2008 Kasım Anneleri

Ya banada alaturka degisik geliyor,orda oylece nasil kalsinki?heleki deniz kessen kalmaz..

aman nebilim bi yol bulcaz insl.bi soylese cisim var diye ama yok,dna gibi yapip degistiirmisin diyor.

Ya ben alaturkaya oturuyorum, Anıl kenarda duruyo.Hadi anne ıslatalım diyo:)) Bazen suyu açalım mı deyip oynuyo.Gitmek istemiyo WC den..Hadi yavrum bi daha geliriz diyorum.Tamam benim tuvaletim de mi anne diyo:)

ben geldimmmmm dağıldınızmı leyyn
mutfaktan çıkamadım bugün anasını satiim
çok çeşt oldu ama yaa:)kim yiicekse bunları bilemem
neysem dün bizim okul müdür yard. ölmüş sabah aniden
neysem pek hazetmezdim Allah ramet eylesin gene
öğlen çocuğu yolladım okula 11.30 da
12.30da okulda oluyolar ders zili çalmış bizim akıllı öğretmen yok servis sahabçılarla beraber bunlarıda almış eve götüriim diye saat 2.5 da kapı çaldı bi baktım fatih renk beniz atmış.midem bulanıyo diye girdi içeri kıyamam .hanfendin,in çok morali bozukmuş gelmemiş eee haber yok bize .sabahçılarda olunca tam 2 saat sürmüğş eve gelmesi dolana dolana şehirlerarası yolculuk yapmış gibi delirdim ama napıcan çok fena doluyorum bu kadına bigün bi patlııcam o olucak

offf cok sacma bısıyle ugrasıyorum sımdıı 40 sayfa yapılcakk amannnn
eylulde ıkı uc gundur anne cısım geldı dıyor lazımlıga gıdıyor kaka yapmıs gıbı poposunu t.kagıdıyla sılıp duruyor altına pas pas koyuyorum ayakları usumesın dıye onu alıyor serıyor lazımlıgı ustune koyuyor ugrasıp duruyor

ben hem alaturka hemde klozette işini görsünler öyle alışsınlar istiyorum.. inş. bir düzen kurarız bizde polinin dediği gibi o zımbırtıyı taşıyamam bide .. yolda izdede her türk çocuğu gibi pet şişeye yaparlar artıkın..heheheheh:))))

Tun alaturkaya yapamaz mesela,söylemeden gecemiycim hohohohohohoh..

o zimbirtiyi tasimam bende yanimda,sadace kolay alissin diye oturtuyorum.kaldiki denizin

poposu o seyse buyuk bile,hatta cisini yapsa direk klozete gitmez ama denemeden bilemiyorum.

bu aparatlar standart ve kucuk malesef bize.eger alisirsa nazliskonun dedigi gibi bir adet pet sise

banada lazim.ama ben bezde tasirim yanimda,onada yapiveirr.ahh bi alissa...

ben hem alaturka hemde klozette işini görsünler öyle alışsınlar istiyorum.. inş. bir düzen kurarız bizde polinin dediği gibi o zımbırtıyı taşıyamam bide .. yolda izdede her türk çocuğu gibi pet şişeye yaparlar artıkın..heheheheh:))))

Adaşım biz alıştığımızda alafranga yoktu.Onda zorlanmazlar çişe alıştıklarında.Çiş yapmanın detaylarını öğrendiklerinde kırk yıldır klozete yapıyo gibi olurlar:KK53:

bizdede bana göre taze fasulye
babave kızada çorba karnıbahar tavuk ve pilav

offffff offff bende böyle bir çorba bile içemeden 8 kaşık fasulyeye talim oysa canım neler istiyor neler

çıkanlara iyi akşamlar kızlar ..
bende çıkıyorum benimde yemeğim yok .. ama belli mantar sote pilav kolay olur benimki gelene kadar...izninizle bende mutfağa gideyim artıkk..:)()))

mucizee hayir canim ben seffafim üyelik konusunda,pro diilim :)

sadece mercimek corbam var,Tun`a biraz kizginim dolayisiyla yemek yapmiycam.

oohhhhh çilek oda güzel miş
oğlana da çorba dayayacan tabi
kendin zaten büskiviyle doyuyon ohh negüzel:)))

çıkanlara iyi akşamlar
mutfağa girenlere kolay gele

ogluma mercimek corbasi yaptim,yogurtla onu yer o..

kendimde dünden kalan iki tane milföy vardi onu yedim.

Tn tabiki ac kalcak,belkide o yapar bize yada kendi bilir:KK47:

intikamım kötü olacak diyorsun yani

valla benimki için intikam söz konusu olmaz böyle birşey ya hazır alır yada bulur buluşturur koyar ortaya tınlamaz yani.ama tabi arada sırada olursa

X