2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

herkese tünaydınlar

ay sabahtan beri okuyorum anca bitirdim geçmişi okumayı.sıra geldi yazmaya.dün oğluşumu görmeye gittim teyzeleri.2.164 gr boyu da 43,5 cm.olmuş.maşallah oğluşuma benim.ama dr.amcası çok aceleci niye bu kadar acele ediyor dünyaya gelmek için dedi.niye dedim bende? çünkü kafasını sokmuş iyice dedi.gerçektende yüzünü doğru düzgün göremedim.fırsatını bulsa çıkcak dedi.erken doğum tahliken var demiyorum dedim ama dikkat edeceksin dedi.suyum gayet iyiymiş artık bu saatten sonra azalmaması gerekiyor dedi.üstüne basa basa söyledi nolur çok sıvı almanı istiyorum dedi.yorulmayacaksın dedi.haftaya tatile çıkacağımı söyledim iyice telaş yaptı adamacağız ben onun kadar telaşlanmadım.:)) bu zamana kadra ağrı ve sancım pek olmamıştı ama dünden beri artık hissediyorum.

rapor işine gelince bana dr.um 31.haftamda verdi raporu.26 haziranda 5 hafta çalışabilir raporu aldım.şimdide 31 temmuzda bir daha gidip artık çalışamaz raporumu alıcam.valla gerçekten karışık işler.inş.bi sorun çıkmaz raporlarımızda.

bizim oğluşumuzun ismi de EMİR olucak inş.son anda daha güzel bi isim bulmazsak eğer.

Maşallah oğluşuna halimecim ne güzel büyüdüklerini görmek miniklerimizin inşallah hayırlısıyla kucağımızada almak nasip olur..Kendine dikkat et bundan sonra bencede pek fazla yorma kendini bak dr.un bile telaş yapmış,emirde çok güzel bi isim bence,bende bugün gidicem dr.a inşallah senin gibi güzel haberlerle gelirim canım:1hug:

deryaaaaaaaaaa duymuyomusssuuunnnnnnnn beniiiiiii
canim diyorumki bu işi deevir aldin hiç sohbet edmez oldun.:uhm:

canim cevap yazdi görmedin galiba....dedim ki izin ve rtapor ,muhabbeti vart...ben pek ilgilenmiyoru bu konu ile..çünkü kendi işim ..ne raporum var ne de bana para ödeyen....son ana kadar gidebildiğim kadar gidiyorum işe....doğumdan sonra da öyle olacak....oyüzden çok karişmityorum muhabbete.........

HERKESE MERHABAAAAAAAAAAA:teytey::teytey::teytey:
NASILSINIZ GÜZEL HAMİŞLERRRRRRRRRRRRRRR
BİZ İYİYİZ HAVA DA ÇOK HOŞUMUZ GİTTİ KIZIMLA SERİN SERİN
DERYAAAAAAA BENİM KIZIMIN ADINI DA NAZ OLARAK EKLER MİSİN LİSTEYE
CANSU DA BORA KOYACAK OĞLUŞUNA
ESRA YANİ YENİYAŞAM DA YAĞIZ KOYACAK EKLER MİSİNNNN:1hug:

:roflol::roflol: Deryaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa duy sesiniiiiii :icecream:

Dur bende yazim eklesin sonra senle muhabbet eder şeker:))))

deryacim dogum tarihim yaziyo 29 eylul kendi d. Tarihimi soruyorsan 1983sırnaşık şey evet bu yil erkek yili ve ege yili sanirsam herkez ege koyuyo ben tuan ege dedim kimse tuan ismini begenmedi:dilcikar:

tuan ne demekmiş?.......

