2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Canım magnezyum vitamin de olsa dr una danışmadan almanı önermem... Adı da zaten sadece magnezyum süprizzzzz

tamam canım bol bol senin ve bebişin için de hava alıcam... a.s.
saol cnm..kızlar cıktım ben okul sattim geldi kendinize iyi bakınn

günaydın hamişler

dün ikinci düzey ultrasona girdim kızım sağlıklı allaha şükür
çok hareketliydi doktor teyzesine hiç zorluk çıkarmadı. herşey güzeldi yani:))

dream81 doğum günün kutlu olsun
allah eşinle,çocuğunla ve sevdiklerinle uzun sağlıklı bir ömür nasip etsin inşlh.

çok teşekkürler canım çok saol valla bugün aldığım en güzel hediye sizin kutlamalarınız oldu güzel dileklerin için saola.s.a.s.

doğum günün kutlu olsun gülşahcım
oğluşunla ve kocanla sağlıklı,mutlu nice yıllara inş.

ay ne zamandır yazamıyorum ya.en sonunda bugüne nasipmiş.nasılsınız bakalım canlarım.ben iyiyim dün tahlillerim yapıldı.çok şükür allahıma hiçbişey çıkmadı.ayrıca doğum yapacağım yeride gezdim.tertemizdi valla.doğru bi seçim yapmışım.ben Buca Ssk'da doğum yapacağım inş.özel odasıda var.35 ytl verdin mi özel odada kalıyosun.çok beğendik eşimle.ama 4 tane özel odası varmış.öncedende ayırmıyorlarmış.inş.bana denk gelir özel oda.

Halimecim çok saol tatlım iyi dileklerin içinde aynı şeyler senin içinde geçerli inşallah,ne zamandır yoktun tahlillerininde iyi çıkmasına çok sevindim Allah ım hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah hepimize

selam kızlar nevar neyok ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm.nasılsınız durumlar nasıl yeni haberler varmıı.ben aynıyım kötülemedim fazla ama yatıyorum hala malesef ve evime de gidemedim hala 2 hafta sonra evime gidicem eşim gelcek inşallah evimi özleim yaa.
bu arada sizleri ve paylaşımlarımızı özledim fırsat bulamıyorum giremiyorum arada size böle girip selam verip çıkabiliyorum oda kızlardeşime geldiğimde işte .eeeee anlatın bakalım

selam kızlar nevar neyok ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm.nasılsınız durumlar nasıl yeni haberler varmıı.ben aynıyım kötülemedim fazla ama yatıyorum hala malesef ve evime de gidemedim hala 2 hafta sonra evime gidicem eşim gelcek inşallah evimi özleim yaa.
bu arada sizleri ve paylaşımlarımızı özledim fırsat bulamıyorum giremiyorum arada size böle girip selam verip çıkabiliyorum oda kızlardeşime geldiğimde işte .eeeee anlatın bakalım

H.g.hicrancım iyi olmana çok sevindim doğrusu yinede sen kendini yorma hiç bolbol yat dinlen,inşallah en yakın zamanda eşine ve evine kavuşursun hayatım,ben kendi adıma iyiyim şükür güzelim günler bi şekilde geçip gidiyo işte burdan güzel haberler aldıkça kendimde iyi oluyorum seninde iyi haberini aldığım için çok sevindima.s.

merhaba arkadaşlar..
nasılsınız hepiniz iyisinizdir inşAllah..

Gülşahcım canım doğum günün kutlu olsun.. Allah sağlıklı mutlu uzun ömürler nasip etsin.. bebeğinle hep sağlıklı mutlu olun inşAllah canım..

Hoşgeldin canım.. İyi olmana sevindim... Daha yatıyorum diyorsun..aman dikkat et canım.. Hem ne güzell bol bol yat dinlen.. Konuş kızınla...
dünyaya gedliğinde yatmaya zamanımız olmayacakmış tecrübeliler öyle diyor.. yerimseniben

merhaba arkadaşlar..
nasılsınız hepiniz iyisinizdir inşAllah..

Gülşahcım canım doğum günün kutlu olsun.. Allah sağlıklı mutlu uzun ömürler nasip etsin.. bebeğinle hep sağlıklı mutlu olun inşAllah canım..

Çok teşekkürler mervecim inşallah hepimizde eşlerimiz ve bebişlerimizle mutlu bi hayat süreriz güzel temennilerin için saol arkadaşıma.s.:emir_bebek:

hoşgeldin Hicran a.s. iyi olmana çok sevindim canım inşAllah evine ve eşine de kavuşursun bir an evvel canım Allah kavuştursun... :1hug:

H.g.hicrancım iyi olmana çok sevindim doğrusu yinede sen kendini yorma hiç bolbol yat dinlen,inşallah en yakın zamanda eşine ve evine kavuşursun hayatım,ben kendi adıma iyiyim şükür güzelim günler bi şekilde geçip gidiyo işte burdan güzel haberler aldıkça kendimde iyi oluyorum seninde iyi haberini aldığım için çok sevindima.s.

saol canım bende yormamaya gayret ediyorum ama yat yat afakanlar basıyor valla soldan soldan geliyorlar valla bazen.
doğum gününmüymüş bugün canım yaa DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE YILLARA EŞİNLE BEBEĞİNLE MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI SORUNSUZ YILLAR DİLERİM SANA

Hoşgeldin canım.. İyi olmana sevindim... Daha yatıyorum diyorsun..aman dikkat et canım.. Hem ne güzell bol bol yat dinlen.. Konuş kızınla...
dünyaya gedliğinde yatmaya zamanımız olmayacakmış tecrübeliler öyle diyor.. yerimseniben

hoşbulduk saol canım .öle valla yatamıcaz ama umarım bebişler yaramaz olmazda yatıp uyurlar rahat rahat doğduktan sonraa

merhaba kızlar benbugünçok yoğunum inş hepiniz iyisinizdir
hicrancım iyi olmana sevindim sen ve meleğin iyi olunda napalım yatacaksınız biraz
gülşah iyi ki doğdun canım nice mutlu yıllara eşin ve bebişinle :))))

saol canım bende yormamaya gayret ediyorum ama yat yat afakanlar basıyor valla soldan soldan geliyorlar valla bazen.
doğum gününmüymüş bugün canım yaa DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE YILLARA EŞİNLE BEBEĞİNLE MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI SORUNSUZ YILLAR DİLERİM SANA

Teşekkürler güzelim,inşallah seninde sonuna kadar herşey iyi olur,Allah ım bi avazda kurtarsın hepimizi inşallah,sen sonuçta bunlara bebişin için katlanıyosun herşeyin gönlünce ve güzel olmasını temenni ederim ve eminimki öylede olacaka.s.a.s.

merhaba kızlar benbugünçok yoğunum inş hepiniz iyisinizdir
hicrancım iyi olmana sevindim sen ve meleğin iyi olunda napalım yatacaksınız biraz
gülşah iyi ki doğdun canım nice mutlu yıllara eşin ve bebişinle :))))

Sanada çok teşekkürler öznurcum bugün çok mutlu ettiniz beni inşallah sizde bi ömür boyu eşinizle ve çocuklarınızla hep mutlu olursunuz çok saol tatlım iyi dileklerin içina.s.:sm_cool:

dream81 doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara eşinle bebeğinle:) bende bir boğa burcuyum:)4 mayıs

X