2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydın kader arkadaşlarımmmmmmmmmm
ebrucum aslıcımmm bebişlerden ii haberler geitirmişsiniz
ohhhh ohhhhh ne güzel allah sağlık versin maşşllah yerim ben onlarıııı

aslıcım senide aradım saat 6,30 gibi açmayınca birdaha raharsız etmedimm
ebruylada konuştuk zaten

Kızlar günaydın nasılsınız ben bugün çok kötüyüm gece 20 lik dişim kudurdu hiç uyuyamadım yeni diş çıkartıyorum napçam bilemedim ya kabus üstüne kabus gördüm bugün nasıl çalışıcam artık allah yardımcım olsun ay bi bitmedi benim bu ağrılarım bi migrenim bi dişim offfffffffffff offffffffffffff

Kızlar günaydın nasılsınız ben bugün çok kötüyüm gece 20 lik dişim kudurdu hiç uyuyamadım yeni diş çıkartıyorum napçam bilemedim ya kabus üstüne kabus gördüm bugün nasıl çalışıcam artık allah yardımcım olsun ay bi bitmedi benim bu ağrılarım bi migrenim bi dişim offfffffffffff offffffffffffff

cnm benimmmmmmmm kıyamam ben sana,diş ağrısıda bişeye benzamaz valla
uyyyyyyyyy:bbo:
dr arasan belki bi ilaç veriiri dicam ama verse verse minoset verir
oda en fazla 2 tane içebilirsinnnnnnnn:1no2:
çok greçmiş olsun tatlımŞeniz

cnm benimmmmmmmm kıyamam ben sana,diş ağrısıda bişeye benzamaz valla
uyyyyyyyyy:bbo:
dr arasan belki bi ilaç veriiri dicam ama verse verse minoset verir
oda en fazla 2 tane içebilirsinnnnnnnn:1no2:
çok greçmiş olsun tatlımŞeniz

Teşekkür ederim cnm evet ya minoset veriyo yada parol veriyo sağolsun şimdi sıcak çay içiyorum eğer geçmezse gitçem artık diş doktoruna napim

günaydınnnnnnnnnnnnn
hamiş arkadaşlarımmmmmmmmmmmmmmmm
biz iyiyiz kızımla siz nasılsınız :sm_cool::sm_cool:
kübraaa geçmiş olsun sana da canımm

kübracımm geçmiş olsun canımmm
diş ağrısı çok fecidir bilirim,iyişallah çabuk kurtulursun..

günaydın fıstıklarrrrr
nasılsınız bakalım?

günaydın arkadaşlarım

nasılsınız bakalım bugün.ben bugünlerde hep uykulu geziyorum ya.aksine birde işyerinde bir sürü işim var.allah yardımcımız olsun.

dün çok güzel bi haber aldım.bi arkadaşım 5 haftalık hamileymiş.çok sevindim ya.geçen sene hamileydi ama 2 aylıkken bebek beslenemediği için ölmüştü.inş.bu sefer olur.kalp atışlarını duymadıkları için daha kimseye bişey söylememişler.

biz 3 çift gezeriz hep.ilk ben hamile kaldım.inş.o da olursa iki hamiş olcak grubumuzda.

günaydın arkadaşlarım

nasılsınız bakalım bugün.ben bugünlerde hep uykulu geziyorum ya.aksine birde işyerinde bir sürü işim var.allah yardımcımız olsun.

dün çok güzel bi haber aldım.bi arkadaşım 5 haftalık hamileymiş.çok sevindim ya.geçen sene hamileydi ama 2 aylıkken bebek beslenemediği için ölmüştü.inş.bu sefer olur.kalp atışlarını duymadıkları için daha kimseye bişey söylememişler.

biz 3 çift gezeriz hep.ilk ben hamile kaldım.inş.o da olursa iki hamiş olcak grubumuzda.

hoş geldiniz güzellerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:teytey:

cnım inşallah allah ım arkadaşının yardımcısı olsunnn
kimsenin kucağını boş bırakmasınnnnnnnnnn:hooray:

günaydın arkadaşlarım

ne güzel bir haber almışsın canımmm:)))iyişallah bu sefer oda bir aksilik yaşamazda mutlu olur canımm
meleğimin her tekmesinde Allahıma dua ediyorum, isteyen herkeze yaşatsın bu muhteşem duyguyu diye kızlarrrrr:emir_bebek:

ayyy yaşşasınnnn bugün cumaaa
en sevdiğim gün
hem de gece aşkım geliyor iyişallahhhhh
çok özledim kocişimi,ama pazartesi yine gidecek:KK43:(ne yapalım katlanıyoruz işte...sağlık olsun da dimi??

