2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

seren_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2007
2.604
3
42
HAYDİ KZILAR YENİ TOPİC ' HOŞGELDİNİİİZZZZZ
BURDAN DEVAM EDELİM DOGUMA GÜLE OYNAYA GİDELİMM HAYDİİİİNNNNN
LİLİLİLİLİLİLİLİLİLİLİLİ YAARRR HAYDE LİLİLİLİLİLİL YAAARRRR

:dance::dance::teytey::teytey:
:sm_cool:

HUUUUU NERDESNİZ EYLÜL ANNİŞLEERRR GELİN BAKEM BURAYAAA:tomato:

:enbuyukkk:

HAYDİ KZILAR YENİ TOPİC ' HOŞGELDİNİİİZZZZZ
BURDAN DEVAM EDELİM DOGUMA GÜLE OYNAYA GİDELİMM HAYDİİİİNNNNN
LİLİLİLİLİLİLİLİLİLİLİLİ YAARRR HAYDE LİLİLİLİLİLİL YAAARRRR

:dance::dance::teytey::teytey:
:sm_cool:

İnşallah güle oynaya gidelim güle oynaya büyütelim bebeleri :emir_bebek:

Ben geldimm canlarımmm

Hayırlı olsunnnn Yeni topic imiz...... :teytey::teytey:

Ben geldimm canlarımmm

Hayırlı olsunnnn Yeni topic imiz...... :teytey::teytey:

EVET EVET HAYIRLIS OLSUN :teytey:

SAOL CÜVCÜVVVVVa.s.:1hug:

DERYACIM ARADA BAKARIZ ORAYA GERCI ADRESI GOREN TIKLAYIP GELIR BURAYA AMA HALA ANLAMAYAN OLURSA KOPARTIP ALIRZ ONLARIDA YENİ YUVAMIZAA
VAY BE MANİ GİBİ OLDU:icecream::icecream:

bb5805navylc8.jpg

kızlar bu çanta nasıl sizce ? bebek eşyaları için çanta almamıştım daha.. bu indirimdeymiş..29.90 ytl..fiyatı uygun hem de şirin geldi gözüme .. ne dersiniz ??

