2008 Kasım Anneleri

bende olayların ustunu orterım unutmus gıbı yaparım ama bos kaldıgım zamanlar aklıma gelınce depresyona gırerım en ıyısı gecmıse bakmamakkkk yoksa ınsan cıldıracak gıbı oluyorrr

tamam haklısın yasmin kızma fikir olsun demiştim :KK43:

yasmin oğlu rahat etsin diye ayrı hasırlıyordur belki,bak şimdi hakkını yimeyeyim benimki ilk gittiğimiz zamanlarda havlu bile koyuyordu banyo yaparsınız diye ama sonra aldığı tepkilerden dolayı o adetiini kaldırdı.

gül çiilekcik gülen yuzun solmasın inş.

karnım ağrıyor :KK43:((((

ooo eskiyi aştım sayıyorum ben kendimi resmen o eskiler yüzünden evliliğim zehir olmştu .öğrendim takmamayı ama bir arada olma gerilimini atamadım nedense .

Benimkiside hic kiyamaz,ben tun sunu yap bunu yap dedikce o kalkar yapar.hayatta kiyamaz ogluna,bende daha cok isterim onun yaninda tun`dan bisiler.ama genelde iyi bi kadindir.resmiyiz ama cok hemde,onun icin bi dalasimiz olmadi.ben accik kötüyüm kadin bulasmak istemiyorda olabilir :)))))))))))))

en güzeli resmi olmak kadınlar nerde duracaklarını unutabiliyor bazen sonra ilişkilerin suyu çıkıyor 1-2 günlük iş değil bir ömür sürecek Allah izin verirse.Çok içli dışlı olmak iyi değil bence gelinimde olsa öyle canım kelebeğim olamam ben

en güzeli resmi olmak kadınlar nerde duracaklarını unutabiliyor bazen sonra ilişkilerin suyu çıkıyor 1-2 günlük iş değil bir ömür sürecek Allah izin verirse.Çok içli dışlı olmak iyi değil bence gelinimde olsa öyle canım kelebeğim olamam ben

Canım cicim zaten olmaz..Ama soğuk bi kaynanada olmak istemem.Kaynanamın bana yavrum dediği iki an var.Adım gibi hatırlarım o anları.Birazda sevildiğini bilmek gerekir, düşman olmadığını görmek gerek..

ben cıkıyorum kızlar
kımseler kalmadı bu ara bı dızıye taktım boluk porcuk bakmıstım hosuma gıtmıstı bugun kımse kalmayınca ılk bolumden ıtıbaren baktım sımdı 2. bölümün sonundayım yarın devamına bakarım
herkese ııı aksamlar

günaydın sapiş hiç uğramıyosun artık...:80:
evimi taşıdım da..baksana sabahki mesaja şimdi cevap yazabiliyorum :KK9: ayy bu kadar iş beni bozar ama sıkıntı geldi :KK53:
hosgeldınız emos ve secilcımm

Kızlar bırde Arabıstanda oldugunuzu dusunun ne kadar sıcak ama Rabbım sabrını verıyor benım gonlumden gecen ramazan umresıne gıtmek Allahım nasıp eder gıtmeyı hepımızee
hoşbuldum yavrimu
seço hoşgeldinn açıldı mı doğalgazınız?

Asocum günaydın normal mi yai görüyon ağrın sızın yok değil m?
çok şükür açıldı canım,kaloriferlerim yanıyor artık :KK9:
saphısım hosgeldın canım

asortık gecmıs olsun atlattın cok sukur
hoşbuldum lorem

işler bitmiyor bir türlü.bir taraftan evin yerleştirme işleri diğer taraftan günlük ev işleri,yemek vs.. vee en önemli taraftanda da Duru Okyanus..bu eve çok şşaırdı.ne olduğunu anlamadı yazık.ikide birde ayakkabılarımızı getiriyor,eve gidelim diye.misafirliğe filan geldik sandı galiba.son 2 gündür o da biraz daha benimsedi evi ama çok hırçın,çok huysuz ve uykusuz-uz!
gideyim de yemekk yapayım.ooo saat 7 olmuş bile yahu :26:

Kapı, pencere değişecek, banyo yapılacak, boya yapılacak, balkon kapatılacak:KK43: Bunlar benim evin..Kaynanama parke, pencere değişimi ve boya yapılacak:KK43:

kız kanka bacı bu karı seni kıskandı zaar baksana araya kendi evinide sokmuşş :KK33:

Yahu hepinizmi kaynanasiyla kötüsünüz bee?

ilerleyen satırlarda senide okuduk sende ballı kaymak değilsin ne soruyorsun kokoş kuzu

Ne dicem Çileğim.2-3 Gün sonra azıp kudurabiliriz.Mümkünse çift kişilik yatak istiyoruz mu diyim.Alemsin kııı.Karı son derece resmi diyom sen ne diyon:KK9:
Kadın bir ömür nerdeyse yalnız uyumuş yasmin 10 gün yalnız yatmış çokmu ben olsam oğlumla yatardım 10 gün:KK9:

haha polip valla bende aynı şeyi düşündüm ahaha kadın yarım asırdır yannız sanıyor evlilerde ayrı yatar:89:

midem bulanıyoooooooooooooooooooo :KK30:

heyooooo..tam ayzisirken deniz pasa uyanip yanima gelirmisin anne dedi,biz birbirimizle sarilmisken baktim Tun cikti geldi:)toplantidan direk eve geldim diye..ee saolda dedik yemek yok!apar topar disariya ciktik yedik ictik gezdik,kuzud cok eglendi..biraz cici mici aldik eve geldik.iste bu kadar,pasayla baba ciktilar uyumuslardir heralde,bende ojelerimi yenileyip yatcam.....

günaydın hatunlar,
bugün açılış banamı düştü...
biz kaanla 5,30dan beri ayaktayız.. akşam 7,30da yattı haliyle erken kalktı kuzu...
uykumu yarım almış olsamda bugün güneşli sıcak güzel bir gün...
bende çayımı yudumluyorum kuzularda kendi hallerinde oyun oynuyorlar...

Günaydın Nazlım, günaydın kızlar.Bende güneşli bi sabaha uyanmak isterdim ama ııııh:KK43: Gelmiyecek gibi yaz..Bizde gece Anılın öksürüğüyle uyandık.Yanına yattım, mışıl mışıl uyudu.Bense ne olacak bu öksürük diye düşünmekten uyumadım:KK43:

X