KIZ SEN BU İŞTE USTASIN VALLA GUZEL AYDINLATTIN BİZİ AMA 32. HAFTADA CALISABILIR RAPORU ALDIM DIYELIM BEN 35.İ HAFTADA BIRAKICAM İŞİ YA OZAMANDA YINE SSKYA BAGLI HASTANEDEN 37. HAFTA RAPORU ALAMAMMI YANİ DOTORUMLA KONUSSAM O BANA YAZI YAZSA DİCEM AMA UYANIK HEKIMLER SON SAT TARIHIME BAKIPTA ANLARSA REZIL OLURUM:roflol: GERCİ TOPU TOPU 2 HAFTACIK EKSIGIM OLACAK NOLCEK YANİİ RAPORUMU PARAMI VERSELERlaelaelaelaelae AY NEYSE CNM BIKTIN SENDE BENDEN VALLA HEE:)))

:sm_cool::sm_cool:
seni uyanık seniiiii:dance:
canım olsa keşke tükkan senin ama
şimdi 32.hafta raporunu aldığında tarih yazacakya raporda yani 37 olmadan 37 alamazsın:))

:sm_cool::sm_cool:
seni uyanık seniiiii:dance:
canım olsa keşke tükkan senin ama
şimdi 32.hafta raporunu aldığında tarih yazacakya raporda yani 37 olmadan 37 alamazsın:))

:tomato::tomato: UYUZ RAPORCULAR Bİ HAMİŞLERE KIYAK GECMİLER :dilcikar:

KESKE SSK MÜDÜRÜ SEN OLSAYDIN KIS SENDEN RAPOR ALIRDIK :roflol:
NEYSE İİCENE ARASTIRMA YAPIM AMA SENIN YAZDIGIN BILGILERI KAGIT CIKISI ALDIM UNUTURUM FALAN SONRA YANMASIN PARACIKLAR:roflol:
AY BALIK HAFIZALI OLDUK CIKTIK YAWWWgamyoncuiremsu

Sereeeeeeeeeeeeeen
ben de ne yapacağimi söyleyeyim sana sen sorarsin şimdi bana dasırnaşık şey
BEN DE 32.HAFTA DOLDUĞUNDA çalışabilir raporu alıcam ama sonra ağustos 15 da gidip çalışamaz raporu alıp çalıştığım 3 haftayı doğum sonrası izne ekleticem yıllık iznimi de o zaman kullanıcam ama işten ayrılınca para alanır mı bilmiyorum tatlımmmmmmmmmmm

tuan ne demekmiş?.......

CNM TUAN ( CENNETTEN DUSEN YAGMUR TANESİ) TUANA ONUNDA ANLAMI AYNI YANİ KIZ BEBEGE TUANA ERKEK BEBEGEDE TUAN KOYUYO KIMISI
BENDE HEP DERDIM OGLUM OLURSA TUAN KOYIM DIYE AMA BENIM TARAF BEGENMEDİ NEDENSE:kızgın: EŞİMDE EGE TUAN YAZDIRIRIM BELKI KIMLIGINE DIYO BAKALIM AMA EGE İSMİ KESİN:icecream:

aslına bakarsan serencim erken almak raporu daha avantajlı sanki.çünkü o son 3 haftada doğurduğun zaman yani diyelim ki 38.haftada doğum yaptın o kalan 2 haftanın parasını ödemiyormuş ssk.ama diyelimki 32.haftada raporu aldın çalışabilir diye.sonra 5 haftayı tamamladıktan sonra çalışamaz raporu alacaksın ya işte o 37.haftanı tam hesaplaman gerekiyor çünkü 1 gün dahi geçse alamazmışsın raporunu.aslında herşey dr.ların elinde bence dr.unla konuş.birde her iki raporu da aynı yerden alman gerekiyor.birde ben doğumdan sonra çalışıcam canım kımetse.ama 6-7 ay sonra çalışmaya başlayacağım.

gülşahcım inş.sende iyi haberlerle gelirsin cnm.