SWEET CURSE...............HALİME .............1981.............1 Eylül ERKEK......................EMİR
TUSEMG........................................... . .........................1 Eylül ERKEK
NAZLIBEBİSİM.................BURCU...............1 989..... . .....1 Eylül ERKEK
ASLİİİ .............................ASLI ...................1976.............2 Eylül ERKEK .....................OZAN EGE
MAVİLİ_06 ......................EMEL................ 1981.............2 Eylül ERKEK........................MERT
GÜLDENM ......................GÜLDEN............1980...... ........3 Eylül ERKEK......................ARİF ATA
B.TUGAN .................................................. ...................3 Eylül ERKEK
CYILDIZ........................................... ..............................3 Eylül ERKEK......................ERKAN YİĞİT
EMELGÜZEL........................................ . ................ ......3 Eylül ERKEK
ÇİKOLATAPRENSES.......MELİKE..............1985.... ..........3 Eylül KIZ
GLSM32 ........................GÜLSÜM.............1987 .............4 Eylül ERKEK
DERYA ..........................DERYA ..............1979..............5 Eylül KIZ.......................... .DURU
SARIKANARYA ..............ELİF...................1978......... .....5 Eylül KIZ............................NAZ
ERVA007........................BİRSEN............. .1987..............6 Eylül ERKEK.....................BERAT KAAN
VİLDANNNN....................................... .. ........................7 Eylül ERKEK.............. ......KAAN
AYTEGE.........................AYTEN.............. .1975..............8 Eylül ERKEK.....................EGE
EYLÜL_ANNESİ .................................................. .........10 Eylül KIZ..................... ....BURÇAK
BEBEĞİM .................................................. ..................11 Eylül CİNSİYET
MÜJDES .......................MÜJDE ...............1983 .............11 Eylül KIZ........................ SERRA
KUMRALIM.......... .........ZELİHA................1983 .............12 Eylül ERKEK...................İBRAHİM ARAS
YENİYAŞAM................. ESRA .................1981 .............12 Eylül ERKEK...................YAĞIZ
BİRES ..........................ESRA..................19 79...............13 Eylül KIZ
BASKETCHİ....................................... .. ........................13 Eylül KIZ .........................MELİSA
DELİKIZ.........................FATMA............. ...1983.............. 14 Eylül ERKEK...................ONUR
SEL-İNN...................... .MEHTAP............. 1980.............. 15 Eylül ERKEK
SAYRA .................................................. .......................15 Eylül ERKEK
GULAN06......................................... .. .....1978...............15 Eylül ERKEK ERKEK(ikiz)..BUĞRAHAN-YUNUS EMRE
SEKRETERYA...............AYŞEGÜL............1985.. ........ .. .15 Eylül ERKEK...................EGE
TANGOO.......................................... .. .....1986...............15 Eylül ERKEK
CADI52.......................................... .. ..............................15 Eylül KIZ
Xkimyagerx ...............................................198 3...............16 Eylül KIZ
DİSİMERO......................DİDEM............ .. .1979...............17Eylül ERKEK
MOMMY ........................GÜL............ ........1981...............17 Eylül KIZ.........................AYÇA
NUNUU...........................NURAY............. ...1981...............17Eylül KIZ.........................DURU
BİTLİPİYADE..................................... .. ...........................17Eylül ERKEK
BRİDE ................ ..........SEDA..................1980.............. ..19 Eylül KIZ.........................NAZLI
6128.................. ............HATİCE...............1981............. ...19 Eylül KIZ
ARİZONİ..........................ELİF......... .. ..............................19 Eylül ERKEK..................EFE
SUZİ............................................ .. .................................19 Eylül CİNSİYET
CÜVCÜV.......................................... .. .................. ..........20 Eylül ERKEK
ÖZNUR83 .......................ÖZNUR...............1983... ..............20 Eylül KIZ........................EYLÜL
TRUEBLUE......................NESLİHAN....... .1982. ................20 Eylül KIZ.......................ZEYNEP BERRA
HİLARYA........... .............CANSU..............1982.............. ... 21 Eylül ERKEK.................BORA
MİNİKANNİŞ ...................MERVE..............1983........ ......... 21 Eylül KIZ.......................BÜŞRA
WİSKİ.................. ..........EBRU ................1979................. 21 Eylül KIZ........................NAZ
YAGMUR25.......................................... .... .. .....................21 Eylül ERKEK
BETULYGT.....................BETÜL................ 1987................. 21 Eylül ERKEK..................EMRE
İZMİRGÜZELİ22...............ÜMRAN..............198 6..................22 Eylül KIZ.........................CEREN
RELAX............................................. .. .. ...1975..................22 Eylül ERKEK..................MUSTAFA KEMAL
"NAZ"......................................... .. .. ................................22 Eylül ERKEK
FREKANS........................................... ....... .. .................. 23 Eylül KIZ
İLETİŞİM.........................NAİME ...............1980................ 23 Eylül KIZ
GAMZELİ26 ...................KÜBRA ......................................23 Eylül ERKEK
MDM34 .................................................. .......... ...............23 Eylül KIZ
AYŞE&SERKAN ............AYŞENUR...........1985 ................23 Eylül KIZ
SİYAH-BEYAZ ...............ELİF....................1981.... ............24 Eylül KIZ
GUNDOGDUS....... ........SELMA................1977............... .24 Eylül KIZ- ........................ŞEVVAL
ALİN .............................EMEL................. .1981............... .24 Eylül ERKEK....................YARKIN
HETCİK83......................HATİCE.............. ..1983........ .. ....24 Eylül KIZ........................DİLA
RABİYASIN................... RABİA ........................................24 Eylül KIZ
PAPATYAM ..................HİCRAN ..............1975 ................25 Eylül KIZ
DUYGU1912..................DUYGU................19 80. .. ............25 Eylül ERKEK........................EGE
ANESSA ......................SADİYE................1984.. ........ ......26 Eylül KIZ
GOZDE0120 .................GOZDE.................1981....... ......... 26 Eylül ERKEK ...................DENİZ
DREAM81.................... GÜLŞAH.............. 1981 ................27 Eylül ERKEK ...................MERT EFE
SELİN JÜLYEN .................................................. ..............27 Eylül CİNSİYET
KIVILCIM ......................NİLAY ..................1982 ................27 Eylül CİNSİYET
ANADOLUKIZI..................................... .. ...........................27 Eylül KIZ
ANGELAY ....................ÖZLEM ................1978 .................28 Eylül ERKEK
AMONRA......................KÜBRA ................1982................. 28 Eylül ERKEK
SEDA67............................................ ........ .. .................... 28 Eylül KIZ
ŞEBEK........................ NEVRUZ ..............1978 .................29 Eylül KIZ
SEREN ........................SEREN ................1983..................29 Eylül ERKEK....................EGE
HANİFEE......................HANİFE............... ..1982 .................29 Eylül ERKEK
ARZUERCAN......................................... .............................29 Eylül ERKEK....................EMİRHAN
MEHTAPELİF................ELİF.................... .1978 .................30 Eylül ERKEK....................TANER
NİLDAN.......................................... .. ................................30 Eylül CİNSİYET
MÜREKKEPBALIĞI.................................... ........ .. .............30 Eylül ERKEK
MUSCAN24...................CANAN.................1 978.. .. ............30 Eylül ERKEK
KÜÇÜK BALIK... ...........BERİL.................. 1982
AİŞE ............................AYŞE.................. 1988

