2008 Kasım Anneleri

maytabım pekı bu plates hareketlerını nereden takıp edıyorsun
hangı hareketın nereyı duzelttıgını nereden takıp edıyorsun yanıı

benım de yuklu bır alısverıs yapmam lazım
ama kuzuma degıl abımın cocuklarına
kendım gıdemezsem bıle gonderırım ınsa allah
bu hafta ıs ıcın buraya gelecek abım
bıraz gonderırım ondan dıye dusunuyorum
cok ozledım abımıııı :KK5:

lorecim ebruyla yapıyorum sabahları ama biraz zor oluyo tabii çocukları yedir beslenme falan derken .o söylüyo zaten nereleri çalıştırdığını
netten indirdim 2 dvd sini sabah yapamadığım zaman öğleden sonra yada akşam pc yada tv ye takıp yapıyorum

lorecım kocanın gonlunu yap canım gıt sen bu yıl cok calıstın saglıkla ılgılı problemlerınde oldu sanada degısıklık olurr keyfın yerıne gelırrr

selamlar,
naparsınız ya... biz bugün hakkaten geç kaldık kahvaltıda tosunlar geç kalktılar dün gündüz hiç uyumadılar akşamda 12 doğru uyuyunca kalkamadılar birtürlü...

ay bugün hava çok güzel günlük güneşlik... kurtulduk inş. yağmur çamurdan...
babamız evdeydi aslında ama ek görev çıktı ikindide anca gelir bizi hava almaya çıkaracak daha fazla zaptedemiyorum kuzuları güneşi gördüler araba diye tutturdular...

maytabım maşallah bu ko9nuda ne azimlisin kııı sanki çok tontişmişin gibi:)) ah o azimden azcıkda bende olsa ne arar... epeydir kuzularla apaçide oynamıyoruz..:))))

yasmin sen tatile fgidicende alınacaklar var bizimde yazlık kıyafetler küçüldü çoğu banada lazım bende bir yazlık alışveriş yapıcam lcwden çok hoşuma gitti büyükler için olan cicileri kış için bir kaç parça almıştım burada fazla alternatifim yok bazı yerler var ama çooook pahalı oralarda da herşey...
şöle ankaradaki gibi sosyete pazarımız neyimde yokki :)))çok hoşuma gitmişti oradaki pazar ne güzel şeyler vardı şimdi hala o pazarınız varmı onuda bilememde...

lorecım kocanın gonlunu yap canım gıt sen bu yıl cok calıstın saglıkla ılgılı problemlerınde oldu sanada degısıklık olurr keyfın yerıne gelırrr

canım zaten onun ıcın ugrasıyorum
ama ben gıttıgımde uzun kalıcam bu kez baska bır ulkeye gıdecegım ıcın
yaklasık 3 ay
ama esım 3 ay ayrılamıyor ısınden maalesef
bundan dolayı da bızım de o kadar kalmamızı ıstemıyor
ben ıse gıtmısken kalmak ıstıyorum
hem abımler gelemeyecekmıs bu yaz hem de orada da ıslerım var benım halletmem gereken
ayrıca tedavım ıcın de etkılı orası
arıza cıkarıyor ben o kadar ayrı kalamam dıye
bır ıkı kez gıdıp gelsın desek ucak bıletlerı cok yuksek
bılmıyorum ona kalırsa bu yaz da gıtmeyelım burada tatıl yapalım dıyor ama ben hala umıtlıyım ıkna edıcem

selamlar,
naparsınız ya... biz bugün hakkaten geç kaldık kahvaltıda tosunlar geç kalktılar dün gündüz hiç uyumadılar akşamda 12 doğru uyuyunca kalkamadılar birtürlü...

ay bugün hava çok güzel günlük güneşlik... kurtulduk inş. yağmur çamurdan...
babamız evdeydi aslında ama ek görev çıktı ikindide anca gelir bizi hava almaya çıkaracak daha fazla zaptedemiyorum kuzuları güneşi gördüler araba diye tutturdular...

