2008 Kasım Anneleri

Ben piknik salam severdim.Çerez gibi yerdim.Sonra en kanserojen maddelerin salamda olduğunu duyunca almadım.Bazen pizzada falan yiyorum tabi.Benim en sevdiğim beklemiş gıda pastırmaaaaaaaaaaaaaa:)))))))

pastırmada yemedim yasminim hani özel bi görüşüm yok babam almazdı şimdi görüncede sallamıyorum ramazanda koca alır kendi yer yazık

bi insanın damak zevki çocuklukta oturuyor bence kızartma yedirtmezdi salam sosis cips misal ben yemedim bunları az disiplinli değilmiş ha bizimkilerde baktımda şimdi:))
sadece yemek konusunda babam taviz vermezdi:)))

polim ne güzel sen baya bişeyler yemiyorsun ama iyide ediyorsun ya..
zamanında bizde yemedik fazla.. bir bildiğimiz sucuk pastırma idi onuda aybaşlarında görürdük ancak...ama salm sosisden bende pek hazzetmiyorum benim adam bekarken teyzesinde kalmış şu zamanında kendini kaynananm sana kadın pek yemek ayırmazmıydı hazırlamazdı sanırım bilmem alışmış kendi alıp yemeye o yüzden sever o türleri anası olan kayınvalidemde biz gidince donatır dolabı oğlum yesin sabahları deyii...:)) ama öğlen ve akşamları güzel yemeklerle sofrayı şenlendirir valla...

nazlım herşey tadında güzel az az yemenin bi zararı olmaz ben babam kadar katı değilim ayda 1 kızartma yaparım koca sever diye.
Ama ben bazı çocuklar görünce korkuyorum geçen kuaföre geldi minik daha ilk traşıymış babası aldı kucağına ağlar gibi oldu annesi ordan cips veriyimmi dedi yaw daha 1 yaşında ya war ya yok ne cipsi len diycektim:KK43:tuttum kendimi sahilde küçücük kızlarda olan selülit benim annemde yok walla

bende pek düşkün değilim şarkuteri ürünleri ne ama yerim.eşim hastasıdır pazar kahvaltılarında birinden biri olur ama betül henüz tanışmadı ona yedirmiyorum hhiç bişekilde.jellibon ciips fallan onlarıda aslla yeedirmiyorum amma çilav makarna hastası bende çok yapmak istemiyorum çünkü onu görüncce hiç bişey yemiyor dr muz da pirince değill bulgüra ağırlık verin dedi.bide patates kızarması görünce illa ketcap mayonez istiyor onuda babasından alıştı bende sık yapmmıyorum oda yiyemiyor :))))))

Polipecim selülit insanların %90 ında var kı.Yeğenim ilkokula gidiyo , el kadar dötü var, selülit var..Ama cipse çok kızıyorum.Bende gördüm birkaç kere.Yeğenlerime de alır annemler kızdığım halde.Anıla asla aldırmam, bakkal alışkanlığı yaptırmadım.Eve alıyorum çikolata, gofret vs.Hem babası yer hem bebesi.Özenti istemiyorum..

bende şarküteri olarak sucuk ve pastırma yerim diğerlerine katı değilim mesela büfenin önünden geçerken koktuysa bi sosisli alıp yiyebilriim:))salamı sevmiyorum ama bizimkiler istiyo alıyoruz memoya vermedim daha o bi zeytişn canavarı sofrada başka bişeyi görmü,yo gözü:)
ama pastırma ve sucuk vazgeçilmezim buzluğumdan eksik olmaz yiicemiz kadar çıkarırım bozulmasın diye gözüm gibi bakarım yaane e tabi memleketimin ve yetiştirilme tarzıımın payı büyük bunda
fatih okuldan gelir yok pes yedim yok bilmemne şekeri yedim bilmemne çikolatası yedim 1000 kere tembih ediyorum giderken eti al ülker al 1 tane al doğru dürüst bişey ye diye ama yok onlar ucuz ya onlardan bikaç tane almayı yeğliyo

norvecliler bu konuda cok kati,yalnizca cumartesi günleri seker cikolata veriyorlar bebelere.oda belli bi sinirda,hafta ici kesinlikle yok.insl.bu düzeni oturtmaya calisiyoruz bizde,ama ben bazen dayanamayip kendim yiyince oda yiyor tabi.

bunlar birde sosis hastasi,ama deniz yemiyor.sucuk seviyor verirsem yer yani.birde ketcap cok seviyor bense hic yemem bunuda babadan kapti heralde.

okula başlayınca haberimiz olmadan neler yiyecekler kimbilir:KK43:((((((

yaw orası öyle ama ilk damak zevki nasıl yerleştiyse öle gidiyor.umarım sıpalarımızda öle gider.ya en yenesi şey dondurma değilmi geçen bi baktım soya lesitini yazıyor nefret ettim hepsinden bu insanlardan ben çocuğuma alıyorum bunu dondurma bile yiyemeyeceklermi daha önceki yıllar yoktu bunlar yada yazmıyorlardı ben anlamıyorum bu insanları.amaçları ne sağlık bakanlığı ne iş yapıyor dr lar bangır bangır bağırıyor ergenlik yaşı 7ye düşüyor bu tarz katkı maddelerinden dolayı diye:97:

Ketçabı bende severim ama eve almam, yedirmem.Mayonez rus salatası, çerkez tavuğuna katarım. Sabah kendime ekmek kızarttım tost makinasında, beyaz peynir sürdüm üzerine,bi güzel yerken Anıl istedi.Normalde kalkar kalkmaz yemez , babannesinde yer.Bi parça yiyince tekrar istedi, sevdi sanırım:)

gunaydın hatunlar

amma cok yıyorsunuz yaaa
ye ye ye ye
bosvrın su sarkuertı urunlerını

dun oglenden sonra ısımı hallettım hemencecık
evıme gıttım
bende bısey sandımdı tembellık edesı gelmıs adamın
ıyıydı turp gıbı hasta sandım da gıttımdı
bılseydım gel dısarı cıkalım derdım
neyse yemegımızı yedık
erken eve gıtmenın bedelı hem camasır hem bulasık makınemı doldurdum
yıka bosalt yerlestır vs
bır de dun aksam tv ızledım
kucuk osman'ı
ama babası olan hayvana cok sınır oldum
pısman oldum ızledıgıme
ben cok etkılenıyorum bu tv'den yaa

günaydın bebeler
lorecim akşam nefret ettim ali kaptandan bir kez daha
nasıl bir pislik ya bide bu gerçek hayattan alıntı bşr öykü
osman annesini görünce elindeki oyuncağı düşürdüya koptum kıyamam yaa
havada berbat çıkmak zorundayım nefret ediyorum ya yiter ya yiter ne zaman azalıcak kıyaftelerimiz
gidip oğlanın tören kıyafetlerini almam lazım ayakkabı alıncak onuda yarın artık
sonra cts dikil orda 4 saat önünde hep birileri kendi çocuğunuda göreme oynarken biriki kişiylede kavga et :))) gel
bunlar olmadanda bir kere giyip verilcek bi kıyafete çuvalla para öde :))ne çok dolmuşum demi

ınsanı zorla katıl eder bu dızı valla
gercekten cok etkılendım
saydım bır suru
koca da sakın ol bu sadece bır dızı dedı
ama ben cok ıyı bılıyorum kı bu sadece bır dızı degıl
uff neyse kasıldım

dolmussun he maytabım
bız hıc okul aktıvıtesıne katılmadıgımız ıcın bılmıyoruz canım
ınsa allah hava guzel olur da kuzular dıledıgınce eglenırler

X