herkese tünaydınlar

ay sabahtan beri okuyorum anca bitirdim geçmişi okumayı.sıra geldi yazmaya.dün oğluşumu görmeye gittim teyzeleri.2.164 gr boyu da 43,5 cm.olmuş.maşallah oğluşuma benim.ama dr.amcası çok aceleci niye bu kadar acele ediyor dünyaya gelmek için dedi.niye dedim bende? çünkü kafasını sokmuş iyice dedi.gerçektende yüzünü doğru düzgün göremedim.fırsatını bulsa çıkcak dedi.erken doğum tahliken var demiyorum dedim ama dikkat edeceksin dedi.suyum gayet iyiymiş artık bu saatten sonra azalmaması gerekiyor dedi.üstüne basa basa söyledi nolur çok sıvı almanı istiyorum dedi.yorulmayacaksın dedi.haftaya tatile çıkacağımı söyledim iyice telaş yaptı adamacağız ben onun kadar telaşlanmadım.:)) bu zamana kadra ağrı ve sancım pek olmamıştı ama dünden beri artık hissediyorum.

rapor işine gelince bana dr.um 31.haftamda verdi raporu.26 haziranda 5 hafta çalışabilir raporu aldım.şimdide 31 temmuzda bir daha gidip artık çalışamaz raporumu alıcam.valla gerçekten karışık işler.inş.bi sorun çıkmaz raporlarımızda.

bizim oğluşumuzun ismi de EMİR olucak inş.son anda daha güzel bi isim bulmazsak eğer.

halimecim maşallah emirimizee kilosuda iyiymiş annesi bak bakk şimdiden acele ediyormuş hıımm aman dikkat et arkadaşım tatilede gidecekmişsiniz.

Seda Nazlı olur kızın bakknaniknanik

İsmine çekermiş derler..
Çok hoş bir isim..Biz Ayça diyeceğiz kızımaa.s.

Amaaan canım ben nazlı, babası nazlı, bizimkide cinsine çeker olsa olsa nazlı olur diye adını nazlı koyucaz :)
ayça da çok güzel bir isim...

Son düzenleme:
Sereeeeeeeeeeeeeen
ben de ne yapacağimi söyleyeyim sana sen sorarsin şimdi bana dasırnaşık şey
BEN DE 32.HAFTA DOLDUĞUNDA çalışabilir raporu alıcam ama sonra ağustos 15 da gidip çalışamaz raporu alıp çalıştığım 3 haftayı doğum sonrası izne ekleticem yıllık iznimi de o zaman kullanıcam ama işten ayrılınca para alanır mı bilmiyorum tatlımmmmmmmmmmm

:mymeka: AY Bİ SEN EKSIKTIN SENDE TAM OLDUN:roflol:

MADEM BİLMİN İŞTEN AYRILINCA PARA ALINIYOMU ALINMIYOMU NE DİYE YAZIYON BURALARA HEEE:mymeka: AY SANA VURMAYI OZLEMISIM KIS:dance: HADE SEKİSİ GIBI CANLANSIN BURALARRR ESRA NERELERDE YAWW GIRMIYO HİÇ AYŞEDE ARTIKIN YOK CANSUDA Bİ GELEMEDİ TATILDEN :kızgın: ŞİMDİ ONA SORSAK OGLUSUM ICIN BOL BOL DENIZE GIRIYORUM DER :dilcikar: ZATİ COCUK ANNE KARNINDA DURMADAN YÜZİİİ KULAÇ BİLEM ATIYO CANSUCUM ARTIKIN DENIZE GIRMENE GERENK YUUKKK:roflol:

AY YAGMUR YAGIYO HAVA SERIN AMA BEN HALA TERLIYORUMM MENOPOZLA HAMILELIGI BİR ARADAMI YASIYORUM NEEE:icecream:

cnm tuan ( cennetten dusen yagmur tanesi) tuana onunda anlami ayni yani kiz bebege tuana erkek bebegede tuan koyuyo kimisi
bende hep derdim oglum olursa tuan koyim diye ama benim taraf begenmedi nedense:kızgın: Eşimde ege tuan yazdiririm belki kimligine diyo bakalim ama ege ismi kesin:icecream:

bence güzel olur ege tuan.....

