2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Slm.sarıkanarya,inan çok geçmiş olsun ama sakın umudunu yitirme bişey olmicak,hem erken müdahale edilmiş bak,korkma bende progestan kullanıyorum günde 3 tane.Daha önce bende düşük yaşadığım için tabi şu anda bende hassasım,ama bişey omicak sen yat ve dinlen,Allah bebişini sanan bağışlasın,hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alalım inşallah,kendine iyi bak:nazar::nazar:

Slm.canım korkma sakın bendede sabah bulantıları denilen şey hiç olmadı,yalnızca geçen 1-2hafta çoğu yiyecekten çok tiksindim,özelliklede tatlılardan.Bu arada son zamanlarda acaip tere ve roka tüketiyorum bi zararı olmaz değilmi.Napiiim işte bu konularda hassa olunca sanki herşey zararlıymış gibi geliyor,gamzeli içini ferah tut güzel düşünki herşeyde güzel olsun:nazar:

yeşillikten bi zarar olmaz ama sen yemeden önce elma sirkeli suya 10-15 dakka bastır ve bekle doktorum bana bu şekilde yeşiikleri yapmamı söyledi.sirke mikrobunu öldürüyomuş.ben birazda tuz atıyorum kumunu tam salsın diyee.

canımm sağlıklı olsunlarda cinsiyet hiçç önemli değil,ama hamile olmadan önce kendimi hep kız annesi olarak hissederdim
Allahım sağlıkla meleklerimize kavuşturur iyişallah hepimizi
dün gece kabuslarla uyandım
çok korkuyorum çook

hayırlısı olsun canım ne güsel bir kızın olacak inşallah sağlıklı eliyüzü düzgün ve hayırlı bir evlat olurr

kızlarrr
yardımm edin lütfenn
cuma sabahı yataktan kalkarken alttan birşey geldiğini hissettim ve maalesefde öyleydi:KK43:(
çamaşırımda kanı gördüğümde bayılacağım sandım...
hemen doktora gittik, alttan ve üstten muayene etti, bebeğim iyiydi,kalbi atıyordu, doktor progestan verdi ve 2 gün rapor verdi....:KK43:((
bir iki gün devam edebilir dedi, rengi koyu kahverengi den parlak kırmızıya dönerse ve sancın olursa yine gel dedi
dünden beri yaşadıklarımı anlatmam mümkün değil, daha öncede bir düşük yaşadığım için de daha çok korkuyorum,iki gündür yatıyorum kızlarr
kanama ondan sonra olmadı, sadece arada tuvalet kağıdına kahverengi leke geliyor ama çok az

bebeğime birşey olmaz dimi?
böyle birşey yaşayan varmı???

CANIM ALLAH YARDIMCIN OLSUN UMARIM BEBİŞİNE HİÇ BİŞEY OLMAZ AKLINA KÖTÜ ŞEY GETİRMEMEYE GAYRET ET DUA ET BOL BOL

kızlarrr
yardımm edin lütfenn
cuma sabahı yataktan kalkarken alttan birşey geldiğini hissettim ve maalesefde öyleydi:KK43:(
çamaşırımda kanı gördüğümde bayılacağım sandım...
hemen doktora gittik, alttan ve üstten muayene etti, bebeğim iyiydi,kalbi atıyordu, doktor progestan verdi ve 2 gün rapor verdi....:KK43:((
bir iki gün devam edebilir dedi, rengi koyu kahverengi den parlak kırmızıya dönerse ve sancın olursa yine gel dedi
dünden beri yaşadıklarımı anlatmam mümkün değil, daha öncede bir düşük yaşadığım için de daha çok korkuyorum,iki gündür yatıyorum kızlarr
kanama ondan sonra olmadı, sadece arada tuvalet kağıdına kahverengi leke geliyor ama çok az

bebeğime birşey olmaz dimi?
böyle birşey yaşayan varmı???

canım benim içini rahat tut oldu mu, hamilelikte kanamalar olabiliyor, bende 7. hafta şiddetli kanama olmuştu. 9 ay kanaması olan var.Çok şükür bebeğin iyiymiş.Bende dua edicem senin için.
Allah isterse, yiyecek ekmeği suyu varsa dünyaya gelmesine hiçbirşey mani olamaz.Benimde kaç gündür hafif kasılmalarım var ödüm patlıyor...Sende benim için dua et olur mu?

arkadaslar hepinizin yazilarini okudum bende 14+5 gunlugum ama kasik bel va sirt agrilarim oluyor tipki regl agrisi gibi sali gunu kontrolum vardi dr normak dedi rahim bi-uyudukce kasiliyormus.Ama yinede icim rahat degil iste.sizler ne guzel 12,13 haftada cinsiyet ogreniyorsunuz burada 20 haftalikken soyluyorlar hayirlisi mecbur bekliyecez.Allah hepimize bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin

Kimleeee Rr Hamilelik Takvimi Için Liste Istiyooooooooooooo

Benim Bebeğimin Dogum Tarihi 24 Eylüll Arkadaşlar

Isteyenler Yazsinnnnnnn Liste Yapalimm

ayse&serkan canim zahmet olmazsa benide yazarmisin 3 eylul birde canim su bebek takvimi varya onu nasil yapiyorsunuz birturlu beceremedim.tesekkurler

bebeğimin hareketlerini hissetmeyi beklerken
12 haftanın bitmesiyle azda olsa rahatlamışken çok kötü oldum inan..
birde dün doktor kızınız olacak diyince o kalbinin sesini duyunca nasıl ağlama tuttu bilsen

