kullanıyor tabıı hafta sonu bız uyumaya devam etmek ıstersen o kalktıgında bıze aynısını uyguluyor

selam şekerlerim günaydın
yasmincim geçmiş olsun canım baharda daha çok hastalanıyo kuzucuklar bizde kışın fazla hastalanmadık ama baharda mutlaka olur bikaç kere
dünde aşı günümüzdü ama götüremedim hava çok kötü biraz sıcak olsa hem gezerdik tosunumla vesaitle gidicez araba yok bu hafta babada

ya ben yaptırmadım bişey ya .. burda doktora gitmek zor geliyor bana... sevmiyor kuzularda hastaneye girince anlıyorlar başlıyorlar mızırdamaya.. ama aşılarını yaptırsam iyi olurdu dimi...:KK43:(

bızımde cok sukur hastalıgımız yok ama doktora gorunsek ıyı olur takıp acısından
ası bızımde yaklastı mayıs bası bızde gıderız hem kontrole hem de asıya

yasmınım hepatıt a canım bızım olacagımız ası

nazlım asılarını yaptırsan ıyı olur canım

yasmincim hepatit a 2. doz evet
artık bitiyo aşıları şükür
artık ilkokulda var bidaha
nazlıcım yaptır bencede 2 tane zor tabi ama bigün birini bigün birini götürsen aşıya daha kolay olur senin açından
bende plates yapıcam reklam arası gşrdi

vakti geçmedi değilmi kızlar lorem sende daha yaptırmadığına göre geçmedi sanırım... bir bakayım kociyle konuşayımda bende yaptırayım...
maytabım maşallah sana kıı...

bızım doktorumuz ılle de vaktınde olmas gereken bır ası degıl demıstı canım
bırkac ay gecıkmelı sorun olmaz sanırım bu asıda
ama yıne de tam bılmıyorum tabıı

iki doz 6 ay arayla yapılıyor süre olarakda en geç okul çağına kadar diyorlar.hepatit a toplu yaşam alanları özelliklede çocukların vc leri ortak yada çok bilinçli kullanamadığı dönmelerde sık karşılaştıkları mikroplardan olduğu için.bende yaza yaptıracağım

platesin yarısında elektrikler gitti bende bildiğim hareketlerle devam ettim :KK4:.aşı kousunda benimde bildiğim aralarında 6 ay olması gerektiği .ama kaç yaşa kadar yaplıyo bilmiyorum

günaydın kızlar.

gece güzelce uyuduk derken sabah 6 gibi betül 2 kere öksürdü arkasından olduğu gibi midesini boşalttı hadı kalk üstünü başanı yatağını yorganını değiştirdik kusunca çok ağlıyor sakinleşti uyudu derken 1 saat sonra hadi tekrar ayaklarından üşütüyor sanirım ben giydiriyorum o çıkarıyor geçenlerde yine aynısı oldu tam sabaha karşı oluyor ilginç.

ya aşısı bizim hazıranda demişti sanki drmuz.acaba benmi yanlış hatırlıyorum bi bakıım aşı cetveline.

nazlıcım bizimkide hastaneye girince kıyameti koparıyor dr tepikliyor ama mecbur yapacak bişey yok:))

maytap kııı dün bende biraz araştırdım evde yapıyım diye uzman tvde dinledim tecrubeniz yoksa kendiniz evde yalnız yapmayın diyob
zaten bende bu ebrudan bişey anlamıyorum bikere yapmak istedim hiç bişey anlamadım.
ama omurga sağlığım için yapmak istiyorum bu sırt ağrılarına falan çok iyi geliyormuş.belki benim ağrılarada iyi gelir diyorum.
polipe hatun size kedi de tatlıcı demeekiki

X