2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

selam arkadaşlar..........
dr.geldim şurup verdi boğazım için inş.çabuk atlatırım sabahları çok kötü oluyorum işe yarar da şuruplar iyileşirim çabucak.......

eğer sorun olmazsa ayın 20 si kesin doğum tarihim öncesi olmazmı dedim dr.olmaz dedi sorumluluk alamam bebeklerin kiloları iyi olsun dedi..................

merak ettim nasıl bir oda yaptın cokacimcoook kopya çekecektimdeeemirmirmirmir

yok tamamıyle bıtıremedık kı bı turlu.. :bbo:
oğlum gelınce tam olucak heralde bu gıdısle.. bıtırıp koyucam demıstım ama bı turlu koyamadım.. benneyaptımki

gulan gecmıs olsun canım.. inşallah bır an once toparlanırsın..
bosver once almasınlar tabı ıyıce kılo alsın bebıslerın.. kıyamam onlara mınık mınık ıkı tane... :1hug:

Kızlar yardım edin.
Sizce hangisi TUNA mı? EREN mi?
???

bence erengamyoncuiremsu bizimkinin adıda ogeday kaldı ..alırsan lazı yersin kazıığıı..adam nuh dıyo peygamber demıyo tutturdu..benımde onla ınatlaşmaya halim yok..hakkımızda hayılrısı olsunna.s

bence de eren
eren ismi çok hoşuma gidiyodu bende düşünüyordum ama...
benim eşim daha hamileliğim belli olmadan oğlum olursa kürşat koyacam demişti
öle kaldı ismimiz

Tabiki Eren..Erenle Mert arasında kalmıştım,eşim Mert dedi öyllede kaldı.Şimdi ben Eren istiyorum ama eşim kararlı.

Sml.kızlar herkes iyidir umarım,bende bugün dr.a gittim adam malesef çatı kontrolü yapmadı ama kesinlikle normal doğum öneriyorum normal yap dedi,çok heyecanlısın nasıl yapacağını düşünüyorum ama yinede normal dedi bende zaten normal istiyodum umarım son anda herhangi bişey çıkmaz,ayın 25 i ve öncesinde gelebilir dedi zaten 40 haftam 25 inde doluyo,yarın doğum öncesi tahliller yapılacakmış onun için hastaneye gidicem bakalım inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur,maşallah oğluşuma 3,5 kilo olmuş minik kuzum Allah ım hepimize kolay doğum nasip etsin inşallah..

Sml.kızlar herkes iyidir umarım,bende bugün dr.a gittim adam malesef çatı kontrolü yapmadı ama kesinlikle normal doğum öneriyorum normal yap dedi,çok heyecanlısın nasıl yapacağını düşünüyorum ama yinede normal dedi bende zaten normal istiyodum umarım son anda herhangi bişey çıkmaz,ayın 25 i ve öncesinde gelebilir dedi zaten 40 haftam 25 inde doluyo,yarın doğum öncesi tahliller yapılacakmış onun için hastaneye gidicem bakalım inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur,maşallah oğluşuma 3,5 kilo olmuş minik kuzum Allah ım hepimize kolay doğum nasip etsin inşallah..

gülşahcım masallah oglusuna :nazar:umarım hersey ıstedıgın gıbı olurda bebısını sagsalım kucagına alırsın:)
bızım senle sat tarıhımız aynı:1hug:ama ben sezeryan olcagım ıcın pazt doguma gırıyorum 1 hafta sonra yanı..hakkımızda hayırlısı ınsallah:Saruboceq:

aaa bız daha once aynı donemde doktora gıtmıstık yıne tabı nerdeysee 1 kg almıs senın oglus demı gulsahh ay masallah kuzucuga
cumada ben gıtcem bakalım...

Son düzenleme:
slm kızlar ayy benim yarın kontrolüm var bakalım çatı muayenesi yapcakmı??*
dream81 e yapmamış ben merak ediyorum sezeryanmı normalmi deye inşallah bi sonuca bağlanarak gelerim:))))))))))))))))

kizlar sizin bu internet hesaplayicilari ile dr unuzun verdiği doğum tarihi birbirini tutuyormu?

gülşahcım masallah oglusuna :nazar:umarım hersey ıstedıgın gıbı olurda bebısını sagsalım kucagına alırsın:)
bızım senle sat tarıhımız aynı:1hug:ama ben sezeryan olcagım ıcın pazt doguma gırıyorum 1 hafta sonra yanı..hakkımızda hayırlısı ınsallah:Saruboceq:

aaa bız daha once aynı donemde doktora gıtmıstık yıne tabı nerdeysee 1 kg almıs senın oglus demı gulsahh ay masallah kuzucuga
cumada ben gıtcem bakalım...

Duygucum maşallah bitanem bebişlerimize,senin sezeryan olacağı için önceden gelecek bebişin inşallah,bakalım biz beklicez umarım son anda sezeryan olmam çünkü kendimi normal doğuma çok hazırladım bunuda beklemesi kötü heran herşey olabilir yani hakkımızda hayırlısı tatlım,inşallah sende güzel haberlerle gelirsin,neradeyse 1 kilo almış benim bıdık,birazda inşallah doğana kadar alır,aslında kilo falanda önemli değil aman sağlıklı doğsunlarda önemnli olan o,Allah ım hepimizi kazasız belasız kurtarsın:ecrin_bebek::Saruboceq:

slm kızlar ayy benim yarın kontrolüm var bakalım çatı muayenesi yapcakmı??*
dream81 e yapmamış ben merak ediyorum sezeryanmı normalmi deye inşallah bi sonuca bağlanarak gelerim:))))))))))))))))

Valla canım bende bekliyordum çatı kontrolü yapacak diye o kadarda hazırlanmıştım:))herhalde beni cüsseli görünce bunun çatısı geniştir filan dedi ne bileyim,sadece normali tavsiye ediyorum normal yap dedi,umarım seninkide bi sonuca bağlanır,hayırısı olsuna.s

iyi geceler hamişler.................

geceniz güzel geçsin bebişlerinizle..................

X