maytabım maşallah bu ko9nuda ne azimlisin kııı sanki çok tontişmişin gibi:)) ah o azimden azcıkda bende olsa ne arar... epeydir kuzularla apaçide oynamıyoruz..:))))

yasmin sen tatile fgidicende alınacaklar var bizimde yazlık kıyafetler küçüldü çoğu banada lazım bende bir yazlık alışveriş yapıcam lcwden çok hoşuma gitti büyükler için olan cicileri kış için bir kaç parça almıştım burada fazla alternatifim yok bazı yerler var ama çooook pahalı oralarda da herşey...
şöle ankaradaki gibi sosyete pazarımız neyimde yokki :)))çok hoşuma gitmişti oradaki pazar ne güzel şeyler vardı şimdi hala o pazarınız varmı onuda bilememde...

ohh sefa yapmışın kuzularla nazlimo ne güzel.bende geçen memo mıkırdandı bi uykusunda yanına uzandım storuda kapadım bi uyumulşum 3 saat sonra açtık gözümüzü nasıl iyi geldi anlatamam ne telefon çalmış ne kapı ohh miss
nazlıcım sigarayı bırakınca 2-3 kilo aldım şuan 56 yım biraz kilo vermek istiyorum gene 52-53 olursam bide spor yapınca daha az gözükür .azimlimiyim değilim aslında ama kilo konusunda takıntılıyım diyelim:)

Nazlım sosyete pazarı çok güzel ama burda pazar günleri oluyo.Eve yakın olanı da perşembe günü.Yani gidemiyorum:KK43: Bebe olsa tek , kocaya ve kendime de alacam.Kendime ne alacağımıda bilemiyorum. Ne giyecem ben:KK37:

aslında pazar işi olsa güzel olurdu ıcırın dediği gibi denizde kumda güneşte mahfolacak...
ay pazar deyip geçiyoruz ama çok süper şeyler vardı benim yiğenim çeşit çeşit alırdı bizde paranı giysiye yatırıyorsun derdik ama pazardan hem ucuza hemde kaliteliye buluyormuş meğer.. halda öyle herşeyin iysini güzelini giyer ama sanırsınki en kaliteli mağazadan alınmış.. öyle eften püften şeylerde değildi hani..tabi büyük mağazadan aldıklarıda çok.. ama değerlendirir fırsat bulursa yani..
sonuçta çalışan bir bayan giyimini kuşamını iyi beceriyor vesselam...bu alışkanlıkta üniv.yıllarından kalma bir alışkanlık..

ya benimde yaz sonuna kadar güzel süper bir düğün elbisesi ayarlamam lazım kendime netdeki mağazalara bile bakınıyorum.. inş. bulurum beni şöle güzel zarif ve şık gösterecek bişey bulurmuyum sizce..:)))

bulursun nazlımo gecen yıl saclarımı boyatmaya gıtmıstım kuafore dugun ıcın gelen kızlar da vardı kıyafetlerı superdı netten almıslar bayılmıstım

Nazlım bulursun tabi.Ben net.ten kıyafet alamıyorum, güvenemiyorum.Geçen gün burda arkadaş net.ten gömlek aldı.Şifonmuş, bodysiz giyemez.Pişman oldu:KK43:

bence pazarda satılan hersey kotu mal olmuyor
benım arkadasım alıyor pazardan
ıc camasırına varana kadar herseyını semt pazarından alıyor
hem daha ucuza hem de cesıt cesıt
artık abıye bıle satılıyormus pazarlada
ben hıc rastlamadım ama ısterdım sık sık gıdıp gezmeyı

pazar deyınce benım aklıma taze taze cesıt cesıt meyve ve sebze gelıyor
hepsınden alıp yıyesım gelıyor

bende netden bişey almadım bugüne kadar bir gece için bişeyler almıştım biliyorsunuz..:)))
ama dediğim gibi burada da bakıcam bazı yerlerede çok seçeneğim yok malesef.. netdede baktım güzel hesaplı indirme girmiş modeller var yasmin senin arkadaşının hesap benim giyebileceğim gibi çıkacakmı oda var ..:KK43:(ama az daha bakınacağım bakalım buluruz elbet......

X