2008 Kasım Anneleri

ay maytabım kadıköyün salı pazarı da süperdi ya... ben evime çok şey aldım o pazardan...incik boncuk anlamında ha kumaşta almıştım çokca annem terzidir benim.. pantolan gömlek felan diktirmiştim...
koşuyolundaki marmara üniv. hastanesine giderken çıkışlarda salı gününe denk gelirse zorla benim adamı götürürdüm..sonra taşındı zaten yeni yerine hiç gitmedim...

neyse kızlar mutfakta az işim var gelirim yine size iyi sohbetler...

lorecim kadıköyün salı -cumapazarı meşhurdur .hiç gitmedinmi burnunun dibindeki yere
gerçi taşındı dimi bende yeni yere hiç gitmedim

canım evlendıkten sonra ben geldım bılıyorsun
evlendıkten sonra da esım 2 kez goturdu
uzak bıze orası
son pazar yerınden bahsedıyorum
gıttıgımde de polar falan almıstım yıyecek harıcınde
erkekle gıdılınce gezılmezkı pazarda
kafa dengı bırıyle gıdıp dıkkatımı ceken herseye bakmak ısterdım ama kocayla zor o ıs

13 Sene geçmiş tabi.Vay be..

Lorem erkekle gidilmez tabi.Ben kıyafet almaya asla gitmem eşimle.Eşimle çıkarken 2006ydı galiba, babalar günü için hediye almaya girdik bir mağazaya.Ödeme için sıraya girdik, vitrinde kırmızı bi bluz gördüm, çok ciciydi.Çıkarttırdım, tek kalmıştı.Benimkine nasıl dedim gösterdim.İyi güzel dedi.Eve geldik, herkes var, kardeşler babam falan.Bluzumu gösterdim herkese, nasıl dedim.Benimki demez mi o ne öyle, bayrak gibi E dedim az önce beraber almadık mı? Ne biliyim ben, bian önce çıkalım diye güzel demişimdir dedi.Bende gitmedim bir daha onunla

senınkıyle bence de gıtme yasmınım

bız alısverıslere esımle gıderız
cok bılır kendılerı her bır konuda fıkırlerı oldugundan bende etkılıdır ızlenımlerı
ben cok nadır gecerken gordugum seylerı yalnız alırım
onun dısında alısverıse gıdılecegı zaman hep bırlıkteyızdır
ama pazarda gezmekten hoslanmaz
2 kez benı goturdu ya o bıle mucıze

bır de bız abımın esıyle gıtmıstık
hevesle herseye bakarken zırt pırt telefon edıp eve cagırdı bızı
pazarcıları sevmıyormus ıkı kucuk kız gıbı salına salına pazarda gezmemelıymısız

bende cok ısterdım esımle berbaer alısverıs yapmayı babamla annemle cıkardık fıkır verırlerdı ama benım koca hıc gelmez benle kavga edıp gelırız kendı basıma gidip alırımm

Bende akşamları yavaş yavaş başlayım bari alışverişe.Bu ay sıkıştım, tatil parasını trink ödedim Artık kocanın parayı kullanacaz cumartesi

selam millettt..gece iyi uyumadigimiz icin sabah gec kalktik bizde..

lorecim nereye gidicen tatile,yazdinda görmedimmi yada söyledn hatirlamiyorum..

yasoo tatil alisverisi dedinmi bir ignemiz bile yok bizimde,denizin cok ihtiyaci var burayada

yavas yavas geliyor yazliklar gitmeden son iki hafta alisverisle gecer benimde.birde burda

sezon bittimi inanilmaz indirimler yaparlar..agustos sonunda yok parasina alirsin herseyi

ama smdi tam sezon zamani.burda pazar bilmem ne filanda yok..neyse allah daha cok versin insl.

herkeze yavas yavas alinir iste..

valla yasmin ne diyim sağlık diyim çünkü zaten o beraberinde herşeyi getiriyor .15 gündür gidiyorum geliyorum eskisinden beter oldum valla.kendimi çürümüş gibii hissediyorum .tabi bu durum ev içi ilişkiyi de etkiledi .kocayla aramızda duvar oluştu resmen pek bi resmiyiz.mecbur kalırsak konuşuyoruz işte,kendime sinir oluyorum iyice artık yani fibromiyalji bu havalarda atak yaparmış(( hani demiş ya orhan veli beni bu güzel havalar mahvetti diye benide bu kötü havalar mahvetti.
Beni bu güzel havalar mahvetti,
Böyle havada istifa ettim
Evkaftaki memuriyetimden.
Tütüne böyle havada alıştım,
Böyle havada aşık oldum;
Eve ekmekle tuz götürmeyi
Böyle havalarda unuttum;
Şiir yazma hastalığım
Hep böyle havalarda nüksetti;
Beni bu güzel havalar mahvetti.

Koca bilmiyo mu bunu? Ya biz hep kadın olarak düşünüyoruz.Erkeklerin dünyası, istekleri çok farklı. O da kendine göre haklı.Orta yolu bulun canım aaa.Fırsat varken değerlendirmekde lazım

öyle tabi yasmincim çok şukur severim ben keratay:)) problemin şu anda bende olduğnunda farkındayım ama o da accık idare etcene o da tirip yapınca ortalık toz duman oluyor işte.bugun daha makul kendileri.

aahh ahh şu havalar bi isınsın güneş bana gülsün siz görün bendeki enerjiyi o zaman inş

anam öğlende hastaneden çıktık reksmen fırtına vardı rüzgar ağaçların dallarını kırıp kırp yollara sriyorudu valla

cılekom hosgeldın canım
face de bahsettım canım burada bahsetmedım
tatıle dedıgım geldıgım ulkeye gıdecegım bılıyorsun orayı ama benım ıcın en guzel tatıl olacak gıdebılırsem

mucızem gecmıs olsun canım
mevsım gecıslerı de etken ruh halımız ıcın
babaannem derdı kı sular costu mu ınsan da cosar
kan degıstırıyoruz hafıften sınırlı oluruz gıbılerınden laf ederdı tam cıkaramadım ama
ıste mevsım gecısındeyız ya hanı belkı esınde bu sendrom yapmıstır sen de saglık sorunların sebebıyle kendıne baglamıssındır durumu

ıslerımı halledıyorum
burnum tıkalı hala ve nedense bugun burnumun ıcı acıyor sabahtan berı
aksam once arkadasımla bulusucam sonra gecıcem eve

teşekkürller lorecim bende diyom zati hep bu havalar diye
babanende ne güüzel deemiş valla sularla birlikte coşucazz inş.

sende inş ikna edersin kocayıda gidersin istediğin yere canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…