Listemizi de taşıdım eksiklere bakmak isteyen olursa diye....cüvcüv senin bilgilerin eksik bu arada....senin site ile ne alakan var merak ettim..

bb5805navylc8.jpg

kızlar bu çanta nasıl sizce ? bebek eşyaları için çanta almamıştım daha.. bu indirimdeymiş..29.90 ytl..fiyatı uygun hem de şirin geldi gözüme .. ne dersiniz ??

canım bu çanta çok güzel ama bu çanta yerine chicco nivea gibi setler alsan çanta hediye oluyor hem de ürünleri almış oluyorsun..ben chicconunkini aldım:...

Listemizi de taşıdım eksiklere bakmak isteyen olursa diye....cüvcüv senin bilgilerin eksik bu arada....senin site ile ne alakan var merak ettim..

Canım benim adım özgün doğumum 1980 bebeğin adına tam karar veremedik daha :eek:
Bazı bölümlere bakıyorum moderatör olarak bi de eylül annesi olacam inşallah alakm budur yerimseniben

Canım benim adım özgün doğumum 1980 bebeğin adına tam karar veremedik daha :eek:
Bazı bölümlere bakıyorum moderatör olarak bi de eylül annesi olacam inşallah alakm budur yerimseniben

zaten bu sitedemiydin..bebişten sonramı oldun :)) iş olarak mı gönüllü mü yapıyorsun ?sanırım adın ve doğum yılın eksik canım..

listemizi de taşıdım eksiklere bakmak isteyen olursa diye....cüvcüv senin bilgilerin eksik bu arada....senin site ile ne alakan var merak ettim..
canim benim bilgilerim hiç yok adim burcu 32 +6 yim kizim dilara olacak inşallah

zaten bu sitedemiydin..bebişten sonramı oldun :)) iş olarak mı gönüllü mü yapıyorsun ?sanırım adın ve doğum yılın eksik canım..

bebişten önce de burdaydım moderatörlük gönüllü iş gönülden geliyor yerimseniben

X