bence güzel olur ege tuan.....

yerimseniben İŞTE BAKALIM KISMETINDE NE VARSA O OLACAK ASLINDA BEN IKI ISMI SEVMIYORUM BIRI TUAN DICEK BIRI EGE COCUKTA NE OLDUGUNU SASIRACAKsırnaşık şey BELKIDE GOBEK ADINI TUAN KOYARIM:roflol: ANLAMIDA GUZEL ISIM OLARAKTA GUZEL VALLA CNM İSTEYENLER ALABILER:icecream:

serencimm sende bir görünüyorsun bir kaçıyorsun niye arkadaş yaa. birde tatile çıkacak başka kimler var arkaadaşlar.

derya´isimli üyeden Alıntı
sweet curse....... Halime ............1981.............1 eylül erkek.........emir
tusemg........................................... . ...................1 eylül erkek
nazlibebisim........burcu.............1989..... . .......1 eylül erkek
asliii ......................asli ..................1976............2 eylül erkek ...........ozan ege
mavili_06 ...............emel................ 1981............2 eylül erkek
güldenm ..............gülden............. 1980............3 eylül erkek...........arif ata
b.tugan .................................................. ............3 eylül erkek
cyildiz........................................... .......................3 eylül erkek...........erkan yiğit
emelgüzel........................................ . ................ 3 eylül erkek
çikolataprenses....melike........1985............ . ..3 eylül kiz
glsm32 .................gülsüm............. 1987 ...........4 eylül erkek
derya ...............derya ...............1979............5 eylül kiz.......................... Duru
sarikanarya ........elif............1978..................... . 5 eylül kiz..............naz
erva007............birsen..........1987........... ............6 eylül erkek..............berat kaan
vildannnn....................................... .. .................7 eylül erkek.............. Kaan
aytege........ayten................1975........... .8 eylül erkek...................ege
eylül_annesi .................................................. 10 eylül kiz..................... Burçak
bebeğim .................................................. .........11 eylül cinsiyet
müjdes ................müjde ..............1983 ...........11 eylül kiz....................... Serra

