2008 Kasım Anneleri

saçlarımı az röfleyaptırmayı düşünyorum ne dersiniz bacılar benim saygı değer canım arkidişlerim

Ben röfle değilde balyajı seviyorum.Röfle özellikle sarı röfle yaşlı gösteriyo insanı.Ben sade renk kullanmayı seviyorum..Geçmişde çok denedim.Ama sade ve koyu renkte karar kıldım:) Tavsiyem sade tek renk:KK43:

Son düzenleme:
lorem hoşgeldin bacım sende...
dün kaynanatöre gitmişin kolay atlasttınmı nasıl geçti...
resmine baktım canım anaoğul çok güzel çıkmışınız ama az kilo almışın gelişme var yanii ..
aman dincer bacı yasminim artık bu saatden sonra ne yapsak ne etsek bizim kalasları değiştiremyiz öyle gidecekler arada bir yeşillenirlerse şükredip oturacaz ne yapak...
saç konusunda yasmine katılıyorum tek renk benimde favorim belki kzıl gölgeler güzel olur ama sarı röfle hakkaten olduğundan büyük gösteriyor adamı...
poli bacı bazen benimde aklım kayıyor kısalttırsam şu saçları diyede kıyamıyorum ya çirkin ördek gibi olurum diye korkuyom.. bir kadına uzun saç yakışıoyor ne bileyim.:97:

hürrem karameli iyidirrr deneyeceksen onu dene sertabada çok yakışmış

o çok iddialı ben o kadar iddialı değilim netice güzel de değilim ufak tefek yere yakınım o saç mecmua gibilere yakışır :KK52:

Canım koyu renk üzerine kızıl olabilir, açık renk dediğim gibi yaşlı gösteriyo.Eee sende de yaş kemale erdi:KK16:

hayatta kızıl kullanmam onu çok iyi biliyorum
ayrıca son cümle ile beni bitiridin
:KK53: :84:

lorem hoşgeldin bacım sende...
dün kaynanatöre gitmişin kolay atlasttınmı nasıl geçti...
resmine baktım canım anaoğul çok güzel çıkmışınız ama az kilo almışın gelişme var yanii ..
aman dincer bacı yasminim artık bu saatden sonra ne yapsak ne etsek bizim kalasları değiştiremyiz öyle gidecekler arada bir yeşillenirlerse şükredip oturacaz ne yapak...
saç konusunda yasmine katılıyorum tek renk benimde favorim belki kzıl gölgeler güzel olur ama sarı röfle hakkaten olduğundan büyük gösteriyor adamı...
poli bacı bazen benimde aklım kayıyor kısalttırsam şu saçları diyede kıyamıyorum ya çirkin ördek gibi olurum diye korkuyom.. bir kadına uzun saç yakışıoyor ne bileyim.:97:

bi makina alabilirsem çekicem saçlarımı ben artık uzun yıllar uzatmam çok rahat ve şık oldu sanki nazlım

o çok iddialı ben o kadar iddialı değilim netice güzel de değilim ufak tefek yere yakınım o saç mecmua gibilere yakışır :KK52:

hayatta kızıl kullanmam onu çok iyi biliyorum
ayrıca son cümle ile beni bitiridin
:KK53: :84:

Kullanmazsan kullanma, azıcık tipin düzelir dedik akıl verdik, hem de tescillisin sende Polipe gibi.Yarımcı olmak istedim sadece.Mecmua gibilere tavsiyem bile olmaz. değmez..

yaptır işte şu brezilya fönünü ben uzatırsam ya onu yaptırmak için yada perma için uzatıcam

Ya günüm geçti biraz.PKO dan dolayı, daha öncede geçmişti 8 gün.Ne olur ne olmaz diye brezilya fönü yaptırmadım.Tatilden önce düşünüyorum.Regl bitince gidecem:) Asortinin orda bi kuaför varmış. Denicem.Param kalırsa tabi:KK43:

Kullanmazsan kullanma, azıcık tipin düzelir dedik akıl verdik, hem de tescillisin sende Polipe gibi.Yarımcı olmak istedim sadece.Mecmua gibilere tavsiyem bile olmaz. değmez..

tamam yasmin daha fazla konuşmayalım sizin kadar alımlı güzel değiliz tipimizde kayık ama bizide alah yarattı neyse hoşçakalın çok saygıdeğer cana yakın gerçekçi arkadişilerim :KK55:

zeynama her renk yakışıyor yaa ufak tefek bişe minyonlar geç yaşlanırmış hemde bebek yere yakınlarda ayrıcana ahahahah
yaso ne zaman gelion brezilya fönüne len çok dumanlı bişe oluyor o yaa geçen yandakiler
yapıolarda kızın birine kapıyı açmışlar noluyo len dedim brezilya fönü yapıoz dedii hee iyi dedim
kız bi çıktı saçları parlıyodu bariz ya çok hoş olmuştu

zeynama her renk yakışıyor yaa ufak tefek bişe minyonlar geç yaşlanırmış hemde bebek yere yakınlarda ayrıcana ahahahah
yaso ne zaman gelion brezilya fönüne len çok dumanlı bişe oluyor o yaa geçen yandakiler
yapıolarda kızın birine kapıyı açmışlar noluyo len dedim brezilya fönü yapıoz dedii hee iyi dedim
kız bi çıktı saçları parlıyodu bariz ya çok hoş olmuştu

Baştan çıktım:)) 200 mü demişti?

X