yarın aşkımla uyanıcam iyişallahh
beraber kahvaltı yapıcaz
:)))))))
kızlarrrr uyku uyku uyku tek düşüncem bu oldu ama geceleri değil gündüzleri daha çok uykum oluyor benimm
geceleride yatağa girer girmez kızım oynamaya başlıyor:))))

valla bugün içim içim sığmıyor benimmmm

işten izin alabilirsem biraz erken çıkıp anneler günü için annelere hediye bakıcam,sonra evimize gidip (annemde kaldığım için evimide çok özledim) yatıcammm:))

günaydın kızlarrrrr bizde geldik iiyiz bugün sizlerdenden güzel haberler aldık keyfimiz yerine geldi.

20 lik diş kabusunu 2 hafta önce yaşadım diş druna gittim antibiyotik ve ağrıkesici tamol verdi dayanabildiğin kadar dayan dedi antibiyotik almamak en iyisi hamişlikte.birde ağız çalkalama suları var dedi onları dene 4-5 gün çektim antibiyotik almadım sadece söylediğinden az ağrı kesici aldım .benimki geçti umarım en yakın zamanda seninkide geçer hayatım

biz bugün doktora gittik teyzeleriiiiiiiiii kızım 380 g.olmuş:nazar:
doktor herşey normal dedi benim kilomu da iyi buldu şimdiye kadar 4 kilo almışımmm
güllll napıoçunnnnnnnnnnn:1hug:

Canımm gözün aydınn prensesini görmüşsün... Maşallahh sağlığı da iyiymiş.. Annesi de ii... Aman maşallahhh nazar değmesin size....
:nazar:

Kızlar dikkat ettiniz mi

21. haftada 380-400gr
23. haftada 590 gr haftada 100 gr falan alıyor o zaman bizim canavarlar...

ŞoşurdıııımCADIARZU

Canımm sende güzell haberleri aldın bebişinin ne güzel....

Ya sizin gr lara bakıyorum da bizim ki 19 haftalıkken 400 gr dı eğer haftada 100 gr alırsa benim oğlum tosun paşa lığa aday.... :roflol::roflol: 600 gr mı şimdi içimde oğluşum... :1shok:Bende onu minik oğlum diye seviyorum... En iyisi tosun paşa demek olacak.. :roflol::roflol:

Sağlıklı olsunlar hepsiii de iki gr az ya da çokk... Nasılsa çıktıklarında bizler onları güzel güzell sütlerimizle besleriz inşallahh

Geçmişş olsunn
dr un bir ağrı kesici ilaç önermedi mi????
20 lik diş kabusunu bilirim... Allah acil şifalar versin...

Canımm gözün aydınn prensesini görmüşsün... Maşallahh sağlığı da iyiymiş.. Annesi de ii... Aman maşallahhh nazar değmesin size....
:nazar:

teşekkürlerrrrrrrr zekiyecimmmmm
sen ne yaptın anlat bakalımmm misafirlerinle nasıl buldular seni hamiş hamiş :dance:

teşekkürlerrrrrrrr zekiyecimmmmm
sen ne yaptın anlat bakalımmm misafirlerinle nasıl buldular seni hamiş hamiş :dance:

Canım kayınvalidem ve arkadaşları geldi dün biliyorsunuz..
Evi çok beğendiler.. Tertemiz dediler... Bir de hazırladığım mamalara bayıldılar... Tebrik ettiler beni... Marifetliymişim şakkıdı

İşte ufak tefek hediyeler getirmişler bazıları oğluşuma... Resimlerini çekeceğim bugün ekleyeceğim...
İşte böyle güzel değişik bir gün oldu bana da.... Üzerimde yüktü hep..onları davet etmek.. bitti en sonunda.. :teytey::teytey:
inanamıyorlar hala hamiş olduğma.. Bir de dün siyah kapri üstüne de bol bir triko giyince karnımda pek belli değildi..bacaklarım incecik.. Hadi artık kilo all dediler..

X