2008 Kasım Anneleri

sabahtan buyana iki defa tuvalete oturduk tik yok

yemegini yedirdim tam kaka sini yapcakti,kos annem tuvalete yapalim sifonu sen cek filan dedim.

hevesle gittik,ama avzgectim yapmiycam dedi.takip ettigim bi pedegog var;adam orda diyorki sakin

israr etme hatta sorma bile cisin varmi diye.ilk zamanda cise alistirirken kakadan basla demisti.off ne zor ismiss daha siftahimiz yok.nasil halletcem yaa.

bende antibiyotiklerin birinde çıkmıştı sırınga onu atmamıştım hep onunlaa veriyorum kaşıkla versem halimiz hepten harap ama bizimki yutmuyor ağzına gireni püskurtuyor ne benim üstüm kalıyor nne biyer amaaan bi iyleşseydi hayırlısıyla sesi de kısılmış çıkmıyor zavallının

lore yine nereleree koyboduu

Ya Anıl inatla çişini tuvalete, kakasını bezine yapıyo

bizde daha ikiside yok,yapsa ödüllendircem filan ama yok iste.oturup oturup kalkiyor.beni macelemde krese gitmeden alissin istiyorum ama bakalim gitmmem ustune cok.alismazsada zamanla olcak napayim.

cisi geldiginde soyluyormu peki ?

Ayy yavruma gel annem hastasın ilaç vereyim deyince gelir içer ve çok taklıymış der.Kurban olsun annesi

alaturka vc yokmu orda dene çileğim klozet zor oluyor ilk başta

bizde daha ikiside yok,yapsa ödüllendircem filan ama yok iste.oturup oturup kalkiyor.beni macelemde krese gitmeden alissin istiyorum ama bakalim gitmmem ustune cok.alismazsada zamanla olcak napayim.

cisi geldiginde soyluyormu peki ?

Anne çişim geldi diyo.Bazen yapıyo bazen suyla oynuyo.Yapınca alkışlıyoruz, anne şarı şarı ışlattım diyo

alaturka vc yokmu orda dene çileğim klozet zor oluyor ilk başta

yok canim,onla nasil yaptircamki benn bile unuttum :)))

ya aparat aldim uzerine guzelce oturuyor aslinda,ama pedegogda diyorki lazimlik al.

ayaklari yere bassinki güc alsin.Tun da kizdi bana,adam ne derse yapmak zorundamisin

almayalim diye

bizdede tam tersi çişş beze kaka tuvalete ama her tuvalet olmaz
Ayy yavruma gel annem hastasın ilaç vereyim deyince gelir içer ve çok taklıymış der.Kurban olsun annesi

valla yasmin benimkide güsel güzel içerdi bıktımı noldu bilmiyorum bu sefer olay oldu yaaa

bizde şrıngayla veriyorduk bir ara kerem ilecı kolay içer hatta ister kana verdin bana ver gibidinden ama kaan binbir güçlükle bir şurubun içinden çıkmıştı ölçekli epey bir onunla verdik sonra benim tedaviden kalan şırıngalrım varmış onların iğnesini çıkardım hazır bazen kolay olsun diye bende onla vweriyorum...

bizde kakay yapınca yeni söylemeyi öğürendik önce ben anlıyordum yada çok nadir söylüyodu oda öyle gezmek zorlaşınca şimdi yapılıyor hemen anne kaka diyorlar değiştiriyorum zamanla tamamne ne yaptıklarını bilirler zaar az kaldı bizmde başlamamaıza burada havalr çok yumuşak vakti geldi artıkın...

Anne çişim geldi diyo.Bazen yapıyo bazen suyla oynuyo.Yapınca alkışlıyoruz, anne şarı şarı ışlattım diyo

ne güzelyaaa,deniz daha bisi demiyor.cok yaparsa altine dagistir diye..

ha birde doktor sey dedi;kotu bez kullan cocugu rahatsiz etsinki cikarmak istesin dedi.

aman zor ismis be.

çok düzensiz yazıyorum kuzlardan anca böyle oluıyor..
poli bacı hadi iyi akşamlar.. gitte iliklerinekadan bir ısın iyice..gecede eniştem sarılır sana ısınırsın...

çilek betülde klazöt aparatını sevmiyor lazımlığa oturmak istiyor ısrarla
bende klazöte yapsın bi sifonla bitsin istiyorum ama nafile

alaturkanında sağına soluna yapacak oturamaz orayada.hem ayakları yere basıyor hemde orda suyla falan oynuyor dalıyor klozette 2dkda sıkılır gider.öbüründe kolay oluyor.lazımlık sevmiyom ben ama sen yoksa alaturka deneyebilirsin ama ben o aleti taşıyan aileler görünce ürkmüştüm başkasına yapmaz demişti kadın ayy işte öle

Cumartesi günü çişe götürdüm.Mutfakta biraz işim vardı.Salona geldimki iki koltuğun arasına girmiş.Yavrum ne yapıyosun dedim.Kaka mı yapıyorum diyo( Bilinçli ya..

Ya banada alaturka degisik geliyor,orda oylece nasil kalsinki?heleki deniz kessen kalmaz..

aman nebilim bi yol bulcaz insl.bi soylese cisim var diye ama yok,dna gibi yapip degistiirmisin diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…