2008 Kasım Anneleri

ahmette hiç zorlanmamıştım çok kolay öğrenmişti kuzum bunlar kadar bile değildi maşallah ama bu bezim diyo başka bir şey demiyor
her altını açtığımızda bi daha yok demi bez yok diyo ama gene beze dolduruyo
yaptığını bilinçli yapıyo çünki sonra gel değiştir diyor
bakalım mayısda havalar ısınsın bizde başlıyacağız talimlere

fakat bizde klozet yok bakalım normal yapacak başka çare yok :KK55:

geldım geldım de bıraz gec oldu sanırım
sızınle konsurken kocık geldı
apar topar cıktık
bır ıkı yere ugradık ama bırı de eczaneydı tabıı kı
neysem sonunda eve geldık
nugget ve cevızlı erıste yedık
afıyet olsun

sonracıma bız de henuz wc egıtımıne baslamayan hatta cesaret edemeyenlerdenız
hatt ben cok tembelım bu konuda

sımdı kurabıylerımı yıcem ve durum analızı yapıcam

gunaydınlar guzel hatunlar

zor kalkıyorum uykumu hıc alamıyorum yaa
aksam yemekten sonra kocıse kızdım
ona gore kus degılız
ama bana gore ben hala cozmus degılım olayı
sabah o uyurken kalkıp ıse geldım
bakalım uyanınca arayıp ne dıyecek

gunaydın canlarımm
yasemınım ne soguk ankara dondum sabah cantamda salım vardı ustume aldım bırrrrr
eylulde burnu akıyor mız mız amannn bı havalr ısınmadı beaaa

yasmınım bal cok fayda edıyor oksuruge

ben de yedıgım ıgnelerden sonra aldıgım son tombılı halımden fotolar yukledım face
5 tane yukledım ama gorunuyor sanırım degıl mı tam anlayamadım valla gızlılık ayarlarını

günaydın şekerlerim
örtmenimize gene çok sinirliyim neyse bu kadınla 2 sene daha nasıl geçicek bakalım
kızlar geçmiş olsun kuzulaıma ,istanbulda öyle valla daral geldi artık bahar geldi dedik ama kışta bu kadar kasvetli olmamıştı 2 gün kapalıysa 3 gün güneşliydi 1 haftayı geçti :KK43:(

günaydın tontişlerim bu soğuk havalar yüzünden depresyona girecem güneş istiyom ben yaa
yasemin felaket tellalcılığı gibi olmasında hafta sonu ankaraya kar yağacakmış dünden beri yağmur yağıyor buraya hayrolsun bakalım

günaydın güzellerimmm
dün akşamki performansımdasonra bir kaç gündür olduğu gibi bu sabahda işe geç kaldım :KK52:

soğuk konusunda herkeze atılıyorum ciğerlerim donuyor sandım bi ara arabaya binene kadar
benimki cumadan dr gidip ilaç kullanmaya devam ettiği için yeni bir hastalık belirtisi yok
ama ahmet sabaha kadar öksürdü cumartesi ankarta gezisine geldi babası ile bilikte orada sazan adam dondurma istedikçe almış ne olacak hasta olacak tabe nasıl kızıyorum nasıl baba göya baaa

:KK52:

günaydın tontişlerim bu soğuk havalar yüzünden depresyona girecem güneş istiyom ben yaa
yasemin felaket tellalcılığı gibi olmasında hafta sonu ankaraya kar yağacakmış dünden beri yağmur yağıyor buraya hayrolsun bakalım

Aboooov, atıyım kendimi biyerlerden.Dünde dolu yağdı..

X