2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

arkadaslarım ben cıkıyorum inşallah tekrar görüsürüz kib bebişlerinizede iyi bakın Allaha emanet olun :)

günaydın anne adaylarııııı umarım hepiniz iyisinizdirrrr ben iyi değilim ya sinirim çok bozukkk sol boşluğumda ağrı vardı böbreklerim den dolayı bu sabah sağımda da ağrı var ayyyy bitmez benim çilem bitmezzzz şansız bir bayanım ben ne sıkıntı varsa gelir başımaaaa eehhhh bunada şükürrr diyoruz tabiii amaaa gerçekten yoruldum yaaa bebeğim sağlıkla sıhhatle gelsede şu günler bi geçseeee ay kurban kesicem vallaaaa

Geçmiş olsun arkadaşım ama şu sıralarda kendine dikkat etmen gerek ayaklarını üşütmemeye çalış bebişlerimizi kucaklarımıza alınca herşeyi unutucaz ama şimdi çok dikkatli olmamız lazım.Bendede dayanılmaz sırt ağrıları var hamilelikten önce sürekli heray hamileyimdir diye tedavimide yaptırmadım şimdiyse ağrılara katlanıyorum işte.Neyse bebişlerimiz sağlıklı olsunda bugünlerde geçer:nazar:

Sweet curse............01 Eylül
Medos....................03 Eylül
Gulsah48................05 Eylül
Bebeğim.................11 Eylül
Yeniyaşam..............12 Eylül
Bires..................... 13 Eylül
Kumralim................15 Eylül
Sel-inn....................15 Eylül
Dogville...................17 Eylül
Bride..................... 19 Eylül
Hilarya....................21 Eylül
Minikanniş..............21 Eylül
İzmirgüzeli22...........22 Eylül
Frekans...................23 Eylül
İletişim....................23 Eylül
Rabiyasin.................24 Eylül
Ayşe&serkan...........24 Eylül
Siyah-beyaz............24 Eylül
Gundogdus............. 24 Eylül
Papatyam............... 25 Eylül
Dream81................ 27 Eylül
Angelay................. 28 Eylül
Sebek................... 29 Eylül
Mehtapelif.............. 30 Eylül

Yeni arkadaşları da ekledim...

Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahhhh :nazar:

hilarya cok tesekkurler canim benim

Selam arkadaşlar herkes iyidir inşallah, sayılı günler çabuk geçer derler ama bana hiç geçmiyo gibi geliyo, haftaya kontrolüm var inşallah herşey yolundadır...

ay birazdan doktora gidicezz o zaman ögrenicez artık boyunu kilosunu .. cok ozledim bebişimi gormeyiii .)))

günaydın arkadaşlar
hepinize iyi haftalar diliyorum.umarım herşey yolundadır.bakın bir haftayı daha devirdik ve yeni bir haftaya başladık.merak etmeyin bu günlerde allahın izniyle çabucak geçecek.meleklerimizi sağ salim alıcaz kucağımıza.
papatyam geçmiş olsun.kendine iyi bak canım.
arkadaşlar size bişey sorucam.benim bebeğim 12+1 günlükken kilosu 60 gr. boyu da 8,5 cm.di.sizinkiler nasıl ?

günaydın anne adaylarııııı umarım hepiniz iyisinizdirrrr ben iyi değilim ya sinirim çok bozukkk sol boşluğumda ağrı vardı böbreklerim den dolayı bu sabah sağımda da ağrı var ayyyy bitmez benim çilem bitmezzzz şansız bir bayanım ben ne sıkıntı varsa gelir başımaaaa eehhhh bunada şükürrr diyoruz tabiii amaaa gerçekten yoruldum yaaa bebeğim sağlıkla sıhhatle gelsede şu günler bi geçseeee ay kurban kesicem vallaaaa

Papatyam,eylül annelerinde yazdığın yazıları takip ederim hep ve şimdiye kadar hepimize mesajların ile nasıl destek olduğunu bride,ben yada hilayra veya başka arkadaşlarımız sıkıntılı yazılar yazdığımızda güçlü bir anne adayı olarak bize destek olurdun şimdi lütfen kendini toparla ve moralini bozma canım bende diğer arkadaşlarım gibi bebeklerimizi sağlık ile kucağımıza aldığımız zaman bütün bu sıkıntıları bir daha hatırlamamak üzere( en azından ikinci bebişimize kadar :) ) unutucağımızı düşünüyorum.Şimdi lüten arkadaşım bir daha sakın "benim çilem bitmez,ne sıkıntı varsa gelir başıma,ben şenssız bir bayanım " gibi sana hiç yakışmayan bu lafları sarf etme ve bebeğinin o melek yüzünü düşün bak nasılda geçicek ağrıların canımsüprizzzzz:dance::hooray::nazar:

