2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

değil cnm bak yeni mesajlara girdiysen yukardan 1.sayfada olmayabilir ilerki sayfalara bak

neyse olmadı bosver bakarım sonra yemek hazırlanıyor bende gıdımde yardım edım bari:))) hadı optum kızlar kendınıze ii bakın yrn belkı gıremeyebılırım yolacıkıcaz belkı eşyaları toparlım optum sizleri pazartesi göörüüşüürüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüsssssssss:dance:

ayy lavv yuuuuuuuuuuuuuuuu:asigim:a.s.

İyi akşamlarr kimler var?????

Bu arada hayırlı uğurlu olsun takvimlerimiz gelmiş... :teytey:

kızlar slm eşim yola çıktı hayırlısı ile pazar günü gelecek ayy ilk kez ayrı kalıyozz evde duramadım komsuya geldik annemle..günler geçsin diye dua ediyomm
hayırlı bi şekilde gitsin gelsinler tek allahın izniyle..

ee sizler nasılsınızz bakalımm canlarımm
haa bidee eşm kadıköy tarafına geçecekk orda güzel mağazalar varsa söyleyinde eşime söyleyeyimm de bana ve kızıma cicilerr alsınn

iyi akşamlarrrrrrrrrrrrrrrr
ayşenurrrrr sen de mi burdaydın kuzummmm allah kavuştursun benim eşim de cumartesi gidecek yaaaaa offff offffffffff
kadıköy cansudan sorulurrrrrrrrrrrrrrrrrŞeniz

Ayşeciiim
allah kavuştursun canııım...Arada ayrılık iyidir ,özlersiniz birbirinizi
Sen gitmemişsin heralde,boşver canım yaa bu halinle yolculuğa çıkmadığın iyi olmuş..

biz bugün doktora gittik teyzeleriiiiiiiiii kızım 380 g.olmuş:nazar:
doktor herşey normal dedi benim kilomu da iyi buldu şimdiye kadar 4 kilo almışımmm
güllll napıoçunnnnnnnnnnn:1hug:

kızlarrr bende geldimm. ayşecim hoşgeldinn. ebrucumm bizim ogluşumuzda 590 gr.olmuşş :nazar:çok iyiymişş haftasına göre herşey iyi gidiyormuş. 2 hafta sonra şeker yüklemesi yaptır dedi drum. bende 4 kilo almışım 2 ayda bundan sonraki 2 ayda 3 kilo al en fzla dedi şimdilik iyi gidiyorsun ama bundan sonrasında bebekte kilo alacak dikkat et dedi. bebiş uyansın hareketlerini görelim diye çikolata yedim ama fayda etmedi uyuyordu bebişimizz.

İyidir Ebuşcum
Kızıma isim bakıyorum..
Kociş dizi seyrediyor...
Kızına maşallahh....

ASEL: cennetteki 4 ırmaktan biri,bal
AMBER:Mis kokulu

Aslıcııım size de maşallah...
Ben de geçen hafta gittiğimde 400 gr demişti doktor
21 haftalıktım ben de..Bana da 31 mayısa randevu verdi şeker için..

İyidir Ebuşcum
Kızıma isim bakıyorum..
Kociş dizi seyrediyor...
Kızına maşallahh....

ASEL: cennetteki 4 ırmaktan biri,bal
AMBER:Mis kokulu

sakın o dizi kurtlar vadisi olmasınlülülülülülü
alaz ismi deee var beğenirsen ve de ben dila yıda beğeniyorum
aslıııı yerim tosun damadımı ama senin gelin ya çok hamarat ya da çok yaramazdı hiç durmadı bugnnnaniknanik

evet canım onu seyrediyor kendisi

Amber güzel bir isim ama dalga geçilirmi ilk iki harfinden dolayı???

Anlamı da güzel söylenişi de..

Kızlar dikkat ettiniz mi

21. haftada 380-400gr
23. haftada 590 gr haftada 100 gr falan alıyor o zaman bizim canavarlar...

ŞoşurdıııımCADIARZU

valla maşallah bebişlerimizee allah :nazar::nazar: lardan saklasınn. gül canımm sidelya ismi de varr anlamı cennette açan çiçekmiş fikir olur diye söyledimm tatlımm. ebrucumm maşallah gelinimee kıpır kıpırr.

ben çıkıyorum arkidişler...
Sevgiler ,saygılar,en güzel geceler...

Bıcırlara iyi bakıın...

kızlar iyi akşamlar
akşamlarıda muhabbet oluyomuş yav.dr.giden arkadaşlar ne güzel haberlerle gelmişsiniz allahın izniyle.inş.hepimiz güzel haberlerle geliriz hep.

biz bugün doktora gittik teyzeleriiiiiiiiii kızım 380 g.olmuş:nazar:
doktor herşey normal dedi benim kilomu da iyi buldu şimdiye kadar 4 kilo almışımmm
güllll napıoçunnnnnnnnnnn:1hug:

Ebru hayırlı olsun güzelim maşallah bebişine çok sevindim inan,hem bebişinki hemde senin kilon gayet iyi valla,Allah hayırlısıyla yavrularımızı kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah:nazar:

kızlarrr bende geldimm. ayşecim hoşgeldinn. ebrucumm bizim ogluşumuzda 590 gr.olmuşş :nazar:çok iyiymişş haftasına göre herşey iyi gidiyormuş. 2 hafta sonra şeker yüklemesi yaptır dedi drum. bende 4 kilo almışım 2 ayda bundan sonraki 2 ayda 3 kilo al en fzla dedi şimdilik iyi gidiyorsun ama bundan sonrasında bebekte kilo alacak dikkat et dedi. bebiş uyansın hareketlerini görelim diye çikolata yedim ama fayda etmedi uyuyordu bebişimizz.

Aslı senin bebişede maşallah çok büyümüş Allah nazarlardan korusun darısı benim başıma bende haftaya inşallah iyi haberlerle gelirim aranıza,senin kilo alma hızında iyiymiş inşallah hep böyle devam edersin:nazar:a.s.

X