Sarı kanarya tebrik ederim. Kaçıncı haftasında öğrendin cinsiyetini.

slm arkadaslar nasılsınız görüsmeyeli bebişler nasıl iyisinizdir insallah bende cuma günü gittim doktora bebişim 11 hafta 2 günlük biraz daha büyümüş :emir_bebek:
inşallah eylülün 24 üne dek geliyormus dogumu hayırlısı hepimiz içinde inşallah ben rabiya a.s.

arkadaslar hamilelik takvimini bana da yaparmısınız nasıl oldugunu ben bilmiyorum bilen varsa simdiden tesekkür ederim arkadasım:)

sarikanarya cok gecmis olsun canim ,korkmussundur tabi ama neyseki dr .un bisey olmadigini soylemis ,cok sukur kizin saglikli ..cok dikkat et kendine canim ,ne guzel cinsiyetinide soylemis ,bakalim biz ne zaman ogrenicez ,daha cok erken tabi ..herkese iyi pazarlar..bu arada rabiyasin bebegin hangi gun dogacak soyle ben sana yaparim cetvel..

günaydın anne adaylarııııı umarım hepiniz iyisinizdirrrr ben iyi değilim ya sinirim çok bozukkk sol boşluğumda ağrı vardı böbreklerim den dolayı bu sabah sağımda da ağrı var ayyyy bitmez benim çilem bitmezzzz şansız bir bayanım ben ne sıkıntı varsa gelir başımaaaa eehhhh bunada şükürrr diyoruz tabiii amaaa gerçekten yoruldum yaaa bebeğim sağlıkla sıhhatle gelsede şu günler bi geçseeee ay kurban kesicem vallaaaa

gunaydin papatyam ...gecmis olsun canim..daha önumuzde epey bir yol var ,saglikla gecsin gunler insallah..sende ayaklarini falan üsüttüysen belki ondan agrin vardir ,ayaklarini cok iyi giyin ..her hamilelik ayni gecmiyor ,benim ikinci hamileligim ama oglumda daha iyi gecmisti ,bundada iyi ama yorgunlugum cok oluyor ,oglumda normal ev islerimi yapiyordum .. gecicek allahin izniyle saglikla kavusalim bebeklerimize..

Sweet curse............01 Eylül
Medos....................03 Eylül
Gulsah48................05 Eylül
Bebeğim.................11 Eylül
Yeniyaşam..............12 Eylül
Bires..................... 13 Eylül
Kumralim................15 Eylül
Sel-inn....................15 Eylül
Dogville...................17 Eylül
Bride..................... 19 Eylül
Hilarya....................21 Eylül
Minikanniş..............21 Eylül
İzmirgüzeli22...........22 Eylül
Frekans...................23 Eylül
İletişim....................23 Eylül
Rabiyasin.................24 Eylül
Ayşe&serkan...........24 Eylül
Siyah-beyaz............24 Eylül
Gundogdus............. 24 Eylül
Papatyam............... 25 Eylül
Dream81................ 27 Eylül
Angelay................. 28 Eylül
Sebek................... 29 Eylül
Mehtapelif.............. 30 Eylül

Yeni arkadaşları da ekledim...

Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahhhh :nazar:

günaydın anne adaylarııııı umarım hepiniz iyisinizdirrrr ben iyi değilim ya sinirim çok bozukkk sol boşluğumda ağrı vardı böbreklerim den dolayı bu sabah sağımda da ağrı var ayyyy bitmez benim çilem bitmezzzz şansız bir bayanım ben ne sıkıntı varsa gelir başımaaaa eehhhh bunada şükürrr diyoruz tabiii amaaa gerçekten yoruldum yaaa bebeğim sağlıkla sıhhatle gelsede şu günler bi geçseeee ay kurban kesicem vallaaaa

Canım biraz daha sabret.. Geçecek hepsi.. Hele hele bebişlerimizi kucağımıza aldığımızda ne ağrıları ne bulantıları hiç birşeyi hatırlamayacağız Allah ın izniyle...
Allah hepimizin yardımcısı olsun... Sağlıklı bebekler nasip etsin bizlere inşallahh:nazar:

günaydın anne adaylarııııı umarım hepiniz iyisinizdirrrr ben iyi değilim ya sinirim çok bozukkk sol boşluğumda ağrı vardı böbreklerim den dolayı bu sabah sağımda da ağrı var ayyyy bitmez benim çilem bitmezzzz şansız bir bayanım ben ne sıkıntı varsa gelir başımaaaa eehhhh bunada şükürrr diyoruz tabiii amaaa gerçekten yoruldum yaaa sağlıkla sıhhatle gelsede şu günler bi geçseeee ay kurban kesicem vallaaaa
Çok geçmiş olsun Papatyam umarım çabuk atlatırsınn hemen iyilerşinn,kendine ve bebişine iyi bak:emir_bebek:
Ben de ağrım olduğunda ya da rahatsız hissettiğimde, hamile kalmadan önce bile heray onu nasıl beklediğimi her ay reglim 2 gün gecikse bile acaba hamile miyim diye sevindiğimi heray aynı hüsranı gözyaşlarımı hatırlıyorumm ve diyorum ki sabırr sabırrr inan başka bişey değil Allah hepimizin yardımcısı olsunn tüm anne adaylarını ve bebişleri korusunn

slm arkadaslarım nasılsınız
iyisinizdir insallah:emir_bebek:Allahım hepimizin bebişini tamamına erdirir inşallah a.s.

X