günaydın kıslarrrrrr ben yine bugün idrar tahliline gidiyom inşallah iltihap azalmıştırrr dua edin benim çin ve bebeğim için olurmuuu öptüm sizi byyyyy

dilekleriniz ve ilginiz için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar gerçekten moralim bozuktu yaşadığım ağrılardan biraz ümitsizce konuşmuş olabilirim ama yılmadımm yılmicamda ehhh arada biraz şikayet ediyoz işte okadder yine de saolun yanımda olduğunuz için

günaydınn güzel annişler:)) yaa bişey sorabilirmiyim karnımda degısık bı agrı olmaya basladı ama cok sıddetlı dgl sırf karnımın ıcınde sankı hafıf adet agrısı gıbı yada sankı karnım gerılıyorda onun agrısı gıbı ıcten bir agrı yanı bebiş buyudugu ıcın bole agrılar olurmu sizce , sizlerdede oldumu oluyormu??? sırf bunun içinde doktorumu aramak sıtemıyorum, cok şiddetli olmadıgı ıcın sızlere solim dedim...

dilekleriniz ve ilginiz için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar gerçekten moralim bozuktu yaşadığım ağrılardan biraz ümitsizce konuşmuş olabilirim ama yılmadımm yılmicamda ehhh arada biraz şikayet ediyoz işte okadder yine de saolun yanımda olduğunuz için

merhaba cnm seni çok merak etmiştim haftasonuda yoktum geldiğini görmedim çokk geçmiş olsun.bu arada arkadaşlar benim doğum tarihimde allahın izniyle 20 eylül

günaydınn güzel annişler:)) yaa bişey sorabilirmiyim karnımda degısık bı agrı olmaya basladı ama cok sıddetlı dgl sırf karnımın ıcınde sankı hafıf adet agrısı gıbı yada sankı karnım gerılıyorda onun agrısı gıbı ıcten bir agrı yanı bebiş buyudugu ıcın bole agrılar olurmu sizce , sizlerdede oldumu oluyormu??? sırf bunun içinde doktorumu aramak sıtemıyorum, cok şiddetli olmadıgı ıcın sızlere solim dedim...

Günaydın canım
Arada bir bende de oluyor.. bence de karın kaslarımız gerildiği için oluyor olabilir.. Bende şiddetli olmadığı için önemsemiyorum...
Doktora gittiniz mi?? Bebiş nasıl?? Büyümüştür :nazar: maşallahhh

Bu arada Güzel bir hafta olsun arkadaşlarr hepimizeee

günaydınn güzel annişler:)) yaa bişey sorabilirmiyim karnımda degısık bı agrı olmaya basladı ama cok sıddetlı dgl sırf karnımın ıcınde sankı hafıf adet agrısı gıbı yada sankı karnım gerılıyorda onun agrısı gıbı ıcten bir agrı yanı bebiş buyudugu ıcın bole agrılar olurmu sizce , sizlerdede oldumu oluyormu??? sırf bunun içinde doktorumu aramak sıtemıyorum, cok şiddetli olmadıgı ıcın sızlere solim dedim...[/QUOTE

Bende de oluyor ben hala paniğim çok sancı olmasada rahatsız eden bir his oluyor.

cnm ben 9-10 haftalıkken inanılmaz karın ağrıları çektim drumu aradım normal olduğunu söyledi daha öncede burda bir çok kez söyledim ama içini rahatlatacağını düşündüğüm için söyleyeyim devam eden kanama olmadığı sürece korkma cnm dr söyledi bunu bana her kadında farklı ağrılar farklı bulantılar olabiliyor inş en kısa zamanda azalır benim hala her sabah ve gün içinde ağrıyor karnım

Günaydın canım
Arada bir bende de oluyor.. bence de karın kaslarımız gerildiği için oluyor olabilir.. Bende şiddetli olmadığı için önemsemiyorum...
Doktora gittiniz mi?? Bebiş nasıl?? Büyümüştür :nazar: maşallahhh

