2008 Kasım Anneleri

Valla akşam en erken kaçta yatabilirsem yatıyorum.Öğle araları da burda:KK43:( Biraz yürüsem mi diyorum, iliklerime kadar üşüyorum.Öyle tatlı ki uykum:) Gece bi uyandım, iki ayak parmağım bi sızlıyo bi sızlıyo. Üst üste gelip uyuşmuşlar, ben ayırınca da yorgan değdikçe sızladı.Gece ona gülsem mi ağlasam mı, uyandım, bir sürü uyuyamadım:KK43:

tatlı oluyor walla ohh biz memeyide bıraktık geceleri sadece yatmadan evvel kıyamazsam veriyorum yada uyutamazsam. valla uyuşturuyor uyumaz dediğimiz çocuk uyuyor ağzına alınca az kaldı onuda bırakıncaa ohhh kimse bölmeden uykumu bende yatabilicem inşallah
ama 2 gündür gece çişe kalkma muhabbeti başladı neyse oda geçer inşallah

Okey oynucaz ziyaretçilerimizle:) Lorem alışmak kudurmaktan beterdir:))

Polipe gece çiş miş diyosun korkutuyosun.Biz yolun başındayız, yapma böyle şakalar:)

niye len neden korktunuz şimdi

akşam ememeyince çocuk kendini veriyor suya:nazar:şükür bi arada az içiyordu gecede fışfışlıyor herşey düzene girsin akşam sıvı tüketimini sınırlarım çişe falan kalkmaz

demekki bizmkiler daha gece düzenli uyumayı öğrenmeden birde çiş işi çıkacak..abovv vay halimize... anca lisede düznli uyuruz artıkk.:KK43:((

ay alttaki konuları takip ediyordum şimdi biri denk geldi kocisi wc ye laptopla giriyormuş önceden ise nescafe ile gieremiş töbe töbe...:)))
birininkide bardakları kirletir karısının ismini yazarmış kirli bardaklarla...
halimize şükür edek yani beterin beteri var lorem sen oku bu forumu kızz..:))))

yasminim bikere bana böle bişey demişlerdi şu zor, bu zor çocuk zor gibi
istem dışı çıkmıştı ağzımdan yedik bi halt bakıcaz seve seve demiştim.şakası bu işinde anne olmak baba olmak zor zanaat.yemekleri dert uyumaları dert çişleri dişleri

ama ne varki yorgunluğun karşısında iki tane göz sana sevgiyle bakınca herşeye değiyor.akşam babanın poposuna vur kıj ona diyor bende kızdım falan babası anneye kızalımmı dedi yokk ona kıjma diye bağırdı geldi sarıldı boynuma kuzumm:KK69:

demekki bizmkiler daha gece düzenli uyumayı öğrenmeden birde çiş işi çıkacak..abovv vay halimize... anca lisede düznli uyuruz artıkk.:KK43:((B]

öle demeyin kız çocuklar çok zeki ben o konuda çok umutluyum.benim kocaya 6 yıldır öğretemediğim çok şeyi oğlum 1,5 yaşından beri yapıyor:nazar:yetiştirilmişi düzeltmek zormuş

Anıl ara ara satıyo artık beni.Baba annem ağlasın mı diyo_Onun da hoşuna gidiyo.Gel oğlum yanıma ağlasın diyo.Ama uzun sürmüyo.Anne özür dilerim , şaka yaptım diyo.Cidden annem deyince onlar içim sızlıyo sevgisinden.Rabbim bize bağışlasın yavrularımızı.Hayatımdaki en güzel şey o, tarifsiz, siz de bilirsiniz.Şükür..

Bizde durumlr dengeli...
kerem aşırı babacı gece uyanır yanımıza gelmek için mızırdar giderim ıııh bababa diye aldırmaz kendini bende kociyi kaldırıyorum o alıyor birde uyumazsa baba sallasın hehehehehhh o konuda çok memnunum...:)))ama gece felan yatakta yanında olmayım anne diye sayıklar...
kaanda aynısını yapar uyanınca anne anne bazen sabah babamızın hazırlanma zamanı uyanıyor o bakıyor yok illa anne alıcak içeri götürecek... sabah geldik 6 da içeri kanepeye yatırdım bende karşı kanepeye yattım yok anne gell diye mızrdandı açtık kanepeyi beraber sarılıp yattık...

ha irde haklısın galiba babamızın öğrenemediği dil döktüğüm çok şeyi şimdilik onlar yapıyor valla...:)))

Anıl çok düşkündür bana.Babasıyla asla yatmaz, uyansa babasına gitmez beni sorar.Yatakda aramıza yatsa bana sarılır.Çoğu zaman annecidir ama bu aralar ara sıra yüz göz olduğumuz zamanlar babaya gidiyo:KK43:

X