2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

bütün hamişlere günaydın.........tabii ben yeni kaltım sayılırım............

selam hilarya nasılsın???
bebişinin adı belli oldumu doğum ne zaman kesinleştimi................
benim doğuma 8 gün kaldı dakikaları sayıyorum............

evet canım cumartesi netleşecek.. büyük ihtimal o gün olacak doğumum hihoyyyt
amin canım hepimiz sağlıkla kolayca kavuşalım inşAllah..birbirimize duamızı da eksik etmeyelim.. Allaha emanet olun sen ve bebişin canım Şeniz

kızlar eylül annelerinden kimler normal doğum yaptı ? bilen var mı ?... :uhm:

mrb
ben bugün üye oldum yazınızı görünce 2 ay önceki korkularım aklıma geldi bende spinal doğum yaptım şiddetlev tavsiye ediyorum

mrb
ben bugün üye oldum yazınızı görünce 2 ay önceki korkularım aklıma geldi bende spinal doğum yaptım şiddetlev tavsiye ediyorum

mervecim hihoyyytbugün benim kociş arkadaşlarıyla davette... cokacimcoookyemeğe gidicek bende bariii anneme gidiyim dedim.. :uhm:
birazdan çıkarım bende.. kendine dikkat et cnm ben gelene kadar doğurma :ecrin_bebek:bakk bebişini ve seni öptüm tatlım....Şeniza.s.

cansu demek senin pazartesi benimde salı allah yardımcımız olsun canım. epudiralmi olacak yoksa anestezimi? benimki mecburen anestezi olacak bebişimin doğduğu anı göremeyeceğim ama allah sağlık versin ne yapalım kader

OHH GEZ BAKALIM NEGUSEL VALLA:)),
BENDE PEK HABER YOK COK TERLIYORUM NEZLEDE OLDUMsenağlama EVIDE TEMIZLIYORUZ KADIN GELECEK SALI GUNU AMA SAOLSUN ANNEMLER ŞİMDİDEN DOLAPLARIMIZI VE EVLE ILGILI BİR KAC SEYI HALLEDIYORLAR BENDE ELTIMDEN GIRIYORUM NETE MERAK EDIYORUM KIMLER DOGURDU DIYE VALLA SENDENDE SES SEDA CIKMAYINCA DOGURDUN SANDIM KISkafamçokkarıştıAMA PAZARTESI SEZERYAN OLACAGINI BILIYORUM HAKKINDA HAYIRLISI CNM INSALLAH HAYIRLISIYLA SENDE KUCAGINA ALIRSIN BEBİŞİNİ.. ALLAH KURTARSIN ŞİMDİDEN
AY BENDE NE AGRI NE SANCI VAR SADECE ARADA KASIKLARIM AGRIYO OKADAR AMA ARTIK BENDE DOGURMAK ISTIYORUM YAAAAAAAAAAAAAAhihoyyyt
HERGUN AYNANIN KARSINA GECIP ACABA KARNIM ASSAGI INDIMI DIYE BAKINIYORUM:roflol:YOK ANAM BİZİM TOMURCUGUN GELECEGI YOK KEYFI YERINDE ANLASILAN AMA ARTIK VALLA DOGURMAK İSTİYOOORUMMMMMMMM:icecream:

CNM ALLAH KAVUSTURSUN ALLAH SENINDE YARDIMCIN OLSUN
NIYE BEBEGININ DOGDUGU ANI GOREMIYORSUNkafamçokkarıştı:uhm:

Slm.canlarım bugün doğuran yokmuu,yok galiba,inşallah bende haftyaya doğururum ya çok sıkıldım artık,doğum hikayelerini okudukça bende kucağıma alıp sevmek istiyorum yavrumu ya,sancılar ara ara yokluyo bakalım ama aşırı şiddetli değil şimdilik bakalım..