Bu arada Güzel bir hafta olsun arkadaşlarr hepimizeee

:nazar: maşallah ii gorduk bebişimizi:)) kıpırdıyordu kıss ayy cok duygulandım yaa 2,3 cm olmuş:roflol: maşşallah atmış boyu:roflol::nazar: kolları ayaklarının topmurcukları bellıydı tıpkı anası gıbı kıpır kıpırdı yanii:dance: biraz benim tansiyonum dusuk cıktı zaten ıkı gundur pek ii degıldım sureklı yememı onerıyor pekte iştehım yok ama yıcez artık napalım bebişte sorun cıkmadı cok sukur bu c.tesi degıl otekı c.tesi kısmetse yıne gidiyoruz ense kalınlıgının olcumu için insallah onuda atlattıkmı bişey kalmıcak :nazar: sen nasılsın cnm bebiş nasıl demek sendede oluyor ara ara ozaman normaldir demekki bebişlerimiz buyuyor onun sinyalidir ozaman:teytey:

cnm ben 9-10 haftalıkken inanılmaz karın ağrıları çektim drumu aradım normal olduğunu söyledi daha öncede burda bir çok kez söyledim ama içini rahatlatacağını düşündüğüm için söyleyeyim devam eden kanama olmadığı sürece korkma cnm dr söyledi bunu bana her kadında farklı ağrılar farklı bulantılar olabiliyor inş en kısa zamanda azalır benim hala her sabah ve gün içinde ağrıyor karnım

:nazar: ayy saol bıtanem valla içimi rahatlattınız benim cok sukur ole bulnatım hıc olmadı bu son 3. ayda garıp seyler ortaya cıkıverdı doktorum bıle guluyor durdun durdun 3. aydamı sorunların cıktı diyor valla ole normalde ılk 2 ay bulantılar olur 3. aydada azarlır herkeste anam benım ılk ıkı ay hıc bıseyım yoktu yanı karnımda cocugum oldugunu bılmesem hop hop altın top oynardım resmen:roflol: 3. aya gırdım agrım basladı ama cok şiddetlı dgl bırde boyun bolgemde sıvılcelenme oldu yuzumdede bıraz degısıklık oldu yani hafif hafif çirkinleşme gibi:dance: ilgınc yanı hadi ben ılgınc oldugumu bılıyomda hamişliğiminde bana cekıcegını hiiç ummazdım:roflol:

Canım ben de daha iyi hissetmeye başladım kendimi... dün bütün gün dışarıdaydım.. Gezdim... iştahımda açılmaya başladı..Kokularda artık çok fazla rahatsız etmiyor...
Bugün de annecim geliyor..bir hafta yanımda olacak... Yarın da ense kalınlığı için doktor da randevumuz var..
Bende Allah a şükür herşey iyi.... İnşallah bebişim de sağlıkla büyüyordur... :nazar:

Canım ben de daha iyi hissetmeye başladım kendimi... dün bütün gün dışarıdaydım.. Gezdim... iştahımda açılmaya başladı..Kokularda artık çok fazla rahatsız etmiyor...
Bugün de annecim geliyor..bir hafta yanımda olacak... Yarın da ense kalınlığı için doktor da randevumuz var..
Bende Allah a şükür herşey iyi.... İnşallah bebişim de sağlıkla büyüyordur... :nazar:

:nazar: aman aman maşallah cnm yaa negüzel annecinde geliyor sana en buyuk destektir zaten, bı gıt bakalım doktor nedıyor nasıl olcluyormus o minicık enseyi:smiley-cool: bizlerede burda bilgısını ver okişş , hadi bakalım ınsallah saglıklı sıhatlidir bir problem cıkmadan atlatırsın yrını cnm , ozaman bende 12. haftadan sonra iicene yemeye balsıcam desene ınsallah ya bıraz yeme konusunda mızmızım ama bebişim için gayret gosterıyorum bol bol cezı ye dedıler suan onumde onu atıstırıyorum zekası ıcın iimiş sende ye bitanemma.s.

Günaydinlarr Hanimlar... Bende Ikili Test Için Perşembe Dr Gidecemmm Yaa Bu Ikili Test Nasil Yapiliyooooooooooooooo...........

canım ben zaten hamile olduğumu öğrendiğimden beri ceviz badem ve fındık tüketiyorum.. Okuduğum tüm kitaplar bunların bebiş için çok faydalı olduğunu söylüyor..

Benim iştahım açıldı inşallah canım seninde öyle olur.. düzenli yemek yemeğe başlayınca insan kendini daha iyi hissediyor...

İnşallah güzel haberler alırım test sonuçlarından... :nazar:a.s.

X