2008 Kasım Anneleri

bende pazar gunu Survıvorda gordum canım cektı bişi yaptım eyllum cok yedı krep cok sevıyorum ama yapamıyorum kızlar olculu tarıf verırmısını

polim aynen bizdede ben güzelce örtünürüm sıcak old. iiçin pikemi çekerim üstüme ama kuzuların ikiside babamızda sabaha kadar kıçları açık yatarlar alıştılar heralde artık bişey olmuyor...
o hasta olduğumuzda bizde dondurmamızı yedik evde git gel 3 günde bitirdik çok şükür bişey olmadı..
benim öksürk hala hafif var ama uykumdan etmiyor burnum akmıyor ya rahatım şükür....

ıcırım ne yediler gı benmi kaçırdım oraları... krepi ben hep göz karırı yaparım ya belli bir tarfim yok..
1 yumurta kırarım üzerüne 1 su bardağı kadar sütü ekler birazda tuz atarım bnimkiler peynir yemediği için peynirde ezişyorum azcık sonra akıcı kıvam olana kadar un eklerim tavayı ısıtıp yağ koyarım orta boy tavamız yemek tabağı ebatında kepçe ile dökp pişiriirm sonra onları dörde bölüp çikolata sürüyorum rulo yapıyorum öyle yiyorlar...ama ondanda bıktılar bu ara her yaptığımd ben yedim onlar ellerinde bekletip geri verdiler...:KK43:(( birde şimdi biz peçeteye sarma huyu çıkardık kaan beye herşeyi peçeteye sarıp veriyorum öyle yiyorr azcık değişik geldi heralde..

mucize hava tam oryantal burda ben kıştan korkmam ama bu hava sakat güneşde yanıyorsun gölgede donuyorsun.ki 2 gündür kışa geri döndük.apt nında kaloriferini acayip kıstılar niyeyse sabah karşı buz kesiyor evin içi benim yiğidolar gece ayazı yiyorlar.ben mis gibi örtüyom pofidik yorganımı dikkat ediyom kendime böyleyken ayakta duramıym yorgunluktan hastalansam bizim evin ağzı yüzü kayacak valla

vallla biz karı koca usuk tipleriz yorganımıza sıkıca sarılır uyuruz ama bu cadı bi sağa döner bi sola döner ayakları havaya diker üstünde örtü bırakmaz o yüzden uyku tulumu giydiriyorum.

sayın dincer iyi akşamlar

offf off bi şurup içirdim saçları halılar üst baş içti yaniiiiiiii napcam bilmiyorum herzaman daha kolay içiyordu bu sefer kıyamet kopuyor şurubun yarısı ele yarısı yele gidiyor valla

Mrs. dıncer bye
nazlımo saol canım benımkıde bı ara peceteye sarma huyu vardı bıraktı ıkı gundur pasta ıstıyordu bugun babsıyla almıslar koca bı dılım yemıs kuzum ablayada bunu dolaba koya aksam abı ıyı kı dogdun yapalım dıyormus

mucızem gecmıs olsun bu cocuklar nerden bılıyorlar yorganı ustlerımıze ortugumuzu bılmıyorum eylulde uykusunun arasında yavasca ortuyorum ayaklarını kaldırıyor hop yorganın usutune atmıs bacaklarını esımle ben uyuyamıyoruz sıpanın ustunu ortmekten gece ustu acık uyursa hemen sıfayı kapıyor

mucızem gecmıs olsun bu cocuklar nerden bılıyorlar yorganı ustlerımıze ortugumuzu bılmıyorum eylulde uykusunun arasında yavasca ortuyorum ayaklarını kaldırıyor hop yorganın usutune atmıs bacaklarını esımle ben uyuyamıyoruz sıpanın ustunu ortmekten gece ustu acık uyursa hemen sıfayı kapıyor

Ben uyku tulumu kullandığım için rahatım ama Anılda dışarda üşütüyo:KK43:

saolun kızlar
bu pazarda krep yapıyım ıcıne beyaz peynır domates ve maydonoz sarıp yemesı cok lezzetlı luyor eylul boyle yıyemez ama krepı yer

evet y ıcırım üstlerini örtünce hemen tepinip açıyorlar benimkilerde.. çok derin uyursa il yatışta biraz gidiyor öyle ama sabaha kadar tepinip hep açık kalsın üstümüz derdindeler....

oh be kuzuların ikisinede çorbalarını içirdim kerem yeni kjalktı hala içiyor bir yandan ona içirip bir yandan buraya bakıyorum..:))) böyle yesinler herşeyi ne güzel canım feda...:))

vallla biz karı koca usuk tipleriz yorganımıza sıkıca sarılır uyuruz ama bu cadı bi sağa döner bi sola döner ayakları havaya diker üstünde örtü bırakmaz o yüzden uyku tulumu giydiriyorum.

sayın dincer iyi akşamlar

offf off bi şurup içirdim saçları halılar üst baş içti yaniiiiiiii napcam bilmiyorum herzaman daha kolay içiyordu bu sefer kıyamet kopuyor şurubun yarısı ele yarısı yele gidiyor valla

beni arkadaşım şırıngayla sıkıyordu çok kolay oluyordu dene istersen

polıp hastanede surubu kucuk cclı sırıngayla verıyorlar agzını sıkıp ne kadar verdıgımızı kasıkla bılemeyiz dıyor hemsıreler ıcındekı kasıkla vermeyı sevmıyorum tatlı kasıgıyla verıyorum pek etkısı olmuyor

ıcır teşekkürler canım
valla aynen bizde sizin gibi nöbetleşe örtüyorus dediğin gibi hemen anlıyorlar valla bazen bizimki örttuğumuz an baığırıyor uykusunun arasında geri açip biraz dalınca ayaklarını açıkta bırakacak şekild e tekrar örtüyoruz ama değiğim gibi uyku tulumunu muhakkak giydiriyorum

kızlar ben çıkıyorum dondum yine burda akşama kadar gideyimde ateşli oğlanların yanında accık ısınıyım.:KK69:
umarım yarın güneşli bir sabahta merhaba deriz birbirimize ben sıkıldım üşümekten yazlıkları çıkarıp kışlıkları şutlamak istiyom gardrobumdan hadi bakalım bir zamanların ünlü gafıyla veda ediyim
sayın seyircilerim hepinize donsuz gecelerr
:KK74:

kızlar ben çıkıyorum dondum yine burda akşama kadar gideyimde ateşli oğlanların yanında accık ısınıyım.:KK69:
umarım yarın güneşli bir sabahta merhaba deriz birbirimize ben sıkıldım üşümekten yazlıkları çıkarıp kışlıkları şutlamak istiyom gardrobumdan hadi bakalım bir zamanların ünlü gafıyla veda ediyim
sayın seyircilerim hepinize donsuz gecelerr
:KK74:

Reytingler patlayacak bayrak sayesinde:)))))

X