Kızlar doğuma az kalan şu günlerinizde eşlerinizin ilgisi nasıl?Her gün en geç saat 12 de arayan adam saat 14.30 oldu merak edipte bi aramadı.Son günlerde böyle,en ilgisiz dönemlirinden birini geçiriyor.Ağzımı açsam ters cvp alıyorum,en çok şu son günlerimde kırdı beni.Oysaki ben bebeğim olmasından çok onun ikimizin parçasını dünyaya getireceğim için mutluyum.Şu an doğumu felan unuttum niye aramadı niye böyle davranıyor derdindeyim.O aramadığı için bi işte yapamadım içimden gelmiyor kilitlendim kaldım.Ben arasam şimdi niye aramıyosun diye ne bileyim yatıyosundur diye sen ara ben aramıyosam felan der.Ayladır bir kere bile sarılmadı,sıcaklardandır dedim ama havalarda iyi bi kaç gündür.Bebek olunca pabucum iyice dama atılacak.Oysaki önceden ne kadar düşkündü bana.Oysaki son günlerimde ne kadarda isterdim dahada ilgili olmasını..Niye aramıyosun diye arasam kesin"mal mal konuşma kalktıysan sen ara"der.Bu saate kadar ne zaman yattıysam.

:roflol::roflol:ay delüüüüü yaaaa kıs ne kuruntu yaratıyorsun kendıne belkı adamcazın işi vardır o yuzden arayamamıstır nebılem musaıt falan degıldır belkı o:roflol:le hemen kotu dusunme :1hug:
sen ara sesını duyayım dedım de sıkıldım arım dedım de nolacak nıye arıyonmu dıyecek alemsın yaa ole sıkma canını canım benım emın ol işi vardır bence:icecream:

canım ınsan hassas oluyor cok ılgı beklıyor elınde olmadan ama..
ınan kafana takıp dert ettikçe daha cok uzersın kendını.. inceleme bosver ustune dusme..
sen ara serenın dedıgı gıbı, yada bırak aramasını bekleme baska seylerle oyalan..
bebişini düşünmeye ver kendını.. onu kucagına aldıgın zaman kocanı bıle unutucaksın ılk zamanlar..
zamanla hersey tekrar rayına oturur canım kımsenın pabucu dama atılmaz merak etme..
üzme kendını.. benım esımde çok aşırı ılgılı değil.. olması gerektıgı gıbı normal..
her zaman gunde ıkı kere arar bır oglen gıbı bır ogleden sonra..
yıne aynı arıyor değişen bırsey yok.. zaten daha fazla aramasına da gerek yok 2 kere yeter..
bazen yoğun oluyor sanırım öğleden sonraya kadar aramadıgı oluyor, sonra aradıgında hıc merak etmıyorsun fılan dıye takılıyorum ama uzerıne dusmuyorum sıkmıyorum..
boşver bunlara takma kafanı ınternetten bırseyler arastır bebısınle ılgılı, bırseyler ızle oyala kendını..
zaten ne kaldıkı bugun yarın kucagımızda olucak bebişlerimiz..

dün dr. gittim.bebeiş çok aşağılara inmiş dedi.herhan olabilir doğumun dedi.pazatesi sezaryen günüm.allahım ozaman kadar dayansın bebeğim.sonda falan takılacak mı dedim.istersen ameliyathanede bayılınca takılır dedi.ben de olur dedi.allahım pazertyesi gelecek mi? milletin doğumlarını okyunca biran önce olsun diyorum.sanki zamn geçmek bilmiyor.
bu arada karnımdan çıt sesleri geliyor diye anlatmıştım ya dün.sordum.olur öyle dedi.ne güzel bir açıkalama deyilmi?)))bence kendisi de bilemedi olur öyle dedi..ben de ısrar etmedim sebebini..))

bu arada geçe hafta da2600 gr. dı.dün de 2600 gr.hiç almamış görünüyor.tabi bu baş bacak karın çevresine göre hesaplanıyor.mm.hesaplar.biraz farklı alsa sonuç değişecek
ikiz kardeşim doğuma giderken bebek 2600 demişler.doğumdan çıktı 3250çinş.benim de beklediğimden fazla olur.sizinkiler de tabi..

cnm hadı hayırlısı
bişey sorucam bebek assagı ınmıs dedı ya doktorun sen karnının assagıya ındıgını hissettınmı hiç
ya ben hergun bakıyorum ama ındımı ınmedımı anlayamıyorum sende tam belırtı nasıl:uhm:
şafak aynı dıye sana sorım dedım:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…