kumralim.......... Zeliha................. 1983 ...........12 eylül erkek...........ibrahim aras
yeniyaşam......... Esra ..................1981 ..........12 eylül erkek.........yağiz
bires ...............esra....................1979....... ...........13 eylül kiz
basketchi....................................... .. ..........13 eylül kiz ...........................melisa
delikiz.........fatma....................1983..... ............ 14 eylül erkek.............onur
sel-inn.............. Mehtap............... 1980........... 15 eylül erkek
sayra .................................................. ..............15 eylül erkek
gulan06......................................... .. ....................15 eylül erkek erkek(ikiz)
sekreterya...........ayşegül........1985........ .. .15 eylül erkek................ Ege
tangoo.......................................... .. 1986...................15 eylül erkek
cadi52.......................................... .. ...........................15 eylül kiz
xkimyagerx ..............................................1983 ..................16 eylül kiz
disimero.............didem...............1979... .. .......17 eylül erkek
mommy ..............gül...................... 1981 ...........17 eylül kiz..........ayça
nunuu..............nuray...................1981... ..............17 eylül kiz...........duru
bitlipiyade..................................... .. .......................17 eylül erkek
bride ................seda ......................1980.......... 19 eylül kiz.........nazli
6128.................. Hatice.................... 1981.......... 19 eylül kiz
arizoni....................elif................. .. ...........19 eylül erkek....................... Efe
suzi............................................ .. ..........................19 eylül cinsiyet
cüvcüv.......................................... .. .................. 20 eylül erkek]
öznur83 ..........öznur..................... 1983 ..........20 eylül kiz
trueblue.............neslihan.......... .1982. ................20 eylül kiz..................zeynep berra
hilarya........... Cansu..................... 1982.......... 21 eylül erkek..........bora
minikanniş .......merve...................................... 21 eylül kiz
wiski.................. Ebru ......................1979......... 21 eylül kiz...........naz
yagmur25........................................ .. .....................21 eylül erkek
betulygt......... Betül...................... 1987......... 21 eylül erkek.........emre
izmirgüzeli22............ümran...........1986..... ......22 eylül kiz............ceren
relax........................................... .. ...1975............22 eylül erkek................. Mustafa kemal
"naz"......................................... .. .. ..........................22 eylül erkek
frekans......................................... .. .................. 23 eylül kiz
iletişim............. Naime ......................1980......... 23 eylül kiz
gamzeli26 ........kübra ......................................23 eylül erkek
mdm34 ................................................. ...............23 eylül kiz
ayşe&serkan .....ayşenur.............1985 .........23 eylül kiz
siyah-beyaz ........elif.........................1981.... .....24 eylül kiz
gundogdus....... Selma............... 1977............. 24 eylül kiz- ...........................şevval
alin ....................emel.................... 1981............ 24 eylül erkek............yarkin
hetcik83........................................ .. .....................24 eylül kiz
rabiyasin........ Rabia .........................................24 eylül kiz
papatyam ......hicran ..................1975 ..............25 eylül kiz
duygu1912.......duygu......................1980. .. ...........25 eylül erkek
anessa ............sadiye.......................1984..... ..... ......26 eylül kiz
gozde0120 .....gozde....................1981................ .26 eylül erkek -...................deniz
dream81....... Gülşah.................. 1981 ..............27 eylül erkek .......................mert efe
selin jülyen .................................................. ....27 eylül cinsiyet
kivilcim ............nilay ...................1982 ..............27 eylül cinsiyet
anadolukizi..................................... .. ...................27 eylül kiz
angelay .......özlem .....................1978 .............28 eylül erkek
amonra....... Kübra .....................1982.............. 28 eylül erkek
seda67.......................................... .. .................... 28 eylül kiz
şebek............ Nevruz ...................1978 ............29 eylül kiz
seren .............seren ..............1983...................29 eylül erkek...........ege
hanifee..........hanife.......................19 82 ............29 eylül erkek
arzuercan......................................... ....................29 eylül erkek................emirhan
mehtapelif.... Elif......................... 1978 ...........30 eylül erkek...........taner
nildan.......................................... .. ......................30 eylül cinsiyet
mürekkepbaliği.................................. .. .............30 eylül erkek
muscan24...........canan..................1978.. .. .........30 eylül erkek
küçük balik... Beril...................... 1982
aişe ..................ayşe...................... 1988

BURAYA KOPYALAYINCA REKLER GİDİYORMUŞ :KK43:((((

serencimm sende bir görünüyorsun bir kaçıyorsun niye arkadaş yaa. birde tatile çıkacak başka kimler var arkaadaşlar.

HE BACIM BI GORUNDUM BI KACTIM :)) TATILIMIDE YAPTIM GELDIM AMA 1 HAFTA YETMEDI VALLA YAA
NEYSE 1 EYLULDE TAMAMEN EVDEYIM ARTIKIN
VEEEE INTERNETTE BAGLATIYORUZ EVE ARTIKIN ORDANDA GORUSURUZ CANLAR . OKUYOSUN İŞTE RAPORLARLA UGRASIYORUZ BALIK BEYNIM PEK BASMIYO SAOLSUN ARKADASLAR YARDIMCI OLUYO İŞTEsırnaşık şey
SEN NAPIYORSUN KIZ SEN BIZDEN ONCE DOGURUCAKSIN VALLA HE

dogum izni
kızlar sorularımızın cevabını buldum.32+0 da gidip rapor alacagız eger 32.haftanın içinde aldıysanız bi hafta erkekn almış oluyoruz izinleri. vercegim adres de bilgilendiriyolar bizi
http://gebelik.org/dosyalar/haftalar/hafta32.html
http://gebelik.org/dosyalar/haftalar/hafta37.html

X