2008 Kasım Anneleri

almazsın canım inş.

betül hanm diyo ki:

anne nutfen anne lolursun benle anneciik oynayalım kapat bunu diyor

yani o anne ben kızı olacam

elim mahkum ben gidiyim de biraz çocuk oluyum

kendinize iyi bakın canlar

mucizee gecmis olsun canim,o bahsetigin fbrmj.den esimin yengesindede var oda hep bahseder bu aylardaki zorlugundan.

bazen insanin ici icine sinmiyor bazende cok karamsar oluyor bence bu dönemlerde.bunu en iyi sekilde atlamanin yoluda evden birazda olsun uzaklasmak.Tun ve deniz icin canimi veriririm ama bazen insan evden uzaklasmak istiyor.2-3 saat yalniz kalmak kafa dinlemek en iyisi bence.bu arada banada geliyorklar hafiften,habire kendime gezme düzenliyorum.

yarin bi ark.gitcez kiz kiza oturcaz daha ben tun`a bundan bahsederken denizi goturme benle kalsin benim yalniz canim sIkIliyor dedi!tamam sen bilirsin dedim:) halbuki cumlemi bitirememi bekleseydi ben ondan rica etcektim senle kalsinmi cocuk diye:)

mucizee gecmis olsun canim,o bahsetigin fbrmj.den esimin yengesindede var oda hep bahseder bu aylardaki zorlugundan.

bazen insanin ici icine sinmiyor bazende cok karamsar oluyor bence bu dönemlerde.bunu en iyi sekilde atlamanin yoluda evden birazda olsun uzaklasmak.Tun ve deniz icin canimi veriririm ama bazen insan evden uzaklasmak istiyor.2-3 saat yalniz kalmak kafa dinlemek en iyisi bence.bu arada banada geliyorklar hafiften,habire kendime gezme düzenliyorum.

yarin bi ark.gitcez kiz kiza oturcaz daha ben tun`a bundan bahsederken denizi goturme benle kalsin benim yalniz canim sIkIliyor dedi!tamam sen bilirsin dedim:) halbuki cumlemi bitirememi bekleseydi ben ondan rica etcektim senle kalsinmi cocuk diye:)

Allah'ım ne kocalar var.Benimkide 2 saat dışarı çıksam, beben durmuyo, yemek yediremedim, nerde kaldın , çabuk gel der:KK43:

Ben akşama doğum gününe gidiyorum.En büyük yeğenim 7 sini bitiriyo.2 kilo doğmuştu, elimizde büyüdü.Maşallah, doğan büyüyo gerçekten.Gelin hanım yemekli yapacam dedi.Gitmicektim ama neyyyse..Yarında koca pizza ısmarlıcak herhalde:KK56:

yiğenının doğum gunu kutlu olsun canım
karar veremedım eve gıderken dusunuyum artık
benım kızda anne pızza yapalım dıyor dun hafta sonu yapıyım dedım
Ben cıkıyorum kızlar benım cocuklar evde gıdıp karınlarını doyuruyum opuyorum herkesın yawrusunu kokulu kokuluuu

aman git iste yasoo ne güzel..hazir pizza tabani aldim dün ilk defa deniycem.siz yazinca aklima geldi cikarimda onuda yapim ben.

bende geldimde sizn gitme vaktinize geldi...
mutfak işlerine girişmiştim koci geldi benimde ben işimi bitirnce çıktık biraz turladık biraz kuzuları yürüttük bir yerde bağlı köpekler var emanet arbaların olduğu yerde oraya gittik kuzular hav havlara baktı sonra gelirken bişeyler aldık yemek için.. geldik yemeğimizi yedik koci spora daldı tvde bende buıraya takılayım dedim...

mucizem geçmiş olsun bilirim bende bu havalr banada yaramıyor her tarafım sızlıyor gibi geceleri kramplarla uğraşıyorum ruh halimde pek iyi değildie çok şükür güneşimiz bugün çıktı bizm...
burası enterasan bir yer geçen gün gee gibi oldu çamur yağdı resmen bugün hava açık hatta aydedemiz bile güneşli hava gözüküyordu..:))))

iyi geldi bize bu dolaşma attık üzerimizdeki kötü eneriyi...mağazalarda güzel şeyler gördüm hem giyim hem incik boncuk mağpazalarındada yarın maaş günü girmedim..:)))

neyse çıkanlara iyi akşamlar...

X